Statuetki dla pracowników

Sukces w pracy, awans, a może przejście na emeryturę? Stworzymy statuetki dla twoich pracowników na każdą okazję!

Statuetka biznesowa

Innowacyjna produkcja

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam stworzyć niemal każdy kształt.

Wysoka jakość

Każdy element statuetki, na każdym etapie produkcji jest pod naszą stałą kontrolą.

Najlepszy produkt

Statuetki biznesowe stworzone przez Tryumf za każdym razem zachwycają obdarowane nimi osoby!

Świetna obsługa klienta

Doświadczeni i pomocni konsultanci pomogą Ci w wyborze, oraz w stworzeniu statuetek.

Detal statuetki zaprojektowanej indywidualnie Statuetka zaprojektowana indywidualnie na zamówienie

Motywuj i nagradzaj pracowników przy pomocy statuetki

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym kluczowe dla organizacji jest rozpoznawanie i docenianie wysiłków ich pracowników. Jednym z efektywnych sposobów na osiągnięcie tego jest wręczanie statuetek jako wyrazu uznania. Statuetki dla pracowników nie tylko są fizycznym symbolem uznania, ale również działają jako potężny motywator. Są one namacalnym przypomnieniem ich ciężkiej pracy i poświęcenia. Z naszą pomocą stworzysz indywidualnie zaprojektowane statuetki!

Wybierz idealne statuetki dla najlepszego pracownika

Wybór odpowiedniej statuetki dla pracownika jest kluczowy, aby zapewnić jej skuteczność. Zwróć uwagę przy jej wyborze na kilka kluczowych czynników:

  • cel wręczenia statuetki — określ czy uhonorujesz jubileusz pracy, wybitne osiągnięcia czy konkretne osiągnięcie?
  • materiał wykonania — wybierz, z jakiego materiału chciałbyś, aby była wykonana statuetka. Możesz wybrać statuetki ze szkła, metalowe, drewniane, odlewane lub kombinacje tych materiałów,
  • personalizacja i design — zastanów się, co chcesz umieścić na statuetce. Spersonalizowana wiadomość dodaje osobistego akcentu i zwiększa emocjonalną wartość statuetki. Zwróć też uwagę, aby projekt był zgodny z wartościami i marką Twojej firmy.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o swojej firmie i statuetkach dla pracowników, które chciałbyś wręczyć. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48 h. Co więcej, możesz skorzystać z opcji wykonania prototypu, dzięki któremu zobaczysz, jak statuetka będzie prezentować się w rzeczywistości.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej statuetki. W zależności od skomplikowania projektu może on wynieść minimum 6 dni roboczych.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.

Stworzymy statuetki dla pracowników, dzięki którym poczują się docenieni

W świecie, w którym zaangażowanie i motywacja pracowników są kluczowe dla sukcesu, indywidualne statuetki oferują unikalny i skuteczny sposób na docenienie i nagradzanie pracowników. Dlatego, inwestycja w statuetki dla pracowników, aby docenić ich wysiłki będzie strzałem w dziesiątkę! Tworzone przez nas statuetki są unikalne i niemal niepowtarzalne. Najnowocześniejszy park maszynowy w branży oraz grupa specjalistów z ogromnym doświadczeniem, pozwalają nam stworzyć prawie każdą statuetkę, którą sobie wymarzysz.

Jeśli ważny jest dla Ciebie indywidualny charakter nagrody, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci stworzyć niesamowity projekt statuetki dla najlepszego pracownika.

Rocznie produkujemy

2 500 000

nagród

Rocznie dostarczamy

140 000

nagród w całej Europie

Obsłużyliśmy już ponad

1 000

klientów biznesowych

Ponad

30

lat doświadczenia

Nagrody, które stworzyliśmy

Często Zadawane Pytania (FAQ)

Tak, oczywiście. Wręczając statuetki pokazujesz, że wysiłki pracowników są rozpoznawane i cenione. Prowadzi to do zwiększenia satysfakcji z pracy i poczucia lojalności wobec organizacji.

Jasne, że tak! Mogą one służyć jako symbol współpracy i współdziałania, zwiększając ducha zespołowego i morale. Dobrze zgrany zespół to gwarancja sukcesu twojej firmy.

Aby włączyć statuetki do programu motywacyjnego, ustal jasne kryteria i cele, do których pracownicy mogą dążyć. Wręczaj statuetki zasłużonym pracownikom podczas regularnych ceremonii lub wydarzeń firmowych.

Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Wspólnie możemy stworzyć oryginalną i niepowtarzalną statuetkę. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!