PC Master Challenge

Nowatorska, szklana statuetka z podstawą wykonaną w technologii wydruku 3D. Cięte szkło z kolorowym nadrukiem idealnie pasuje do innowacyjnej podstawy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 34 cm
Szerokość: 15 cm

Wykorzystane materiały:

Wydruk 3D
Szkło

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV

PC Master Challenge, czyli mistrzowie składania komputerów w akcji

Składanie komputera to czynność, która wymaga sporej wiedzy technicznej i zwinności palców. Ćwiczenie i zweryfikowanie tych czynności umożliwiają konkursy informatyczno-techniczne, w których każdego roku bierze udział coraz większa liczba osób. Jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych ze składaniem komputerów jest PC Master Challenge. To zawody, podczas których rywalizują ze sobą cztery dwuosobowe drużyny, których zadaniem jest złożenie pod presją czasu komputera zgodnie z wytycznymi gościa specjalnego. Konkurencja podzielona jest na kilka odcinków, podczas których do finału dochodzą dwie najlepsze drużyny. Ta, która wywiąże się z ostatniego zadania, otrzyma nie tylko tytuł i 50 tysięcy złotych, ale również unikalną statuetkę. Jej przygotowaniem zajęliśmy się osobiście, dbając o to, aby forma idealnie oddawała prestiżowy klimat tego wydarzenia.

Innowacyjna nagroda na prestiżowe PC Master Challenge

Organizator PC Master Challenge, czyli firma x-kom miała swoją oryginalną wizję tego, jak powinna wyglądać ich statuetka. Dlatego nasz wykwalifikowany zespół stanął na głowie, tworząc prawdziwie oryginalną, w pełni nowoczesną nagrodę. Wykonana przez nas statuetka przede wszystkim łączy ze sobą wiele nieoczywistych materiałów. Są nimi grube szkło wysokiej jakości oraz wydruk 3D, stanowiący podstawę nagrody. Nieregularny kształt statuetki idealnie podkreśla kolorowy nadruk z logo wydarzenia. Innowacyjna forma wyrażona oryginalnie skonstruowaną podstawą w kształcie nóg kraba w połączeniu z ciętym nieregularnie szkłem dała naprawdę niezapomniany efekt. Udało się go nam uzyskać dzięki nowoczesnej technologii naszego parku maszynowego oraz doświadczeniu i zapałowi zespołu realizującego zamówienie.

Nagrody z wydrukiem 3D w zasięgu Twoich możliwości

Ty również możesz stworzyć własną nagrodę, wykorzystującą nowoczesny wydruk 3D. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który pomoże Ci szybko i sprawnie przejść przez cały proces. Z nami możesz tworzyć nagrody wyróżniające się rozmiarem, formą, kolorystyką, a nawet materiałem. Łącz, eksperymentuj i realizuj swoje wizje, korzystając z możliwości naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!