SportBiegi

IV Sandomierski Bieg Niepodległości

Przestrzenna statuetka składająca się z wielu paneli zachowanym w biało-czerwonej kolorystyce, które przypominają rozpostarte skrzydła.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Sandomierski Bieg Niepodległości z trofeum innym niż wszystkie

Trofeum, które zaprojektowaliśmy, składa się z kilku paneli metalowych wyciętych w prostym kształcie, przypominającym rozpostarte skrzydła. Wielopanelowe trofeum umieszczone jest na drewnianej podstawie, która podkreśla elegancki charakter nagrody. Ponadto znajduje się na niej kolorowy nadruk UV z danymi, opisującymi określone wydarzenie sportowe. Dzięki niezwykłej staranności oraz precyzji tekst jest czytelny, a grafiki wyraziste. To sprawia, że statuetka przez naprawdę długi czas cieszy oko i zachwyca swoim nieszablonowym wyglądem.

Nowoczesność, jaką daje przestrzeń

Nagroda wyróżnia się przede wszystkim formą, dlatego ważne jest, aby możliwości jej tworzenia była naprawdę szerokie. Nowoczesna statuetka wykorzystuje w tym celu przestrzeń, którą uzyskuje się poprzez połączenie wielu elementów o geometrycznym kształcie. Tworząc indywidualny projekt takiej nagrody, masz pewność, że będzie ona jedyna w swoim rodzaju, a możliwość wykonania prototypu pozwala ostatecznie przekonać się o tym, czy wybrana forma, kolorystyka oraz materiały w pełni odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Dzięki temu na pewno będziesz zadowolony z finalnego efektu.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!