PCA Poland

Imponujących rozmiarów statuetka wykonana z ciętego metalu z kolorowym, dopasowanym nadrukiem mieniącym się w świetle.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

48

wysokość
(cm)

390

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Wyjątkowy projekt dla PCA Poland

Physical Culture Association (PCA) to międzynarodowe zawody kulturystyczne, które powstały w 2015 roku w Wielkiej Brytanii. Zostały założone przez sportowców dla sportowców, aby promować i wspierać sporty sylwetkowe. Popularność tego wydarzenia stale rośnie, dlatego dziś wziąć w nich udział można w wielu krajach na całym świecie. Również w Polsce, która dołączyła do tego zacnego grona w kwietniu 2017 roku. PCA Poland skierowane jest do wszystkich atletów i zawodników fitness. Odbywające się w ich ramach zawody sylwetkowe dzielą się na kwalifikacje oraz finały krajowe, których wygrani mierzą się na scenie w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego uczestnicy wygrywają masywne statuetki, których wykonanie zlecił nam organizator polskiej edycji tego prestiżowego wydarzenia.

Masywne nagrody dla PCA Poland

Nagrody, które są wręczane na PCA Poland, muszą przede wszystkim pasować do wygranych. Dlatego muszą być spore, piękne i perfekcyjne w każdym szczególe. Dokładnie takie są statuetki, które stworzyliśmy na finał polskiej edycji zawodów. Mierzą 48 centymetrów, a materiałem, którego użyliśmy do ich stworzenia jest metal. Całość umieściliśmy na eleganckiej, stabilnej, drewnianej podstawie. Ciekawy kształt statuetki wykonaliśmy dzięki najnowocześniejszym metodom cięcia metalu. Na całej powierzchni nagrody znajduje się kolorowy nadruk UV, który mieni się w świetle. Dzięki temu statuetka przyciąga wzrok. Wszystko to w połączeniu ze starannym wykonaniem daje prestiżową realizację, która w pełni oddaje wagę zwycięstwa w tak cenionym wydarzeniu.

Statuetki inne niż wszystkie

Osoby, które od lat zajmują się organizacją różnego rodzaju wydarzeń sportowych, często dochodzą do wniosku, że wszystkie statuetki wyglądają podobnie. Tutaj sprawa ma się inaczej. Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego zamówienia i pomagają naszym Klientom tworzyć własne projekty od podstaw. Statuetki customizowane to nowy rozdział nagradzania, którego narratorem może być naprawdę każdy. Tworząc unikalne nagrody, wykorzystujemy różne materiały, eksperymentujemy z formą i łączymy elementy, które niejednokrotnie wprawiają w zdumienie. Nasza galeria pełna jest wyjątkowych realizacji, którymi możesz się zainspirować i w łatwy sposób stworzyć unikalną nagrodę dla siebie.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie