PC Master Challenge

Nowatorska, szklana statuetka z podstawą wykonaną w technologii wydruku 3D. Cięte szkło z kolorowym nadrukiem idealnie pasuje do innowacyjnej podstawy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

34

wysokość
(cm)

150

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Wydruk 3D
Szkło

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV

PC Master Challenge, czyli mistrzowie składania komputerów w akcji

Składanie komputera to czynność, która wymaga sporej wiedzy technicznej i zwinności palców. Ćwiczenie i zweryfikowanie tych czynności umożliwiają konkursy informatyczno-techniczne, w których każdego roku bierze udział coraz większa liczba osób. Jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych ze składaniem komputerów jest PC Master Challenge. To zawody, podczas których rywalizują ze sobą cztery dwuosobowe drużyny, których zadaniem jest złożenie pod presją czasu komputera zgodnie z wytycznymi gościa specjalnego. Konkurencja podzielona jest na kilka odcinków, podczas których do finału dochodzą dwie najlepsze drużyny. Ta, która wywiąże się z ostatniego zadania, otrzyma nie tylko tytuł i 50 tysięcy złotych, ale również unikalną statuetkę. Jej przygotowaniem zajęliśmy się osobiście, dbając o to, aby forma idealnie oddawała prestiżowy klimat tego wydarzenia.

Innowacyjna nagroda na prestiżowe PC Master Challenge

Organizator PC Master Challenge, czyli firma x-kom miała swoją oryginalną wizję tego, jak powinna wyglądać ich statuetka. Dlatego nasz wykwalifikowany zespół stanął na głowie, tworząc prawdziwie oryginalną, w pełni nowoczesną nagrodę. Wykonana przez nas statuetka przede wszystkim łączy ze sobą wiele nieoczywistych materiałów. Są nimi grube szkło wysokiej jakości oraz wydruk 3D, stanowiący podstawę nagrody. Nieregularny kształt statuetki idealnie podkreśla kolorowy nadruk z logo wydarzenia. Innowacyjna forma wyrażona oryginalnie skonstruowaną podstawą w kształcie nóg kraba w połączeniu z ciętym nieregularnie szkłem dała naprawdę niezapomniany efekt. Udało się go nam uzyskać dzięki nowoczesnej technologii naszego parku maszynowego oraz doświadczeniu i zapałowi zespołu realizującego zamówienie.

Nagrody z wydrukiem 3D w zasięgu Twoich możliwości

Ty również możesz stworzyć własną nagrodę, wykorzystującą nowoczesny wydruk 3D. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który pomoże Ci szybko i sprawnie przejść przez cały proces. Z nami możesz tworzyć nagrody wyróżniające się rozmiarem, formą, kolorystyką, a nawet materiałem. Łącz, eksperymentuj i realizuj swoje wizje, korzystając z możliwości naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży.

Produkty powiązane

Okolicznościowe

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie