IV Sandomierski Bieg Niepodległości

Przestrzenna statuetka składająca się z wielu paneli zachowanym w biało-czerwonej kolorystyce, które przypominają rozpostarte skrzydła.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

20

wysokość
(cm)

120

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe

Sandomierski Bieg Niepodległości z trofeum innym niż wszystkie

Trofeum, które zaprojektowaliśmy, składa się z kilku paneli metalowych wyciętych w prostym kształcie, przypominającym rozpostarte skrzydła. Wielopanelowe trofeum umieszczone jest na drewnianej podstawie, która podkreśla elegancki charakter nagrody. Ponadto znajduje się na niej kolorowy nadruk UV z danymi, opisującymi określone wydarzenie sportowe. Dzięki niezwykłej staranności oraz precyzji tekst jest czytelny, a grafiki wyraziste. To sprawia, że statuetka przez naprawdę długi czas cieszy oko i zachwyca swoim nieszablonowym wyglądem.

Nowoczesność, jaką daje przestrzeń

Nagroda wyróżnia się przede wszystkim formą, dlatego ważne jest, aby możliwości jej tworzenia była naprawdę szerokie. Nowoczesna statuetka wykorzystuje w tym celu przestrzeń, którą uzyskuje się poprzez połączenie wielu elementów o geometrycznym kształcie. Tworząc indywidualny projekt takiej nagrody, masz pewność, że będzie ona jedyna w swoim rodzaju, a możliwość wykonania prototypu pozwala ostatecznie przekonać się o tym, czy wybrana forma, kolorystyka oraz materiały w pełni odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Dzięki temu na pewno będziesz zadowolony z finalnego efektu.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie