SportSporty zimowe

Win2day

Statuetka kolumnowa dla austriackiej ligi hokejowej Win2day. Wykonana przez nas nagroda, to idealne połączenie drewna i metalu. Dzięki wykorzystaniu technologii druku UV oraz precyzyjnych cięć laserowych stworzyliśmy unikalną statuetkę.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 21 cm
Szerokość: 9 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe
Nadruk UV 3D

Austriacka Liga Hokejowa Win2day z naszymi nagrodami

Austriacka Liga Hokejowa Win2day, znana z najbardziej ekscytujących zawodów hokejowych w Europie, zawsze podkreślała znaczenie nagród hokejowych. Sporty zimowe, a zwłaszcza hokej, mają w Austrii długą i bogatą historię. W tym kontekście trofea hokejowe są nie tylko symbolem zwycięstwa, ale też dziedzictwa i tradycji. Organizator ligi od zawsze podkreślał, że nagrody hokejowe powinny odzwierciedlać nie tylko wysiłek i determinację zawodników, ale również ducha i pasję, które niosą ze sobą te zmagania. Dlatego postawił na nasze trofea na zamówienie, które wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu.

Precyzyjnie wykończone nagrody hokejowe dla Win2day

W przypadku nowo wykonanych statuetek dla Win2day głównym celem było połączenie tradycji z nowoczesnością. Statuetki mają elegancki kształt klasycznej kolumny wykonanej z drewna otoczonego metalem. Bok nagrody urozmaicony jest grawerowaniem w drewnie, a zdobienia na metalu nadają unikalnego charakteru. Kolorowy nadruk z logo oraz nazwą na metalu odzwierciedla dumę i prestiż ligi. Każdy detal tych statuetek świadczy o perfekcji i determinacji, które symbolizują zawody hokejowe.

Tryumf – mistrzowie w tworzeniu trofeów

Jako producent i sprzedawca nagród na różne okazje sportowe, dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym, obsługiwanym przez zespół profesjonalistów. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko gotowe trofea sportowe, ale również statuetki tworzone na zamówienie. Możemy bowiem stworzyć dla Ciebie indywidualny projekt, tak jak to zrobiliśmy dla ligi Win2day. Niezależnie od okazji, na jaką potrzebujesz nagród, jesteśmy tu, aby pomóc Ci stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Dlatego skontaktuj się z doradcą i dowiedz się więcej o naszych usługach. Zobacz, co możemy zaoferować Tobie i Twojej organizacji!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!