SportBiegi

Tower Run

Elegancka statuetka wykonana z metalu wyciętego w oryginalny kształt uzupełniona kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 12 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe

Tower Run – charytatywny bieg po schodach

Za pomocą sportu można nie tylko dbać o własne zdrowie i samopoczucie, ale również pomagać innym. Taka właśnie jest idea Tower Run. To bieg charytatywny, podczas którego uczestnicy mają do pokonania dystans 49 pięter warszawskiego budynku. Celem Tower Run jest zebranie środków dla dzieci, które cierpią na rzadkie i trudne do wyleczenia choroby. Tę szczytną imprezę upamiętnia statuetka biegowa, którą przygotowała nasza firma. Jest to nowoczesna statuetka, do której przygotowania wykorzystaliśmy technologię cięcia laserowego. Dzięki temu mogliśmy sprostać wszystkim oczekiwaniom organizatora i wykonać nagrodę w stu procentach zgodną z jego indywidualną wizją.

Elegancka statuetka metalowa na Tower Run

Wszystkie statuetki tworzymy na indywidualne zamówienie. To fundament, na którym za każdym razem opieramy unikalność naszych nagród. Dzięki temu nasze statuetki sportowe idealnie wpisują się w klimat określonej dyscypliny sportowej. Statuetkę na Tower Run wykonaliśmy z metalowego panelu, który wycięliśmy w oryginalny kształt. Podłużna nagroda zakończona jest charakterystycznym elementem wyciętym w romb. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który dodaje statuetce charakteru. Ponadto w centralnej części nagrody umieściliśmy wycięcie przypominające stopnie oraz klatkę schodową. Dzięki temu statuetka jeszcze bardziej nawiązuje do tematyki biegu.

Statuetki na każdą okazję

Statuetka może zostać wręczona na każdej okazji. Dlaczego? Ponieważ jest elegancka, a dzięki naszym specjalistom również idealnie dostosowana do okoliczności. Dzięki temu Twoje wydarzenie sportowe, biznesowe lub prywatne będzie zwieńczone unikalną nagrodą, od której nie będzie można oderwać wzroku. Wiele lat w branży dało nam ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w kontaktach z Klientami. Dla każdego tworzymy indywidualny projekt, który zostaje realizowany wyłącznie po ostatecznej akceptacji zamawiającego. Dzięki temu mamy stale poszerzające się grono zadowolonych Klientów. Dołącz do nich i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć oryginalną nagrodę na Twoją okazję.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!