Wyróżnienie dla programisty

Piękna nagroda z metalu ciętego laserem. Ma ciekawy kształt i kolorowy nadruk, który czuć pod palcem.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Nowoczesne wyróżnienie dla programisty

Według wielu podstawą udanego życia zawodowego jest robienie tego, co się lubi. Jednak oprócz tego ważne jest również to, aby szefostwo doceniało starania oraz talent pracowników. W tym celu niektóre firmy organizują konkursy, podczas których wyróżniają swoich najlepszych specjalistów. Jednym z takich wydarzeń był firmowy konkurs znajomości programowania Java. Wyróżnienie dla programisty otrzymali wszyscy, którzy wykazali, że najlepiej znają język programowania Java. Dla tych osób przygotowaliśmy dedykowane oraz personalizowane statuetki wykonane na indywidualne zamówienie.

Oryginalne trofeum jako wyróżnienie dla programisty

Według organizatora tego programistycznego plebiscytu najlepsi z najlepszych powinni być odpowiednio wynagrodzeni. Z tego powodu szefostwo przygotowało unikalne wyróżnienie dla programisty, które przybrało postać nowoczesnej statuetki. Wykonaliśmy ją za pomocą innowacyjnej technologii, którą dysponuje nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Dzięki niemu kształt statuetki precyzyjnie wycięliśmy laserem, a następnie na formę nałożyliśmy kolorowy nadruk. Oryginalny kształt pięknie podkreśla spójna kolorystyka oraz lakier, który dodaje całości blasku. Co ważne, niektóre zdobienia nawiązujące do programowania są delikatnie wyczuwalne pod palcami. Za ich sprawą nagroda nie tylko pięknie się prezentuje, ale również zapada w pamięć.

Statuetki, którymi wyróżnisz najlepszych

Na oryginalne trofea biznesowe zasługują nie tylko firmy i wspierający je partnerzy. Odpowiednio wynagrodzeni powinni zostać również pracownicy, którzy każdego dnia wkładają swoją energię w sukces całej organizacji. Nasza firma bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również przepiękne nagrody dedykowane pracownikom. Wszystkie je wykonujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu każda może być inna i dopasowana do stanowiska, które zajmuje nagrodzony. To z kolei przyniesie radość pracownikowi, który będzie jeszcze efektywniej wykonywał swoje obowiązki.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!