SportKolarstwo

Gran Fondo

Okrągła statuetka z ciekawym wycięciem przyciągającym uwagę utrzymana w głębokiej, ciemnej kolorystyce z wyrazistymi zdobieniami.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 17 cm
Szerokość: 12 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Wyjątkowa edycja Gran Fondo skierowana do dzieci

Gran Fondo to wyścigi kolarskie, które odbywają się w różnych miastach w Polsce. Aby promować ten sport, również wśród najmłodszych, organizator postanowił stworzyć wydarzenie rowerowe skierowane do dzieci. Gran Fondo Kids odbywa się na krótkim dystansie podzielonym na niewielkie pętle. Dzięki temu wyścigi rowerowe mogą bacznie obserwować rodzice, dopingując swoje dzieci. W tym roku organizatorowi zależało na tym, aby najmłodsi uczestnicy wyścigu otrzymali unikalne statuetki, nawiązujące do tego sportu. W tym celu skontaktował się z naszą firmą, która wykonała dla niego indywidualny projekt, uwzględniający wszystkie wytyczne i zalecenia.

Okrągła statuetka rowerowa na Gran Fondo

Statuetka na wyścigi Gran Fondo ma ciekawy, okrągły kształt, który przełamaliśmy wyróżniającym się wycięciem. Kształt koła idealnie nawiązuje do kolarskiej symboliki, którą uzupełnia dopasowany nadruk kolorowy. Znajduje się on na całej powierzchni statuetki, sprawiając, że nagroda pięknie współgra ze światłem. Dzięki temu nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale również przyciąga wzrok. Całość uzupełnia wyraziste logo imprezy, które umieściliśmy w centralnej części nagrody. Ponadto, statuetkę umieściliśmy na czarnej podstawie, która dodaje nagrodzie elegancji i klasy.

Unikalny projekt dla Twojej nagrody

Dla naszych Klientów ważne jest to, aby nagroda idealnie pasowała do okoliczności. Dlatego dla każdego tworzymy oryginalny projekt, w którym uwzględniamy wszystkie wytyczne zamawiającego. Ponadto, wykonujemy dowolną ilość nagród z różnego rodzaju, wysokiej jakości materiałów. Umożliwia nam to najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Dzięki niemu nasi Klienci mogą stworzyć z nami niemal każdą nagrodę. Jeśli zatem masz oryginalny pomysł na nagrodę, to skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci go zrealizować.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!