Turniej w Piłkarzyki

Statuetki metalowe o unikalnym kształcie nawiązującym do dyscypliny. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV i wykonaliśmy w zestawie z dopasowanymi medalami.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 17 cm
Szerokość: 11 cm
Waga: 0,6 kg

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Inne nagrody wchodzące w skład tego zestawu:

Głuchowski Turniej w Piłkarzyki za nami!

Głuchów to nie tylko spokojna wieś położona w województwie łódzkim. To również miejsce spotkań i przestrzeń, w której rozgrywają się różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Jedną z takich imprez był Turniej w Piłkarzyki, który miał na celu integrować i promować grę w piłkarzyki. Oprócz świetnej zabawy i wspaniałej atmosfery na uczestników czekały również pamiątkowe nagrody sportowe. W tym roku organizator przewidział dla najlepszych unikalne zestawy nagród. Ich wykonaniem zajęła się nasza firma, która od lat produkuje medale i trofea na zamówienie.

Designerskie trofea na Turniej w Piłkarzyki

Specjalnie na Turniej w Piłkarzyki przygotowaliśmy wyjątkowe statuetki, będące doskonałym uzupełnieniem zestawu dla najlepszych uczestników. Te trofea piłkarskie wykonaliśmy z metalu i umieściliśmy na solidnej, marmurowej podstawie, która nadaje całości eleganckiego wyglądu. Ich wygląd jednoznacznie kojarzy się z piłkarzykami, a wszystko to ze względu na oryginalny kształt zrealizowanego projektu. Przypomina on bowiem dwie postacie, będące zawodnikami, za których pośrednictwem rozgrywa się mecz. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który idealnie komponuje się z designem dołączonych do zestawu medali. Wszystko to sprawia, że nasze nagrody idealnie zwieńczają grę w piłkarzyki.

Tryumf – partner w organizacji różnych wydarzeń

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości produktów, które stanowią część zarówno krajowych, jak i zagranicznych eventów. Wśród naszych realizacji znajdziesz zarówno nagrody okolicznościowe, jak i trofea biznesowe oraz sportowe, dopasowywane do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie zaoferować produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Współpracujemy z organizatorami różnorodnych wydarzeń sportowych, dostarczając unikalne i spersonalizowane trofea, które dodają prestiżu każdemu wydarzeniu. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z naszym doradcą, który opowie Ci więcej o naszych możliwościach.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!