SportInne

Zbąszynecka Seniorada z Łabądkiem

Statuetka metalowa, której kształt został precyzyjnie wycięty laserowo. Nadruk na statuetce wraz z logiem organizatora wydarzenia został wykonany w technologii druku UV. Całość została umieszczona na eleganckiej marmurowej podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 11 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV
Cięcie laserowe

Zbąszynecka Seniorada z Łabądkiem idealną okazją do nagradzania seniorów

Wielu ludzi uważa, że sport to domena młodych, ale nic bardziej mylnego. Zbąszynecka Seniorada z Łabądkiem to impreza, która pokazuje, że sport może być pasją dla każdego, bez względu na wiek. Dlatego, jako producent nagród sportowych, zachęcamy do doceniania tych, którzy nawet w dojrzałym wieku wciąż chcą rozwijać swoje zainteresowania i zdrowie. W tym celu tworzymy oryginalne statuetki na zamówienie, których wręczanie stanowi zarówno wyraz uznania dla ich wysiłku, jak i motywację do dalszej aktywności.

Statuetki metalowe na I edycję zawodów w ramach Seniorady

Dla uczestników tegorocznej Seniorady przygotowaliśmy specjalne nagrody sportowe. To metalowe statuetki, wycięte za pomocą lasera. Mają one oryginalny kształt, który wypełniliśmy kolorowym nadrukiem UV. Dzięki temu trofea są nie tylko piękne, ale i bardzo wytrzymałe. Statuetki stoją na eleganckiej, czarnej marmurowej podstawie, która doskonale komponuje się z designem i podkreśla prestiż tych zawodów. Za ich sprawą statuetki idealnie wpisują się w charakter Seniorady z Łabądkiem, stanowiąc wysokiej jakości nagrodę, na którą zasługują uczestnicy tych wyjątkowych zawodów.

Wybierz doświadczoną firmę Tryumf – wykonamy dla Ciebie statuetki na zamówienie

Jako producent nagród sportowych jesteśmy dumni z faktu, że od wielu lat dostarczamy nasze produkty dla różnych imprez sportowych. Nasze statuetki na zamówienie są wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, a do produkcji wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszynowy w branży. Jesteśmy gotowi do pomocy w każdym momencie, dzięki czemu masz pewność, że Twoje zamówienie zostanie wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W związku z tym skontaktuj się z naszym doradcą i przekonaj się, jakie możliwości daje współpraca z firmą Tryumf.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!