Vistula Sounds

Nowoczesna statuetka z motywem muzycznym o eleganckim kształcie. Zdobienia w postaci pięciolinii oraz nut znajdujące się na powierzchni nagrody, pokryte są lakierem, który dodaje im blasku.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Vistula Sounds – co to takiego?

Osoby uzdolnione muzycznie bardzo cenią sobie konkursy muzyczne. Jednym z nich jest ten organizowany przez Sar Sargsyan Cultural Entertainment (SSCE). To wydarzenie to Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny znany również pod nazwą Vistula Sounds. W tym roku odbędzie się on w dniach 15 – 19 sierpnia 2022 w Ciechocinku. Organizator m.in. za sprawą tego muzycznego wydarzenia popularyzuje piękno kultury różnych narodów. Ponadto Festiwal promuje nasz kraj oraz tradycję. Wyjątkowej rangi dodaje temu wydarzeniu również fakt, że jego uzdolnieni uczestnicy reprezentują naprawdę wysoki poziom artystyczny. Jury weryfikuje go podczas dwóch konkursów, na które przygotowaliśmy unikalne statuetki muzyczne.

Statuetka dla laureatów Vistula Sounds

Konkursy wokalne zwykle podzielone są na kilka etapów lub rodzajów, wliczając w to np. występy solowe czy grupowe. Na każdym z nich organizatorzy wręczają różne nagrody muzyczne. Uczestnicy Festiwalu Vistula Sounds mają możliwość wzięcia udziału w dwóch konkursach. Zwycięzcy pierwszego z nich otrzymają unikalne statuetki o zaokrąglonym kształcie. Wykonaliśmy je z metalu ciętego laserem, a następnie umieściliśmy na eleganckiej, marmurowej podstawie. Za sprawą zachowania spójności kolorystycznej, całość świetnie się komponuje. Na powierzchni całej statuetki znajdują się kolorowe zdobienia utrzymane w klimacie muzycznym. Są to m.in. nutki oraz pięciolinia. Do ich powstania wykorzystaliśmy kolorowy nadruk UV, który dodatkowo mieni się w świetle.

Unikalne muzyczne grand prix

Pnąca się ku górze statuetka muzyczna jest zwieńczeniem całego wydarzenia, jakim jest Festiwal Vistula Sounds. Mogą ją zdobyć uczestnicy wyróżnieni w obu konkursach organizowanych w ramach Festiwalu. Statuetka przykuwa wzrok pięciolinią zakręconą wokół ułożonych w kształt litery V ramion. Wykonaliśmy ją, tak jak poprzedniczkę, z ciętego metalu, którego urok idealnie podkreśla marmurowa podstawa. To połączenie sprawia, że nagroda wygląda elegancko. Z kolei perfekcyjne wykończenie i najwyższej jakości materiały gwarantują trwałość na lata. Całość bez wątpienia wpisuje się w muzyczny charakter imprezy i na pewno będzie świetnie wyglądać w dłoniach zwycięzcy.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!