Zostań Honorowym Dawcą Krwi

Dwustronne statuetki stworzone z trzech elementów. W ich skład wchodzą dwa drewniane panele połączone akrylowym elementem. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który pełen jest symboliki związanej z krwiodawstwem.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 15.5 cm
Waga: 0,7 kg

Wykorzystane materiały:

Drewno
Akryl

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Szczytny cel wart jest nagradzania — Zostań Honorowym Dawcą Krwi

Krwiodawstwo to jeden z najważniejszych aktów altruizmu, jaki możemy zaoferować społeczeństwu. Honorowy Dawca Krwi to bohater, który swoim bezinteresownym czynem ratuje życie innych. Bez wątpienia tacy ludzie zasługują na szczególne uznanie. Dlatego stworzyliśmy unikalne odznaczenia dla krwiodawców, którymi uhonorujemy ich wyjątkowe poświęcenie. Te statuetki okolicznościowe są symbolem wdzięczności i podziękowania, które możesz wręczyć wszystkim, decydującym się na ten szlachetny gest.

Unikalny produkt, czyli statuetki „Zostań Honorowym Dawcą Krwi

Trofea, które zaprojektowaliśmy specjalnie dla Honorowych Dawców Krwi, składają się z aż trzech elementów. Ich fundament stanowią dwa drewniane panele, które otaczają centralną część wykonaną z solidnego akrylu, będącego łącznikiem. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który nadaje statuetce nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. Co więcej, o tym, że są to odznaczenia dla krwiodawców, świadczą liczne zdobienia, nawiązujące do krwiodawstwa. Są to m.in. duże zdobienie w kształcie kropli krwi, napis ,,Zostań Honorowym Dawcą Krwi” czy symbole nawiązujące do grup krwi. Całość pięknie prezentuje się zarówno z przodu, jak i z tyłu. Wszystko dlatego, że zdobieniami pokryliśmy całą powierzchnię trofeum. Dzięki temu te piękne nagrody dla krwiodawców stanowią idealne uhonorowanie altruistycznej postawy dawców.

Tryumf — Twój partner w nagradzaniu bohaterów

Masz w swoim otoczeniu osobę, która jest Honorowym Dawcą Krwi? A może organizujesz imprezę skierowaną do krwiodawców i szukasz wyjątkowych nagród, którymi uhonorujesz ich poświęcenie? Jesteś we właściwym miejscu! Nasza firma od lat tworzy unikalne statuetki na zamówienie, które projektujemy na podstawie indywidualnych wytycznych Klienta. Co więcej, trofea realizujemy już od jednej sztuki, co oznacza, że każdy może pozwolić sobie na zakup tych oryginalnych wyróżnień. Dlatego nie czekaj i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci stworzyć trofeum, spełniające wszystkie Twoje wymagania i potrzeby.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!