SportPiłka nożna

Zawodnik Meczu SEE Airtricity

Statuetka piłkarska na zamówienie dla League of Ireland za zawodnika meczu. Nagroda wykonana ze stali i drewna. Na statuetce znajduje się nadrukowane logo ligi i sponsora. Na drewnianej podstawie wygrawerowano tytuł statuetki.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Najlepszy zawodnik SEE Airtricity zasługuje na wyjątkową nagrodę!

Zawody sportowe to nie tylko rywalizacja i walka o zwycięstwo, ale również okazja do uhonorowania tych, którzy włożyli w nie najwięcej pracy i poświęcenia. Właśnie dlatego wręczanie nagród najlepszym zawodnikom meczu jest tak istotne. Pozwala bowiem docenić ich ciężką pracę i umiejętności, a także motywuje do dalszego rozwoju. W tegorocznych zawodach SEE Airtricity najlepszy zawodnik meczu otrzymał wyjątkową nagrodę, którą przygotowaliśmy specjalnie na to wydarzenie.

Nowoczesne i personalizowane nagrody dla najlepszych zawodników SEE Airtricity

Nasze nagrody na tegoroczne zawody to niezwykłe trofea sportowe, które stanowią prawdziwe dzieła sztuki. Wykonaliśmy je z metalu, a następnie wycięliśmy laserem, dzięki czemu mają one oryginalny kształt. Ponadto, trofea wyróżniają się kolorowym nadrukiem, który miejscami jest trójwymiarowy. Co ważne, zdobienia te to idealnie odwzorowane logotypy ligi oraz sponsora. Statuetki na zamówienie wykonane na tę okazję są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – różowej dla kobiet i niebieskiej dla mężczyzn, co pozwoliło nam na jeszcze większą personalizację. Każda nagroda umieszczona jest na drewnianej podstawie z jesionu, na której wygrawerowana jest okoliczność wręczenia nagrody.

Tryumf – Twój producent nagród na każdy turniej!

Jako producent nagród piłkarskich dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży oraz zespołem specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą oryginalne trofea sportowe. Stawiamy na innowacyjność i wysoką jakość wykonania. Nasze nagrody z pewnością zachwycą każdego, kto je otrzyma. Dlatego już dziś, skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej o naszych produktach. Sprawdź nasze możliwości i  przekonaj się, dlaczego warto wybrać Tryumf jako dostawcę nagród na turniej piłkarski!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!