Gran Fondo

Okrągła statuetka z ciekawym wycięciem przyciągającym uwagę utrzymana w głębokiej, ciemnej kolorystyce z wyrazistymi zdobieniami.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

17

wysokość
(cm)

120

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Wyjątkowa edycja Gran Fondo skierowana do dzieci

Gran Fondo to wyścigi kolarskie, które odbywają się w różnych miastach w Polsce. Aby promować ten sport, również wśród najmłodszych, organizator postanowił stworzyć wydarzenie rowerowe skierowane do dzieci. Gran Fondo Kids odbywa się na krótkim dystansie podzielonym na niewielkie pętle. Dzięki temu wyścigi rowerowe mogą bacznie obserwować rodzice, dopingując swoje dzieci. W tym roku organizatorowi zależało na tym, aby najmłodsi uczestnicy wyścigu otrzymali unikalne statuetki, nawiązujące do tego sportu. W tym celu skontaktował się z naszą firmą, która wykonała dla niego indywidualny projekt, uwzględniający wszystkie wytyczne i zalecenia.

Okrągła statuetka rowerowa na Gran Fondo

Statuetka na wyścigi Gran Fondo ma ciekawy, okrągły kształt, który przełamaliśmy wyróżniającym się wycięciem. Kształt koła idealnie nawiązuje do kolarskiej symboliki, którą uzupełnia dopasowany nadruk kolorowy. Znajduje się on na całej powierzchni statuetki, sprawiając, że nagroda pięknie współgra ze światłem. Dzięki temu nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale również przyciąga wzrok. Całość uzupełnia wyraziste logo imprezy, które umieściliśmy w centralnej części nagrody. Ponadto, statuetkę umieściliśmy na czarnej podstawie, która dodaje nagrodzie elegancji i klasy.

Unikalny projekt dla Twojej nagrody

Dla naszych Klientów ważne jest to, aby nagroda idealnie pasowała do okoliczności. Dlatego dla każdego tworzymy oryginalny projekt, w którym uwzględniamy wszystkie wytyczne zamawiającego. Ponadto, wykonujemy dowolną ilość nagród z różnego rodzaju, wysokiej jakości materiałów. Umożliwia nam to najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Dzięki niemu nasi Klienci mogą stworzyć z nami niemal każdą nagrodę. Jeśli zatem masz oryginalny pomysł na nagrodę, to skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci go zrealizować.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie