SportBiegi

Tower Run

Elegancka statuetka wykonana z metalu wyciętego w oryginalny kształt uzupełniona kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Tower Run – charytatywny bieg po schodach

Za pomocą sportu można nie tylko dbać o własne zdrowie i samopoczucie, ale również pomagać innym. Taka właśnie jest idea Tower Run. To bieg charytatywny, podczas którego uczestnicy mają do pokonania dystans 49 pięter warszawskiego budynku. Celem Tower Run jest zebranie środków dla dzieci, które cierpią na rzadkie i trudne do wyleczenia choroby. Tę szczytną imprezę upamiętnia statuetka biegowa, którą przygotowała nasza firma. Jest to nowoczesna statuetka, do której przygotowania wykorzystaliśmy technologię cięcia laserowego. Dzięki temu mogliśmy sprostać wszystkim oczekiwaniom organizatora i wykonać nagrodę w stu procentach zgodną z jego indywidualną wizją.

Elegancka statuetka metalowa na Tower Run

Wszystkie statuetki tworzymy na indywidualne zamówienie. To fundament, na którym za każdym razem opieramy unikalność naszych nagród. Dzięki temu nasze statuetki sportowe idealnie wpisują się w klimat określonej dyscypliny sportowej. Statuetkę na Tower Run wykonaliśmy z metalowego panelu, który wycięliśmy w oryginalny kształt. Podłużna nagroda zakończona jest charakterystycznym elementem wyciętym w romb. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który dodaje statuetce charakteru. Ponadto w centralnej części nagrody umieściliśmy wycięcie przypominające stopnie oraz klatkę schodową. Dzięki temu statuetka jeszcze bardziej nawiązuje do tematyki biegu.

Statuetki na każdą okazję

Statuetka może zostać wręczona na każdej okazji. Dlaczego? Ponieważ jest elegancka, a dzięki naszym specjalistom również idealnie dostosowana do okoliczności. Dzięki temu Twoje wydarzenie sportowe, biznesowe lub prywatne będzie zwieńczone unikalną nagrodą, od której nie będzie można oderwać wzroku. Wiele lat w branży dało nam ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w kontaktach z Klientami. Dla każdego tworzymy indywidualny projekt, który zostaje realizowany wyłącznie po ostatecznej akceptacji zamawiającego. Dzięki temu mamy stale poszerzające się grono zadowolonych Klientów. Dołącz do nich i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć oryginalną nagrodę na Twoją okazję.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!