SportKulturystyka

PCA Poland

Imponujących rozmiarów statuetka wykonana z ciętego metalu z kolorowym, dopasowanym nadrukiem mieniącym się w świetle.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 48 cm
Szerokość: 39 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Wyjątkowy projekt dla PCA Poland

Physical Culture Association (PCA) to międzynarodowe zawody kulturystyczne, które powstały w 2015 roku w Wielkiej Brytanii. Zostały założone przez sportowców dla sportowców, aby promować i wspierać sporty sylwetkowe. Popularność tego wydarzenia stale rośnie, dlatego dziś wziąć w nich udział można w wielu krajach na całym świecie. Również w Polsce, która dołączyła do tego zacnego grona w kwietniu 2017 roku. PCA Poland skierowane jest do wszystkich atletów i zawodników fitness. Odbywające się w ich ramach zawody sylwetkowe dzielą się na kwalifikacje oraz finały krajowe, których wygrani mierzą się na scenie w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego uczestnicy wygrywają masywne statuetki, których wykonanie zlecił nam organizator polskiej edycji tego prestiżowego wydarzenia.

Masywne nagrody dla PCA Poland

Nagrody, które są wręczane na PCA Poland, muszą przede wszystkim pasować do wygranych. Dlatego muszą być spore, piękne i perfekcyjne w każdym szczególe. Dokładnie takie są statuetki, które stworzyliśmy na finał polskiej edycji zawodów. Mierzą 48 centymetrów, a materiałem, którego użyliśmy do ich stworzenia jest metal. Całość umieściliśmy na eleganckiej, stabilnej, drewnianej podstawie. Ciekawy kształt statuetki wykonaliśmy dzięki najnowocześniejszym metodom cięcia metalu. Na całej powierzchni nagrody znajduje się kolorowy nadruk UV, który mieni się w świetle. Dzięki temu statuetka przyciąga wzrok. Wszystko to w połączeniu ze starannym wykonaniem daje prestiżową realizację, która w pełni oddaje wagę zwycięstwa w tak cenionym wydarzeniu.

Statuetki inne niż wszystkie

Osoby, które od lat zajmują się organizacją różnego rodzaju wydarzeń sportowych, często dochodzą do wniosku, że wszystkie statuetki wyglądają podobnie. Tutaj sprawa ma się inaczej. Nasi specjaliści podchodzą indywidualnie do każdego zamówienia i pomagają naszym Klientom tworzyć własne projekty od podstaw. Statuetki customizowane to nowy rozdział nagradzania, którego narratorem może być naprawdę każdy. Tworząc unikalne nagrody, wykorzystujemy różne materiały, eksperymentujemy z formą i łączymy elementy, które niejednokrotnie wprawiają w zdumienie. Nasza galeria pełna jest wyjątkowych realizacji, którymi możesz się zainspirować i w łatwy sposób stworzyć unikalną nagrodę dla siebie.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!