SportSporty zimowe

Win2day

Statuetka kolumnowa dla austriackiej ligi hokejowej Win2day. Wykonana przez nas nagroda, to idealne połączenie drewna i metalu. Dzięki wykorzystaniu technologii druku UV oraz precyzyjnych cięć laserowych stworzyliśmy unikalną statuetkę.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Austriacka Liga Hokejowa Win2day z naszymi nagrodami

Austriacka Liga Hokejowa Win2day, znana z najbardziej ekscytujących zawodów hokejowych w Europie, zawsze podkreślała znaczenie nagród hokejowych. Sporty zimowe, a zwłaszcza hokej, mają w Austrii długą i bogatą historię. W tym kontekście trofea hokejowe są nie tylko symbolem zwycięstwa, ale też dziedzictwa i tradycji. Organizator ligi od zawsze podkreślał, że nagrody hokejowe powinny odzwierciedlać nie tylko wysiłek i determinację zawodników, ale również ducha i pasję, które niosą ze sobą te zmagania. Dlatego postawił na nasze trofea na zamówienie, które wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu.

Precyzyjnie wykończone nagrody hokejowe dla Win2day

W przypadku nowo wykonanych statuetek dla Win2day głównym celem było połączenie tradycji z nowoczesnością. Statuetki mają elegancki kształt klasycznej kolumny wykonanej z drewna otoczonego metalem. Bok nagrody urozmaicony jest grawerowaniem w drewnie, a zdobienia na metalu nadają unikalnego charakteru. Kolorowy nadruk z logo oraz nazwą na metalu odzwierciedla dumę i prestiż ligi. Każdy detal tych statuetek świadczy o perfekcji i determinacji, które symbolizują zawody hokejowe.

Tryumf – mistrzowie w tworzeniu trofeów

Jako producent i sprzedawca nagród na różne okazje sportowe, dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym, obsługiwanym przez zespół profesjonalistów. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko gotowe trofea sportowe, ale również statuetki tworzone na zamówienie. Możemy bowiem stworzyć dla Ciebie indywidualny projekt, tak jak to zrobiliśmy dla ligi Win2day. Niezależnie od okazji, na jaką potrzebujesz nagród, jesteśmy tu, aby pomóc Ci stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Dlatego skontaktuj się z doradcą i dowiedz się więcej o naszych usługach. Zobacz, co możemy zaoferować Tobie i Twojej organizacji!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!