SportBiegi

Valentine Run

Wyjątkowa statuetka przygotowana na Valentine Run. Nowatorskie połączenie eleganckiego szkła z trwałym metalem tworzy statuetkę, od której ciężko oderwać wzrok.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 13 cm
Szerokość: 13 cm

Wykorzystane materiały:

Szkło
Metal

Użyte techniki personalizacji:

połączone materiały
Nadruk UV

Valentine Run – zawody biegowe w miłosnej atmosferze

Walentynki to święto, które obchodzą praktycznie wszyscy zakochani. Ten dzień stanowi bowiem idealną okazję do tego, aby spędzić wyjątkowy czas z ukochaną osobą. Sportowcy uwielbiają zaplanować na ten dzień wspólną aktywność fizyczną. Dlatego często decydują się na bieg walentynkowy, w którym uczestniczyć mogą pary. Jednym z takich wydarzeń jest Valentine Run, który zwieńczyły nasze wyjątkowe trofea na zamówienie. Ich realizacją na każdym etapie zajęła się nasza doświadczona firma.

Trofea na Valentine Run z motywem walentynkowym

Trofea sportowe to nagrody, które są dla sportowca symbolem odniesionego zwycięstwa. Jednak są to również nagrody, które niosą ze sobą inną wartość. To pamiątki uczestnictwa w wydarzeniu, które przywodzi na myśl pozytywne wspomnienia. Z tego powodu warto dobrze dopasować nagrodę do charakteru zawodów. Tak też postąpiliśmy podczas tworzenia trofeum na Valentine Run. Ta niewielka szklana statuetka posiada wiele ciekawych zdobień. Wśród nich wyróżnia się idealnie nałożony kolorowy nadruk z motywem biegowym. Jego kolorystyka idealnie komponuje się z charakterystycznym metalowym elementem, który wycięliśmy na kształt serca. W obraniu odpowiedniego kształtu pomogła nam technologia laserowa, którą dysponujemy w ramach naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Całość pięknie się prezentuje i idealnie pasuje jako nagroda na bieg dla zakochanych.

Statuetki dopasowane do imprezy, którą organizujesz

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu nagród na indywidualne zamówienie. Dzięki temu każdego dnia tworzymy inne, wyróżniające się statuetki biegowe, które spełniają wszystkie oczekiwania Klienta. Ponadto, stawiamy na jakość, która widoczna jest w każdym, nawet najdrobniejszym detalu przygotowanej przez nas nagrody. O wysokie standardy realizacji możemy dbać dzięki wyłącznemu dostępowi do najnowocześniejszej technologii. Umożliwia nam ona tworzenie zarówno klasycznych nagród, jak i niestandardowych trofeów wykonanych z różnych materiałów. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który opowie Ci o naszych niemal nieograniczonych możliwościach tworzenia nagród.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!