SportBiegi

Valentine Run

Wyjątkowa statuetka przygotowana na Valentine Run. Nowatorskie połączenie eleganckiego szkła z trwałym metalem tworzy statuetkę, od której ciężko oderwać wzrok.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Valentine Run – zawody biegowe w miłosnej atmosferze

Walentynki to święto, które obchodzą praktycznie wszyscy zakochani. Ten dzień stanowi bowiem idealną okazję do tego, aby spędzić wyjątkowy czas z ukochaną osobą. Sportowcy uwielbiają zaplanować na ten dzień wspólną aktywność fizyczną. Dlatego często decydują się na bieg walentynkowy, w którym uczestniczyć mogą pary. Jednym z takich wydarzeń jest Valentine Run, który zwieńczyły nasze wyjątkowe trofea na zamówienie. Ich realizacją na każdym etapie zajęła się nasza doświadczona firma.

Trofea na Valentine Run z motywem walentynkowym

Trofea sportowe to nagrody, które są dla sportowca symbolem odniesionego zwycięstwa. Jednak są to również nagrody, które niosą ze sobą inną wartość. To pamiątki uczestnictwa w wydarzeniu, które przywodzi na myśl pozytywne wspomnienia. Z tego powodu warto dobrze dopasować nagrodę do charakteru zawodów. Tak też postąpiliśmy podczas tworzenia trofeum na Valentine Run. Ta niewielka szklana statuetka posiada wiele ciekawych zdobień. Wśród nich wyróżnia się idealnie nałożony kolorowy nadruk z motywem biegowym. Jego kolorystyka idealnie komponuje się z charakterystycznym metalowym elementem, który wycięliśmy na kształt serca. W obraniu odpowiedniego kształtu pomogła nam technologia laserowa, którą dysponujemy w ramach naszego najnowocześniejszego parku maszynowego w branży. Całość pięknie się prezentuje i idealnie pasuje jako nagroda na bieg dla zakochanych.

Statuetki dopasowane do imprezy, którą organizujesz

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu nagród na indywidualne zamówienie. Dzięki temu każdego dnia tworzymy inne, wyróżniające się statuetki biegowe, które spełniają wszystkie oczekiwania Klienta. Ponadto, stawiamy na jakość, która widoczna jest w każdym, nawet najdrobniejszym detalu przygotowanej przez nas nagrody. O wysokie standardy realizacji możemy dbać dzięki wyłącznemu dostępowi do najnowocześniejszej technologii. Umożliwia nam ona tworzenie zarówno klasycznych nagród, jak i niestandardowych trofeów wykonanych z różnych materiałów. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który opowie Ci o naszych niemal nieograniczonych możliwościach tworzenia nagród.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!