Vistula Sounds

Nowoczesna statuetka z motywem muzycznym o eleganckim kształcie. Zdobienia w postaci pięciolinii oraz nut znajdujące się na powierzchni nagrody, pokryte są lakierem, który dodaje im blasku.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 23 cm

Wykorzystane materiały:

Marmur
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Vistula Sounds – co to takiego?

Osoby uzdolnione muzycznie bardzo cenią sobie konkursy muzyczne. Jednym z nich jest ten organizowany przez Sar Sargsyan Cultural Entertainment (SSCE). To wydarzenie to Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Wokalny znany również pod nazwą Vistula Sounds. W tym roku odbędzie się on w dniach 15 – 19 sierpnia 2022 w Ciechocinku. Organizator m.in. za sprawą tego muzycznego wydarzenia popularyzuje piękno kultury różnych narodów. Ponadto Festiwal promuje nasz kraj oraz tradycję. Wyjątkowej rangi dodaje temu wydarzeniu również fakt, że jego uzdolnieni uczestnicy reprezentują naprawdę wysoki poziom artystyczny. Jury weryfikuje go podczas dwóch konkursów, na które przygotowaliśmy unikalne statuetki muzyczne.

Statuetka dla laureatów Vistula Sounds

Konkursy wokalne zwykle podzielone są na kilka etapów lub rodzajów, wliczając w to np. występy solowe czy grupowe. Na każdym z nich organizatorzy wręczają różne nagrody muzyczne. Uczestnicy Festiwalu Vistula Sounds mają możliwość wzięcia udziału w dwóch konkursach. Zwycięzcy pierwszego z nich otrzymają unikalne statuetki o zaokrąglonym kształcie. Wykonaliśmy je z metalu ciętego laserem, a następnie umieściliśmy na eleganckiej, marmurowej podstawie. Za sprawą zachowania spójności kolorystycznej, całość świetnie się komponuje. Na powierzchni całej statuetki znajdują się kolorowe zdobienia utrzymane w klimacie muzycznym. Są to m.in. nutki oraz pięciolinia. Do ich powstania wykorzystaliśmy kolorowy nadruk UV, który dodatkowo mieni się w świetle.

Unikalne muzyczne grand prix

Pnąca się ku górze statuetka muzyczna jest zwieńczeniem całego wydarzenia, jakim jest Festiwal Vistula Sounds. Mogą ją zdobyć uczestnicy wyróżnieni w obu konkursach organizowanych w ramach Festiwalu. Statuetka przykuwa wzrok pięciolinią zakręconą wokół ułożonych w kształt litery V ramion. Wykonaliśmy ją, tak jak poprzedniczkę, z ciętego metalu, którego urok idealnie podkreśla marmurowa podstawa. To połączenie sprawia, że nagroda wygląda elegancko. Z kolei perfekcyjne wykończenie i najwyższej jakości materiały gwarantują trwałość na lata. Całość bez wątpienia wpisuje się w muzyczny charakter imprezy i na pewno będzie świetnie wyglądać w dłoniach zwycięzcy.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!