Wyróżnienie dla programisty

Piękna nagroda z metalu ciętego laserem. Ma ciekawy kształt i kolorowy nadruk, który czuć pod palcem.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 11 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Nowoczesne wyróżnienie dla programisty

Według wielu podstawą udanego życia zawodowego jest robienie tego, co się lubi. Jednak oprócz tego ważne jest również to, aby szefostwo doceniało starania oraz talent pracowników. W tym celu niektóre firmy organizują konkursy, podczas których wyróżniają swoich najlepszych specjalistów. Jednym z takich wydarzeń był firmowy konkurs znajomości programowania Java. Wyróżnienie dla programisty otrzymali wszyscy, którzy wykazali, że najlepiej znają język programowania Java. Dla tych osób przygotowaliśmy dedykowane oraz personalizowane statuetki wykonane na indywidualne zamówienie.

Oryginalne trofeum jako wyróżnienie dla programisty

Według organizatora tego programistycznego plebiscytu najlepsi z najlepszych powinni być odpowiednio wynagrodzeni. Z tego powodu szefostwo przygotowało unikalne wyróżnienie dla programisty, które przybrało postać nowoczesnej statuetki. Wykonaliśmy ją za pomocą innowacyjnej technologii, którą dysponuje nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Dzięki niemu kształt statuetki precyzyjnie wycięliśmy laserem, a następnie na formę nałożyliśmy kolorowy nadruk. Oryginalny kształt pięknie podkreśla spójna kolorystyka oraz lakier, który dodaje całości blasku. Co ważne, niektóre zdobienia nawiązujące do programowania są delikatnie wyczuwalne pod palcami. Za ich sprawą nagroda nie tylko pięknie się prezentuje, ale również zapada w pamięć.

Statuetki, którymi wyróżnisz najlepszych

Na oryginalne trofea biznesowe zasługują nie tylko firmy i wspierający je partnerzy. Odpowiednio wynagrodzeni powinni zostać również pracownicy, którzy każdego dnia wkładają swoją energię w sukces całej organizacji. Nasza firma bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również przepiękne nagrody dedykowane pracownikom. Wszystkie je wykonujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu każda może być inna i dopasowana do stanowiska, które zajmuje nagrodzony. To z kolei przyniesie radość pracownikowi, który będzie jeszcze efektywniej wykonywał swoje obowiązki.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!