Trofea sportowe

, czyli nagrody dla zawodników za ich trud i osiągnięcia sportowe

Rywalizacja jest wpisana w nasze geny i bardziej lub mniej lubimy ze sobą konkurować. Sport jest świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, siły i wytrwałości w różnych dyscyplinach.
Nie bez znaczenia są więc trofea sportowe, które stają się symbolem odniesionego sukcesu i zwycięstwa nad innymi. Statuetki na zamówienie w sportowej formie, bezpośrednio powiązane tematycznie z daną dyscypliną będą najlepszym wspomnieniem z konkretnego wydarzenia sportowego.

Indywidualne statuetki sportowe, które zaprojektujemy tylko dla Ciebie

Coraz większym wyzwaniem dla organizatorów imprez sportowych jest stworzenie wyjątkowej nagrody sportowej. Od wielu lat trofea sportowe wręczane zawodnikom nieznacznie różniły się od siebie. Nadszedł czas, aby to zmienić!
Chcemy, aby statuetki sportowe podkreślały indywidualny charakter zawodnika oraz dyscypliny, w której startuje. Dzięki temu wygląd takiej nagrody zapadnie w pamięć i będzie świetną sportową nagrodą dla każdego zawodnika. Zaprojektujemy według twojego pomysłu wspaniałe nagrody, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Przyciągaj uczestników wyjątkową jakością medali i statuetek Custom. Zamawiaj trofea sportowe w jednym miejscu

Jako doświadczona firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że w sporcie najważniejszy jest zawodnik. Z tego powodu chcemy, aby trofea sportowe, które otrzyma, wyróżniały się niepowtarzalnością oraz jakością wykonania. Powiększyliśmy nasz park maszynowy, dzięki czemu możemy dla Ciebie stworzyć w zasadzie każde sportowe trofeum, które jest technicznie wykonalne. Odlewany w formach wysokociśnieniowych, tniemy i formujemy metal, obrabiamy drewno i szkło, malujemy, drukujemy kolorem na twardych powierzchniach z efektem 3D, a także drukujemy na drukarkach 3D. Tak szeroki zakres możliwości sprawia, że możesz zamówić u nas zarówno medale, jak i indywidualne statuetki, a na katalogowych pucharach kończąc.

Potrzebujesz pomocy w wyborze statuetki?

Przedstaw nam swoje potrzeby, wymagania oraz podstawowe informację dotyczące terminu, ilości oraz przewidywanego budżetu.
Przygotujemy specjalnie dla Ciebie kilka koncepcji, które spełnią twoje oczekiwania.

Zapomnij o katalogowych nagrodach. Stwórz z nami wyjątkowe statuetki sportowe

Ważne wydarzenia sportowe należy odpowiednio celebrować i upamiętniać. Zawody szkolne czy imprezy międzynarodowe z udziałem światowej klasy zawodników, przysparzają nam podobne ilości emocji. W obydwu przypadkach razem ze sportowcami wzruszamy się, przeżywamy ich błędy oraz cieszymy się z odniesionych zwycięstw. Warto więc zadbać, aby wyjątkowa chwila miała wyjątkową oprawę w postaci indywidualnie stworzonego sportowego trofeum dla zawodników. Zapomnij o katalogowych statuetkach, które może mieć każdy. Stwórz razem z nami coś oryginalnego i niepowtarzalnego w skali kraju i Europy. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji i stwórz niesamowite statuetki sportowe, które wręczysz najlepszym sportowcom za ich trud oraz wysiłek.

Przedstaw nam swój pomysł, a my pomożemy Ci go zrealizować!

Economy

Świetne rozwiązanie dla tych, którzy dysponują niewielkim budżetem, ale mimo to potrzebują indywidualnego trofeum. Wykorzystując statuetki Amber, Vision lub łącząc szkło i metal z marmurową podstawą możemy stworzyć naprawdę ciekawe projekty. A wszystko to w niskiej cenie i w czasie nawet 2 dni roboczych od zaakceptowania projektu! Wybierz trofea ECONOMY jeśli szukasz niedrogich, szybkich w wykonaniu, indywidualnych nagród!

...
...

standard

Łącząc metal, drewno, szkło lub kryształ w różnych konfiguracjach, jesteśmy w stanie stworzyć imponujące projekty nagród. Nieszablonowe rozwiązania, których nie znajdziesz nigdzie indziej wykonujemy w czasie około 6 dni roboczych od potwierdzenia projektu. Wybierz trofea STANDARD, które łączą oryginalny design i przystępną cenę!

prestige

Typ nagrody dla najbardziej wymagających, szukających niepowtarzalnych i wyszukanych trofeów. Posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości, które pozwalają nam na stworzenie niesamowitych nagród.
Łączymy różne typy materiałów, formujemy metal, stosujemy nadruki teksturowe i tworzymy formy przestrzenne. Wybierając trofea PRESTIGE nie musisz się ograniczać!

...

NASZA PRACA

Trofea, które wykonaliśmy


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!