Statuetka Plastikowa 2023

Uczcij ważne wydarzenia naszą wyjątkową statuetką o nowatorskim kształcie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 44 cm
Szerokość: 14 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Pleksa

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe

Nowatorska statuetka plastikowa dla zaangażowanych pracowników

Zarządzając i prowadząc firmę, musisz pamiętać o wielu aspektach, które wpływają na odpowiednie funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Należy bowiem zadbać m.in. o wysoką jakość produktów lub usług, zadowolenie klienta, dobre relacje z partnerami oraz morale pracowników. Od ich zaangażowania i satysfakcji zależy efektywność pracy, którą wykonują. Dlatego warto odpowiednio wyróżnić najlepszych pracowników. Zdecydowanie sprawdzą się w tej kwestii nagrody dla pracowników.

Pnąca się ku górze statuetka plastikowa – symbol nieustającego rozwoju

Trofea na zamówienie, które wykonujemy w naszej firmie, charakteryzują się indywidualnym podejściem. Dzięki niemu każda statuetka jest jedyna w swoim rodzaju. To wyjątkowe trofeum wyróżnia się swoim rozmiarem oraz kształtem. Już na pierwszy rzut oka widać bowiem jego nowatorski kształt, który pnie się ku górze. Co więcej, trofeum zwieńczone jest giętym metalem zakończonym trójkątną formą z ażurowymi wycięciami. Trofeum jest trwale połączone z podstawą wykonaną z wysokiej klasy drewna jesionowego. Całość tworzy innowacyjną formę przestrzenną, obok której nie można przejść obojętnie.

Wyróżnij swoich pracowników jedyną taką statuetką

Każdy pracownik jest inny, dlatego nagrody powinny mieć indywidualny charakter. Możesz go uzyskać za sprawą specjalnie przygotowanego projektu. U nas stworzy go dla Ciebie zespół doświadczonych grafików. Z ich pomocą zrealizujesz niemal każdą wizję wymarzonej nagrody. Możesz bowiem zdecydować o praktycznie każdym elemencie trofeum. Wybierz rozmiar, kształt, kolorystykę oraz materiały, również te niestandardowe. Za sprawą naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży możemy bowiem tworzyć statuetki, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Przekonaj się sam i skontaktuj z naszym doradcą, który przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia trofeum

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!