SportInne

Zbąszynecka Seniorada z Łabądkiem

Statuetka metalowa, której kształt został precyzyjnie wycięty laserowo. Nadruk na statuetce wraz z logiem organizatora wydarzenia został wykonany w technologii druku UV. Całość została umieszczona na eleganckiej marmurowej podstawie.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Zbąszynecka Seniorada z Łabądkiem idealną okazją do nagradzania seniorów

Wielu ludzi uważa, że sport to domena młodych, ale nic bardziej mylnego. Zbąszynecka Seniorada z Łabądkiem to impreza, która pokazuje, że sport może być pasją dla każdego, bez względu na wiek. Dlatego, jako producent nagród sportowych, zachęcamy do doceniania tych, którzy nawet w dojrzałym wieku wciąż chcą rozwijać swoje zainteresowania i zdrowie. W tym celu tworzymy oryginalne statuetki na zamówienie, których wręczanie stanowi zarówno wyraz uznania dla ich wysiłku, jak i motywację do dalszej aktywności.

Statuetki metalowe na I edycję zawodów w ramach Seniorady

Dla uczestników tegorocznej Seniorady przygotowaliśmy specjalne nagrody sportowe. To metalowe statuetki, wycięte za pomocą lasera. Mają one oryginalny kształt, który wypełniliśmy kolorowym nadrukiem UV. Dzięki temu trofea są nie tylko piękne, ale i bardzo wytrzymałe. Statuetki stoją na eleganckiej, czarnej marmurowej podstawie, która doskonale komponuje się z designem i podkreśla prestiż tych zawodów. Za ich sprawą statuetki idealnie wpisują się w charakter Seniorady z Łabądkiem, stanowiąc wysokiej jakości nagrodę, na którą zasługują uczestnicy tych wyjątkowych zawodów.

Wybierz doświadczoną firmę Tryumf – wykonamy dla Ciebie statuetki na zamówienie

Jako producent nagród sportowych jesteśmy dumni z faktu, że od wielu lat dostarczamy nasze produkty dla różnych imprez sportowych. Nasze statuetki na zamówienie są wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, a do produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Jesteśmy gotowi do pomocy w każdym momencie, dzięki czemu masz pewność, że Twoje zamówienie zostanie wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W związku z tym skontaktuj się z naszym doradcą i przekonaj się, jakie możliwości daje współpraca z firmą Tryumf.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!