Statuetka Link 4

Prosta, solidna statuetka, która wyróżnia się piękną drewnianą podstawą oraz precyzyjnie wyciętymi laserowo literkami z pleksi. Umieszczone na prostokątnej tafli szkła, pokrytej nadrukiem UV litery, tworzą trójwymiarowe logo Link 4.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 28 cm
Szerokość: 7 cm
Waga: 1 kg

Wykorzystane materiały:

Drewno
Pleksa
Szkło

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
połączone materiały
Nadruk UV

Trofeum dla firmy ubezpieczeniowej Link 4

Link 4 to jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, która na polskim rynku działa od 2003 roku, obejmując swoim zasięgiem cały kraj. Wiele lat działalności na rynku sprawiło, że firma na dobre zagościła w życiu ogromnej liczby Polaków, zarówno korzystających z jej usług, jak i zasilających jej szeregi. Z tego powodu ubezpieczalnia zgłosiła się do nas w sprawie zaprojektowania i stworzenia ciekawych, ale zarazem prostych i eleganckich statuetek, którymi wyróżni i doceni swoich pracowników.

Realizacja projektu Link 4

Ubezpieczalnia Link 4 jasno określiła swoją wizję unikalnych statuetek dla najlepszych pracowników. Trofeum miało być proste i eleganckie, ale jednocześnie niebanalne i wyróżniające się ciekawą koncepcją. Na takich fundamentach powstał pomysł połączenia grubego szkła z drewnianą podstawą, na której umieścić można personalizowaną tabliczkę. Na szklanym elemencie statuetki nadrukowane zostały prostokąty w kolorach, z jakimi identyfikuje się Link 4. Z kolei na nich umieściliśmy, wycięte laserowo  z białego i szarego akrylu literki, które razem stworzyły logo firmy. Taki zabieg sprawił, że otrzymaliśmy efekt trójwymiarowości, który podkreśla nowoczesny charakter nagrody.

Na tego typu statuetce ze szkła możemy wykonać dowolny nadruk kolorowy według twoich potrzeb. Dodatkowo możemy połączyć ją z elementem z pleksi w dowolnym kształcie.

Na drewnianej podstawie przewidziane jest miejsce na indywidualną personalizację w postaci grawerowanej tabliczki, którą również możemy przygotować.

Stwórz razem z nami wyjątkowe statuetki

Trofea personalizowane naszego autorstwa nie są standardowymi produktami. Idea tworzenia unikalnych nagród oparta jest na niepowtarzalnym projekcie, uwzględniającym wyróżniający się wygląd, nieszablonowy kształt oraz różnorodność materiałów. Tworzymy szklane, metalowe, drewniane statuetki umieszczone na marmurowej czy drewnianej podstawie. Łączymy ze sobą materiały i wykorzystujemy różne techniki personalizacji, aby statuetka była niepowtarzalna i spełniała Twoje oczekiwania.

Z nami stworzysz niezapomniane nagrody na każdą okoliczność!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!