MVP Meczu sezonu 2021/2022

Odlewana statuetka o nowoczesnym kształcie z kolorowym nadrukiem oraz przyciągającym wzrok zdobieniem piłki w górnej części.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

20

wysokość
(cm)

105

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Odlew
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV

Nowoczesna forma pełna symboliki

Siatkówka to sport z wieloletnimi tradycjami oraz wartościami, które zbliżają do siebie sportowców. Z kolei osiągająca sukcesy drużyna siatkarska to zespół ludzi, którzy w wartości te wierzą całym swoim sercem. Aby jednak wyniki w siatkówce były najlepsze potrzeba najlepszych zawodników. Charakteryzują się oni tym, że poświęcają sportowi całe swoje życie. Nagrodą dla najlepszego zawodnika danego meczu lub danej fazy rozgrywek sportowych jest MVP. To wyróżnienie sprawia, że sportowiec dostrzega, jakie ma znaczenie nie tylko dla drużyny, ale również całej siatkówki. Ważne jest zatem, aby taka nagroda w postaci statuetki wyróżniała się formą, jednocześnie pozostając pełną symboliki. Jak to osiągnąć? Wystarczy indywidualny projekt.

Statuetka MVP jedyna w swoim rodzaju

Mecze siatkówki są wydarzeniem sportowym, w które angażuje się cała drużyna. Bez komunikacji, dobrych relacji i wzajemnego zrozumienia trudno jest współpracować ze sobą pod siatką. Jednak do zwycięstwa potrzeba jeszcze jednego, równie ważnego elementu – talentu. Dopiero połączenie wyżej wymienionych aspektów pozwala zdobyć mistrzostwo. Tworząc nagrodę dla najlepszego zawodnika, mieliśmy na uwadze to, jak ważny dla zawodnika jest każdy mecz siatkówki oraz każda odbita piłka. Dlatego wykorzystaliśmy elementy, które ściśle do tego nawiązują. W górnej części statuetki widnieje piłka umieszczona na wysokości dwóch skrzyżowanych elementów. Przypominają one walczące o piłkę dłonie zawieszone nad siatką. Statuetka wykonana jest z wysokociśnieniowego odlewu, którego zaokrąglone kształty nadają całości nowoczesnego charakteru. Nieszablonowa forma i staranne wykonanie sprawiają, że jest to nagroda, którą każdy zawodnik chciałby otrzymać.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie