Zestawy nagród

, kiedy sama statuetka to za mało

Zestawy nagród – co dzięki nim zyskasz?

Zamawiając wszystkie potrzebne Ci trofea w jednym miejscu, oszczędzasz przede wszystkim swój czas i pieniądze. Zapomnij o tłumaczeniu kilku różnym dostawcom, czego potrzebujesz i płaceniu za każdy wykonany przez nich projekt. Współpracując z nami, możesz dowolnie skomponować swój zestaw nagród, a my zadbamy o jego design i jakość wykonania. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia otrzymasz od nas gotowy projekt całego zamówienia, który wykonają nasi utalentowani graficy według twoich wytycznych. Dzięki temu cały zestaw nagród będzie kolorystycznie i graficznie ze sobą współgrał. Dodatkowo otrzymujesz od nas indywidualnego opiekuna, z którym załatwisz wszystko – od projektu po wystawienie faktury za wykonane zamówienie. Bez problemów i zbędnych formalność sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces zamówienia. Nie ważne czy potrzebujesz nagrody na sportowe imprezy, czy wydarzenia biznesowe, u nas zawsze dostaniesz, to czego potrzebujesz!

Zamawiaj zestawy nagród biznesowych i sportowych w jednym miejscu

Trudność skompletowania serii spójnych nagród to problem, z którym boryka się wielu organizatorów. Klienci coraz częściej chcą zamówić pakiet nagród, który może składać się z przykładowo pucharu, medalu odlewanego i indywidualnie przygotowanego trofeum. Niewielu dostawców nagród może sprostać temu wyzwaniu i w całości zrealizować przygotowanie takiego zestawu nagród bez zlecenia tego firmom zewnętrznym. Przez to problemem staje się czas wykonania takiego zamówienia, który może się znacznie wydłużyć.

W Tryumf dzięki posiadanemu doświadczeniu, ogromnym możliwością produkcyjnym i świetnemu zespołowi ludzi jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zamówienia, bez udziału podwykonawców. Wszystko wykonujemy sami w największym parku maszynowym w branży. Zlokalizowany na kilku tysiącach metrów kwadratowych powierzchni park maszynowy w Stalowej Woli wyposażony jest w m.in.:

  • własną produkcję szkła,
  • nowoczesną odlewnię, w której precyzyjnie odlewamy medale i trofea w stalowych formach,
  • maszyny do obróbki CNC, formowania metalu, obróbki drewna i drukarki 3D,
  • lasery do cięcia i grawerowania metalu, drewna, pleksy i szkła,
  • drukarki do personalizacji nadrukiem UV z efektem 3D,
  • maszyny do obszywania i personalizacji wstążek.

Nie będziemy mieć więc problemu z wykonaniem nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Zamawiając zestawy nagród w jednym miejscu oszczędzasz swój cenny czas. Masz pewność, że całe zamówienie będzie wykonane terminowo i zgodnie z twoim pomysłem. Ponadto otrzymane nagrody będą ze sobą spójne graficznie i kolorystycznie.

Potrzebujesz pomocy w wyborze statuetki?

Przedstaw nam swoje potrzeby, wymagania oraz podstawowe informację dotyczące terminu, ilości oraz przewidywanego budżetu.
Przygotujemy specjalnie dla Ciebie kilka koncepcji, które spełnią twoje oczekiwania.

Zapomnij o katalogowych nagrodach. Stwórz z nami wyjątkowe nagrody w zestawie

Organizatorzy wydarzeń sportowych czy biznesowych bardzo często nie ograniczają się, jeśli chodzi o wręczane nagrody. Na tym samym wydarzeniu mogą zostać wręczone zarówno puchary, medale, dyplomy czy statuetki. Warto więc zadbać, aby wszystkie te nagrody miały wspólny motyw przewodni dla lepszego efektu. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy wykonać dla Ciebie praktycznie każdy możliwy do wykonania projekt. Połączysz w nim trofeum w indywidualnej formie, medal odlewany czy produkt z katalogu, które są dostępne w dużych ilościach.
Stwórz razem z nami coś oryginalnego i niepowtarzalnego w skali kraju i Europy. Łącz materiały, wzory, kolory i rodzaje trofeów. Wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji i stwórz niesamowite zestawy nagród, które wręczysz na organizowanym przez siebie wydarzeniu.

Przedstaw nam swój pomysł, a my pomożemy Ci go zrealizować!

...

prestige

Typ nagrody dla najbardziej wymagających, szukających niepowtarzalnych i wyszukanych trofeów. Posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości, które pozwalają nam na stworzenie niesamowitych nagród.
Łączymy różne typy materiałów, formujemy metal, stosujemy nadruki teksturowe i tworzymy formy przestrzenne. Wybierając trofea PRESTIGE nie musisz się ograniczać!

standard

Łącząc metal, drewno, szkło lub kryształ w różnych konfiguracjach, jesteśmy w stanie stworzyć imponujące projekty nagród. Nieszablonowe rozwiązania, których nie znajdziesz nigdzie indziej wykonujemy w czasie około 6 dni roboczych od potwierdzenia projektu. Wybierz trofea STANDARD, które łączą oryginalny design i przystępną cenę!

...
...

economy

Świetne rozwiązanie dla tych, którzy dysponują niewielkim budżetem, ale mimo to potrzebują indywidualnego trofeum. Wykorzystując statuetki Amber, Vision lub łącząc szkło i metal z marmurową podstawą możemy stworzyć naprawdę ciekawe projekty. A wszystko to w niskiej cenie i w czasie nawet 2 dni roboczych od zaakceptowania projektu! Wybierz trofea ECONOMY jeśli szukasz niedrogich, szybkich w wykonaniu, indywidualnych nagród!

NASZA PRACA

Trofea, które wykonaliśmy


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!