SportTenis stołowy

Szkolny turniej tenisa stołowego

Niewielka, ale masywna statuetka z kolorowym nadrukiem UV nawiązującym do tenisa stołowego.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Unikalne nagrody na turniej tenisa stołowego nie muszą być drogie

Nagrody na szkolny turniej ping ponga są niezwykle ważne, ponieważ pomagają kształtować marzenia przyszłych sportowców. Zasady tenisa stołowego wydają się proste do opanowania, jednak sama gra wymaga ćwiczeń, szlifujących umiejętności. Z tego powodu gra w tenisa stołowego na wysokim poziomie wiedzie przez drogę pełną długich treningów. Najczęściej zaczyna się ona w czasach szkolnych i to właśnie na turniejach organizowanych przez placówki szkolne, młodzi sportowcy mogą zapałać największą miłością do tego sportu. Po części spowodowane jest to nagrodami, które zdobywają najlepsi, jednak bardzo często szkoły mają ograniczony budżet na unikalne nagrody. Przez to stawiają na jednakowe odznaczenia, które szybko nudzą. Na szczęście trofea tenisowe nie muszą kosztować fortuny, będąc jednocześnie unikalnymi nagrodami stworzonymi specjalnie na konkretną okazję. Jak to możliwe? Wszystko dzięki trofeom custom.

Nagrody tenisowe dostosowane do Twoich możliwości

Tenis stołowy to klasyczny sport znany ludzkości od wielu lat. Dlatego nie tylko tenisista stołowy, ale również każdy postronny człowiek zna zasady tego sportu i dobrze kojarzy sprzęt do tenisa stołowego. Z tego powodu są to elementy charakterystyczne, które warto umieścić na trofeum sportowym. Tworząc unikalny projekt statuetki, wzięliśmy zatem pod uwagę jego klasyczny charakter i znaną wszystkim symbolikę. Dzięki temu trofeum jasno wskazuje na swoje przeznaczenie, a zgrabny rozmiar pozwala na jej łatwe transportowanie. Statuetka na turniej tenisa stołowego składa się ze szkła z wyrazistym, kolorowym nadrukiem oraz marmurowej podstawy. Natomiast dopracowane szczegóły grafik na nagrodzie dopełniają całość i dodają jej unikalności.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!