Statuetka Plastikowa 2023

Uczcij ważne wydarzenia naszą wyjątkową statuetką o nowatorskim kształcie.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Nowatorska statuetka plastikowa dla zaangażowanych pracowników

Zarządzając i prowadząc firmę, musisz pamiętać o wielu aspektach, które wpływają na odpowiednie funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Należy bowiem zadbać m.in. o wysoką jakość produktów lub usług, zadowolenie klienta, dobre relacje z partnerami oraz morale pracowników. Od ich zaangażowania i satysfakcji zależy efektywność pracy, którą wykonują. Dlatego warto odpowiednio wyróżnić najlepszych pracowników. Zdecydowanie sprawdzą się w tej kwestii nagrody dla pracowników.

Pnąca się ku górze statuetka plastikowa – symbol nieustającego rozwoju

Trofea na zamówienie, które wykonujemy w naszej firmie, charakteryzują się indywidualnym podejściem. Dzięki niemu każda statuetka jest jedyna w swoim rodzaju. To wyjątkowe trofeum wyróżnia się swoim rozmiarem oraz kształtem. Już na pierwszy rzut oka widać bowiem jego nowatorski kształt, który pnie się ku górze. Co więcej, trofeum zwieńczone jest giętym metalem zakończonym trójkątną formą z ażurowymi wycięciami. Trofeum jest trwale połączone z podstawą wykonaną z wysokiej klasy drewna jesionowego. Całość tworzy innowacyjną formę przestrzenną, obok której nie można przejść obojętnie.

Wyróżnij swoich pracowników jedyną taką statuetką

Każdy pracownik jest inny, dlatego nagrody powinny mieć indywidualny charakter. Możesz go uzyskać za sprawą specjalnie przygotowanego projektu. U nas stworzy go dla Ciebie zespół doświadczonych grafików. Z ich pomocą zrealizujesz niemal każdą wizję wymarzonej nagrody. Możesz bowiem zdecydować o praktycznie każdym elemencie trofeum. Wybierz rozmiar, kształt, kolorystykę oraz materiały, również te niestandardowe. Za sprawą naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży możemy bowiem tworzyć statuetki, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Przekonaj się sam i skontaktuj z naszym doradcą, który przeprowadzi Cię przez cały proces tworzenia trofeum

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!