SportTriathlon

Tri Tour

Zgrabna statuetka wycięta w metalu o charakterystycznym, pnącym się ku górze kształcie z kolorowym nadrukiem lśniącym w świetle.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 11 cm

Wykorzystane materiały:

Marmur
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

Niezawodny cykl imprez triathlonowych Tri Tour

W triathlonie niesamowite jest to, jak wiele trzeba potrafić, aby osiągnąć sukces. Sportowiec musi bowiem zarówno szybko biegać, sprawnie jeździć na rowerze, jak i świetnie pływać. Z tego powodu triathlon uważany jest za jedną z bardziej wymagających dyscyplin. Na zawody triathlonowe zgłaszają się zatem Ci najlepsi z najlepszych, którzy niejednokrotnie latami szlifują swoje umiejętności sportowe. Jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń w triathlonie jest Tri Tour. To impreza triathlonowa, która w środowisku sportowym uchodzi za najlepiej przygotowaną i zorganizowaną. Organizator zadbał w tym roku nie tylko o idealnie dopracowaną trasę czy atrakcje towarzyszące, ale również unikalne nagrody triathlonowe. Ich projektem oraz realizacją w całości zajęła się nasza firma.

Pnąca się ku górze statuetka Tri Tour

Tri Tour to cykl trzech imprez triathlonowych, podczas których uczestnicy zdobywają punkty. Po ich zsumowaniu organizator wyłania zwycięzców w poszczególnych kategoriach, którzy otrzymują pamiątkową nagrodę. W tym roku została nią elegancka statuetka, którą w całości wykonaliśmy samodzielnie z pomocą naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Trofeum ma strzelisty kształt powstały na skutek nieregularnego cięcia, dodającego całości nowoczesnego charakteru. Ponadto, dynamizmu dodają wycięcia znajdujące się wewnątrz. Stanowią one również idealne tło pod uzupełnione kolorowym nadrukiem zdobienia nawiązujące do triathlonu. Dzięki temu całość stanowi idealne trofeum sportowe.

Oryginalne nagrody triathlonowe od doświadczonego producenta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży żadna impreza triathlonowa nie jest nam straszna. Od lat przygotowujemy oryginalne nagrody dla najlepszych sportowców. W tym celu wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię oraz pasję i zaangażowanie współpracujących z nami profesjonalistów. Zaufały nam już setki klientów indywidualnych oraz firm, które pragnęły zrealizować nagrodę inną niż wszystkie. Nagrodę, która byłaby symbolem najważniejszych wartości wyznawanych zarówno przez organizatora, jak i obdarowanego. Jeśli zatem masz oryginalny pomysł lub wizję stworzenia jedynej w swoim rodzaju nagrody, skontaktuj się z naszym specjalistą. Pomoże Ci on sprawnie przejść przez cały proces tworzenia Twojej nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!