SportBiegi

Run Toruń

Nowoczesna, cięta laserowo statuetka o strzelistym kształcie z dokładnie wykończonymi zdobieniami.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 17 cm
Szerokość: 13 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Run Toruń – jedyny taki bieg w Toruniu

Bieganie w Toruniu ma bogatą historię. Jej nieodłącznym elementem jest Run Toruń, czyli bieg, podczas którego uczestnicy mogą podziwiać piękne toruńskie widoki. Run Toruń składa się z kilku biegów. Są nimi bieg główny na dystansie 10 km i bieg na 5 km dla każdego. Każda z tras posiada atest PZLA. Oprócz tego w trakcie trwania imprezy odbywają się zawody biegowe dla dzieci, które podzielone są na kategorie wiekowe. Dzięki temu organizator nadał temu wydarzeniu charakteru rodzinnego. W tym roku w biegu uczestniczyło 1600 biegaczy, spośród których najlepsi otrzymali pamiątkowe statuetki wykonane przez naszą firmę.

Trójkolorowe statuetki na Run Toruń

Tworząc statuetkę na Run Toruń, ważne było dla naszego Klienta to, aby nawiązywała ona do miasta Toruń. Dlatego jej kształt wycięliśmy na podobiznę Kościoła św. Jakuba. Ponadto statuetkę stworzyliśmy w trzech klasycznych kolorach: złotym, srebrnym oraz brązowym. Dzięki temu organizatorzy mogli z łatwością wyróżnić zdobywców trzech pierwszych miejsc. Ciekawy kształt trofeum wycięliśmy w metalu, dbając o to, aby każdy element idealnie odwzorowywał rzeczywistość. Oprócz tego elegancji dodaje nagrodzie zgrana kolorystyka i marmurowe podwyższenie.

Nowoczesne trofea na Twoją imprezę

Wybór odpowiedniej statuetki nie jest prosty. W końcu każdy Klient ma inne priorytety, wizje i potrzeby. Dlatego nasza firma postawiła na unikalność i każdy projekt wykonuje na indywidualne zamówienie. Dzięki temu wszystkie nasze nagrody są idealnie dopasowane do okoliczności. Możesz zatem stworzyć z nami zarówno nagrodę sportową, biznesową, jak statuetkę okolicznościową. To Ty decydujesz o kształcie, formie, rozmiarze i kolorystyce. My tylko przenosimy Twoją wizję do rzeczywistości. Jeśli zatem chcesz stworzyć unikalną statuetkę na swoją imprezę, skontaktuj się z naszym doradcą. Z jego pomocą szybko i sprawnie przejdziesz przez cały proces tworzenia nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!