SportPiłka nożna

Zawodnik Meczu SEE Airtricity

Statuetka piłkarska na zamówienie dla League of Ireland za zawodnika meczu. Nagroda wykonana ze stali i drewna. Na statuetce znajduje się nadrukowane logo ligi i sponsora. Na drewnianej podstawie wygrawerowano tytuł statuetki.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 13 cm
Szerokość: 23 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Grawerowanie laserem

Najlepszy zawodnik SEE Airtricity zasługuje na wyjątkową nagrodę!

Zawody sportowe to nie tylko rywalizacja i walka o zwycięstwo, ale również okazja do uhonorowania tych, którzy włożyli w nie najwięcej pracy i poświęcenia. Właśnie dlatego wręczanie nagród najlepszym zawodnikom meczu jest tak istotne. Pozwala bowiem docenić ich ciężką pracę i umiejętności, a także motywuje do dalszego rozwoju. W tegorocznych zawodach SEE Airtricity najlepszy zawodnik meczu otrzymał wyjątkową nagrodę, którą przygotowaliśmy specjalnie na to wydarzenie.

Nowoczesne i personalizowane nagrody dla najlepszych zawodników SEE Airtricity

Nasze nagrody na tegoroczne zawody to niezwykłe trofea sportowe, które stanowią prawdziwe dzieła sztuki. Wykonaliśmy je z metalu, a następnie wycięliśmy laserem, dzięki czemu mają one oryginalny kształt. Ponadto, trofea wyróżniają się kolorowym nadrukiem, który miejscami jest trójwymiarowy. Co ważne, zdobienia te to idealnie odwzorowane logotypy ligi oraz sponsora. Statuetki na zamówienie wykonane na tę okazję są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – różowej dla kobiet i niebieskiej dla mężczyzn, co pozwoliło nam na jeszcze większą personalizację. Każda nagroda umieszczona jest na drewnianej podstawie z jesionu, na której wygrawerowana jest okoliczność wręczenia nagrody.

Tryumf – Twój producent nagród na każdy turniej!

Jako producent nagród piłkarskich dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży oraz zespołem specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą oryginalne trofea sportowe. Stawiamy na innowacyjność i wysoką jakość wykonania. Nasze nagrody z pewnością zachwycą każdego, kto je otrzyma. Dlatego już dziś, skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej o naszych produktach. Sprawdź nasze możliwości i  przekonaj się, dlaczego warto wybrać Tryumf jako dostawcę nagród na turniej piłkarski!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!