Tri Tour

Zgrabna statuetka wycięta w metalu o charakterystycznym, pnącym się ku górze kształcie z kolorowym nadrukiem lśniącym w świetle.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

18

wysokość
(cm)

110

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Marmur
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

Niezawodny cykl imprez triathlonowych Tri Tour

W triathlonie niesamowite jest to, jak wiele trzeba potrafić, aby osiągnąć sukces. Sportowiec musi bowiem zarówno szybko biegać, sprawnie jeździć na rowerze, jak i świetnie pływać. Z tego powodu triathlon uważany jest za jedną z bardziej wymagających dyscyplin. Na zawody triathlonowe zgłaszają się zatem Ci najlepsi z najlepszych, którzy niejednokrotnie latami szlifują swoje umiejętności sportowe. Jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w triathlonie jest Tri Tour. To impreza triathlonowa, która w środowisku sportowym uchodzi za najlepiej przygotowaną i zorganizowaną. Organizator zadbał w tym roku nie tylko o idealnie dopracowaną trasę czy atrakcje towarzyszące, ale również unikalne nagrody triathlonowe. Ich projektem oraz realizacją w całości zajęła się nasza firma.

Pnąca się ku górze statuetka Tri Tour

Tri Tour to cykl trzech imprez triathlonowych, podczas których uczestnicy zdobywają punkty. Po ich zsumowaniu organizator wyłania zwycięzców w poszczególnych kategoriach, którzy otrzymują pamiątkową nagrodę. W tym roku została nią elegancka statuetka, którą w całości wykonaliśmy samodzielnie z pomocą naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Trofeum ma strzelisty kształt powstały na skutek nieregularnego cięcia, dodającego całości nowoczesnego charakteru. Ponadto, dynamizmu dodają wycięcia znajdujące się wewnątrz. Stanowią one również idealne tło pod uzupełnione kolorowym nadrukiem zdobienia nawiązujące do triathlonu. Dzięki temu całość stanowi idealne trofeum sportowe.

Oryginalne nagrody triathlonowe od doświadczonego producenta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży żadna impreza triathlonowa nie jest nam straszna. Od lat przygotowujemy oryginalne nagrody dla najlepszych sportowców. W tym celu wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię oraz pasję i zaangażowanie współpracujących z nami profesjonalistów. Zaufały nam już setki klientów indywidualnych oraz firm, które pragnęły zrealizować nagrodę inną niż wszystkie. Nagrodę, która byłaby symbolem najważniejszych wartości wyznawanych zarówno przez organizatora, jak i obdarowanego. Jeśli zatem masz oryginalny pomysł lub wizję stworzenia jedynej w swoim rodzaju nagrody, skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomoże Ci on sprawnie przejść przez cały proces tworzenia Twojej nagrody.

Produkty powiązane

Sport

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie