SportTriathlon

Tri Tour

Zgrabna statuetka wycięta w metalu o charakterystycznym, pnącym się ku górze kształcie z kolorowym nadrukiem lśniącym w świetle.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Niezawodny cykl imprez triathlonowych Tri Tour

W triathlonie niesamowite jest to, jak wiele trzeba potrafić, aby osiągnąć sukces. Sportowiec musi bowiem zarówno szybko biegać, sprawnie jeździć na rowerze, jak i świetnie pływać. Z tego powodu triathlon uważany jest za jedną z bardziej wymagających dyscyplin. Na zawody triathlonowe zgłaszają się zatem Ci najlepsi z najlepszych, którzy niejednokrotnie latami szlifują swoje umiejętności sportowe. Jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w triathlonie jest Tri Tour. To impreza triathlonowa, która w środowisku sportowym uchodzi za najlepiej przygotowaną i zorganizowaną. Organizator zadbał w tym roku nie tylko o idealnie dopracowaną trasę czy atrakcje towarzyszące, ale również unikalne nagrody triathlonowe. Ich projektem oraz realizacją w całości zajęła się nasza firma.

Pnąca się ku górze statuetka Tri Tour

Tri Tour to cykl trzech imprez triathlonowych, podczas których uczestnicy zdobywają punkty. Po ich zsumowaniu organizator wyłania zwycięzców w poszczególnych kategoriach, którzy otrzymują pamiątkową nagrodę. W tym roku została nią elegancka statuetka, którą w całości wykonaliśmy samodzielnie z pomocą naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Trofeum ma strzelisty kształt powstały na skutek nieregularnego cięcia, dodającego całości nowoczesnego charakteru. Ponadto, dynamizmu dodają wycięcia znajdujące się wewnątrz. Stanowią one również idealne tło pod uzupełnione kolorowym nadrukiem zdobienia nawiązujące do triathlonu. Dzięki temu całość stanowi idealne trofeum sportowe.

Oryginalne nagrody triathlonowe od doświadczonego producenta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży żadna impreza triathlonowa nie jest nam straszna. Od lat przygotowujemy oryginalne nagrody dla najlepszych sportowców. W tym celu wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię oraz pasję i zaangażowanie współpracujących z nami profesjonalistów. Zaufały nam już setki klientów indywidualnych oraz firm, które pragnęły zrealizować nagrodę inną niż wszystkie. Nagrodę, która byłaby symbolem najważniejszych wartości wyznawanych zarówno przez organizatora, jak i obdarowanego. Jeśli zatem masz oryginalny pomysł lub wizję stworzenia jedynej w swoim rodzaju nagrody, skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomoże Ci on sprawnie przejść przez cały proces tworzenia Twojej nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!