Statuetka Link 4

Prosta, solidna statuetka, która wyróżnia się piękną drewnianą podstawą oraz precyzyjnie wyciętymi laserowo literkami z pleksi. Umieszczone na prostokątnej tafli szkła, pokrytej nadrukiem UV litery, tworzą trójwymiarowe logo Link 4.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Trofeum dla firmy ubezpieczeniowej Link 4

Link 4 to jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, która na polskim rynku działa od 2003 roku, obejmując swoim zasięgiem cały kraj. Wiele lat działalności na rynku sprawiło, że firma na dobre zagościła w życiu ogromnej liczby Polaków, zarówno korzystających z jej usług, jak i zasilających jej szeregi. Z tego powodu ubezpieczalnia zgłosiła się do nas w sprawie zaprojektowania i stworzenia ciekawych, ale zarazem prostych i eleganckich statuetek, którymi wyróżni i doceni swoich pracowników.

Realizacja projektu Link 4

Ubezpieczalnia Link 4 jasno określiła swoją wizję unikalnych statuetek dla najlepszych pracowników. Trofeum miało być proste i eleganckie, ale jednocześnie niebanalne i wyróżniające się ciekawą koncepcją. Na takich fundamentach powstał pomysł połączenia grubego szkła z drewnianą podstawą, na której umieścić można personalizowaną tabliczkę. Na szklanym elemencie statuetki nadrukowane zostały prostokąty w kolorach, z jakimi identyfikuje się Link 4. Z kolei na nich umieściliśmy, wycięte laserowo  z białego i szarego akrylu literki, które razem stworzyły logo firmy. Taki zabieg sprawił, że otrzymaliśmy efekt trójwymiarowości, który podkreśla nowoczesny charakter nagrody.

Na tego typu statuetce ze szkła możemy wykonać dowolny nadruk kolorowy według twoich potrzeb. Dodatkowo możemy połączyć ją z elementem z pleksi w dowolnym kształcie.

Na drewnianej podstawie przewidziane jest miejsce na indywidualną personalizację w postaci grawerowanej tabliczki, którą również możemy przygotować.

Stwórz razem z nami wyjątkowe statuetki

Trofea personalizowane naszego autorstwa nie są standardowymi produktami. Idea tworzenia unikalnych nagród oparta jest na niepowtarzalnym projekcie, uwzględniającym wyróżniający się wygląd, nieszablonowy kształt oraz różnorodność materiałów. Tworzymy szklane, metalowe, drewniane statuetki umieszczone na marmurowej czy drewnianej podstawie. Łączymy ze sobą materiały i wykorzystujemy różne techniki personalizacji, aby statuetka była niepowtarzalna i spełniała Twoje oczekiwania.

Z nami stworzysz niezapomniane nagrody na każdą okoliczność!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!