Statuetka Link 4

Prosta, solidna statuetka, która wyróżnia się piękną drewnianą podstawą oraz precyzyjnie wyciętymi laserowo literkami z pleksi. Umieszczone na prostokątnej tafli szkła, pokrytej nadrukiem UV litery, tworzą trójwymiarowe logo Link 4.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

28

wysokość
(cm)

70

szerokość
(mm)

1

waga
(kg)

Wykorzystane materiały:

Drewno
Pleksa
Szkło

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Połączenie materiałów
Nadruk UV

Trofeum dla firmy ubezpieczeniowej Link 4

Link 4 to jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, która na polskim rynku działa od 2003 roku, obejmując swoim zasięgiem cały kraj. Wiele lat działalności na rynku sprawiło, że firma na dobre zagościła w życiu ogromnej liczby Polaków, zarówno korzystających z jej usług, jak i zasilających jej szeregi. Z tego powodu ubezpieczalnia zgłosiła się do nas w sprawie zaprojektowania i stworzenia ciekawych, ale zarazem prostych i eleganckich statuetek, którymi wyróżni i doceni swoich pracowników.

Realizacja projektu Link 4

Ubezpieczalnia Link 4 jasno określiła swoją wizję unikalnych statuetek dla najlepszych pracowników. Trofeum miało być proste i eleganckie, ale jednocześnie niebanalne i wyróżniające się ciekawą koncepcją. Na takich fundamentach powstał pomysł połączenia grubego szkła z drewnianą podstawą, na której umieścić można personalizowaną tabliczkę. Na szklanym elemencie statuetki nadrukowane zostały prostokąty w kolorach, z jakimi identyfikuje się Link 4. Z kolei na nich umieściliśmy, wycięte laserowo  z białego i szarego akrylu literki, które razem stworzyły logo firmy. Taki zabieg sprawił, że otrzymaliśmy efekt trójwymiarowości, który podkreśla nowoczesny charakter nagrody.

Na tego typu statuetce ze szkła możemy wykonać dowolny nadruk kolorowy według twoich potrzeb. Dodatkowo możemy połączyć ją z elementem z pleksi w dowolnym kształcie.

Na drewnianej podstawie przewidziane jest miejsce na indywidualną personalizację w postaci grawerowanej tabliczki, którą również możemy przygotować.

Stwórz razem z nami wyjątkowe statuetki

Trofea personalizowane naszego autorstwa nie są standardowymi produktami. Idea tworzenia unikalnych nagród oparta jest na niepowtarzalnym projekcie, uwzględniającym wyróżniający się wygląd, nieszablonowy kształt oraz różnorodność materiałów. Tworzymy szklane, metalowe, drewniane statuetki umieszczone na marmurowej czy drewnianej podstawie. Łączymy ze sobą materiały i wykorzystujemy różne techniki personalizacji, aby statuetka była niepowtarzalna i spełniała Twoje oczekiwania.

Z nami stworzysz niezapomniane nagrody na każdą okoliczność!

Produkty powiązane

Biznes

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie