SportKolarstwo

Gran Fondo

Okrągła statuetka z ciekawym wycięciem przyciągającym uwagę utrzymana w głębokiej, ciemnej kolorystyce z wyrazistymi zdobieniami.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Wyjątkowa edycja Gran Fondo skierowana do dzieci

Gran Fondo to wyścigi kolarskie, które odbywają się w różnych miastach w Polsce. Aby promować ten sport, również wśród najmłodszych, organizator postanowił stworzyć wydarzenie rowerowe skierowane do dzieci. Gran Fondo Kids odbywa się na krótkim dystansie podzielonym na niewielkie pętle. Dzięki temu wyścigi rowerowe mogą bacznie obserwować rodzice, dopingując swoje dzieci. W tym roku organizatorowi zależało na tym, aby najmłodsi uczestnicy wyścigu otrzymali unikalne statuetki, nawiązujące do tego sportu. W tym celu skontaktował się z naszą firmą, która wykonała dla niego indywidualny projekt, uwzględniający wszystkie wytyczne i zalecenia.

Okrągła statuetka rowerowa na Gran Fondo

Statuetka na wyścigi Gran Fondo ma ciekawy, okrągły kształt, który przełamaliśmy wyróżniającym się wycięciem. Kształt koła idealnie nawiązuje do kolarskiej symboliki, którą uzupełnia dopasowany nadruk kolorowy. Znajduje się on na całej powierzchni statuetki, sprawiając, że nagroda pięknie współgra ze światłem. Dzięki temu nie tylko zachwyca swoim wyglądem, ale również przyciąga wzrok. Całość uzupełnia wyraziste logo imprezy, które umieściliśmy w centralnej części nagrody. Ponadto, statuetkę umieściliśmy na czarnej podstawie, która dodaje nagrodzie elegancji i klasy.

Unikalny projekt dla Twojej nagrody

Dla naszych Klientów ważne jest to, aby nagroda idealnie pasowała do okoliczności. Dlatego dla każdego tworzymy oryginalny projekt, w którym uwzględniamy wszystkie wytyczne zamawiającego. Ponadto, wykonujemy dowolną ilość nagród z różnego rodzaju, wysokiej jakości materiałów. Umożliwia nam to najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Dzięki niemu nasi Klienci mogą stworzyć z nami niemal każdą nagrodę. Jeśli zatem masz oryginalny pomysł na nagrodę, to skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci go zrealizować.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!