Tower Run

Elegancka statuetka wykonana z metalu wyciętego w oryginalny kształt uzupełniona kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

24

wysokość
(cm)

120

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe

Tower Run – charytatywny bieg po schodach

Za pomocą sportu można nie tylko dbać o własne zdrowie i samopoczucie, ale również pomagać innym. Taka właśnie jest idea Tower Run. To bieg charytatywny, podczas którego uczestnicy mają do pokonania dystans 49 pięter warszawskiego budynku. Celem Tower Run jest zebranie środków dla dzieci, które cierpią na rzadkie i trudne do wyleczenia choroby. Tę szczytną imprezę upamiętnia statuetka biegowa, którą przygotowała nasza firma. Jest to nowoczesna statuetka, do której przygotowania wykorzystaliśmy technologię cięcia laserowego. Dzięki temu mogliśmy sprostać wszystkim oczekiwaniom organizatora i wykonać nagrodę w stu procentach zgodną z jego indywidualną wizją.

Elegancka statuetka metalowa na Tower Run

Wszystkie statuetki tworzymy na indywidualne zamówienie. To fundament, na którym za każdym razem opieramy unikalność naszych nagród. Dzięki temu nasze statuetki sportowe idealnie wpisują się w klimat określonej dyscypliny sportowej. Statuetkę na Tower Run wykonaliśmy z metalowego panelu, który wycięliśmy w oryginalny kształt. Podłużna nagroda zakończona jest charakterystycznym elementem wyciętym w romb. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który dodaje statuetce charakteru. Ponadto w centralnej części nagrody umieściliśmy wycięcie przypominające stopnie oraz klatkę schodową. Dzięki temu statuetka jeszcze bardziej nawiązuje do tematyki biegu.

Statuetki na każdą okazję

Statuetka może zostać wręczona na każdej okazji. Dlaczego? Ponieważ jest elegancka, a dzięki naszym specjalistom również idealnie dostosowana do okoliczności. Dzięki temu Twoje wydarzenie sportowe, biznesowe lub prywatne będzie zwieńczone unikalną nagrodą, od której nie będzie można oderwać wzroku. Wiele lat w branży dało nam ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy w kontaktach z Klientami. Dla każdego tworzymy indywidualny projekt, który zostaje realizowany wyłącznie po ostatecznej akceptacji zamawiającego. Dzięki temu mamy stale poszerzające się grono zadowolonych Klientów. Dołącz do nich i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć oryginalną nagrodę na Twoją okazję.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie