SportBiegi

Run Toruń

Nowoczesna, cięta laserowo statuetka o strzelistym kształcie z dokładnie wykończonymi zdobieniami.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Run Toruń – jedyny taki bieg w Toruniu

Bieganie w Toruniu ma bogatą historię. Jej nieodłącznym elementem jest Run Toruń, czyli bieg, podczas którego uczestnicy mogą podziwiać piękne toruńskie widoki. Run Toruń składa się z kilku biegów. Są nimi bieg główny na dystansie 10 km i bieg na 5 km dla każdego. Każda z tras posiada atest PZLA. Oprócz tego w trakcie trwania imprezy odbywają się zawody biegowe dla dzieci, które podzielone są na kategorie wiekowe. Dzięki temu organizator nadał temu wydarzeniu charakteru rodzinnego. W tym roku w biegu uczestniczyło 1600 biegaczy, spośród których najlepsi otrzymali pamiątkowe statuetki wykonane przez naszą firmę.

Trójkolorowe statuetki na Run Toruń

Tworząc statuetkę na Run Toruń, ważne było dla naszego Klienta to, aby nawiązywała ona do miasta Toruń. Dlatego jej kształt wycięliśmy na podobiznę Kościoła św. Jakuba. Ponadto statuetkę stworzyliśmy w trzech klasycznych kolorach: złotym, srebrnym oraz brązowym. Dzięki temu organizatorzy mogli z łatwością wyróżnić zdobywców trzech pierwszych miejsc. Ciekawy kształt trofeum wycięliśmy w metalu, dbając o to, aby każdy element idealnie odwzorowywał rzeczywistość. Oprócz tego elegancji dodaje nagrodzie zgrana kolorystyka i marmurowe podwyższenie.

Nowoczesne trofea na Twoją imprezę

Wybór odpowiedniej statuetki nie jest prosty. W końcu każdy Klient ma inne priorytety, wizje i potrzeby. Dlatego nasza firma postawiła na unikalność i każdy projekt wykonuje na indywidualne zamówienie. Dzięki temu wszystkie nasze nagrody są idealnie dopasowane do okoliczności. Możesz zatem stworzyć z nami zarówno nagrodę sportową, biznesową, jak statuetkę okolicznościową. To Ty decydujesz o kształcie, formie, rozmiarze i kolorystyce. My tylko przenosimy Twoją wizję do rzeczywistości. Jeśli zatem chcesz stworzyć unikalną statuetkę na swoją imprezę, skontaktuj się z naszym doradcą. Z jego pomocą szybko i sprawnie przejdziesz przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!