Rywalizacja jest wpisana w nasze geny i bardziej lub mniej lubimy ze sobą konkurować. Sport jest świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, siły i wytrwałości w różnych dyscyplinach.
Nie bez znaczenia są więc trofea sportowe, które stają się symbolem odniesionego sukcesu i zwycięstwa nad innymi. Statuetki na zamówienie w sportowej formie, bezpośrednio powiązane tematycznie z daną dyscypliną będą najlepszym wspomnieniem z konkretnego wydarzenia sportowego.

Indywidualne statuetki sportowe, które zaprojektujemy tylko dla Ciebie

Coraz większym wyzwaniem dla organizatorów imprez sportowych jest stworzenie wyjątkowej nagrody sportowej. Od wielu lat trofea sportowe wręczane zawodnikom nieznacznie różniły się od siebie. Nadszedł czas, aby to zmienić!
Chcemy, aby statuetki sportowe podkreślały indywidualny charakter zawodnika oraz dyscypliny, w której startuje. Dzięki temu wygląd takiej nagrody zapadnie w pamięć i będzie świetną sportową nagrodą dla każdego zawodnika. Zaprojektujemy według twojego pomysłu wspaniałe nagrody, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Przyciągaj uczestników wyjątkową jakością medali i statuetek Custom. Zamawiaj trofea sportowe w jednym miejscu

Jako doświadczona firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że w sporcie najważniejszy jest zawodnik. Z tego powodu chcemy, aby trofea sportowe, które otrzyma, wyróżniały się niepowtarzalnością oraz jakością wykonania. Powiększyliśmy nasz park maszynowy, dzięki czemu możemy dla Ciebie stworzyć w zasadzie każde sportowe trofeum, które jest technicznie wykonalne. Odlewany w formach wysokociśnieniowych, tniemy i formujemy metal, obrabiamy drewno i szkło, malujemy, drukujemy kolorem na twardych powierzchniach z efektem 3D, a także drukujemy na drukarkach 3D. Tak szeroki zakres możliwości sprawia, że możesz zamówić u nas zarówno medale, jak i indywidualne statuetki, a na katalogowych pucharach kończąc.

Zapomnij o katalogowych nagrodach. Stwórz z nami wyjątkowe statuetki sportowe

Ważne wydarzenia sportowe należy odpowiednio celebrować i upamiętniać. Zawody szkolne czy imprezy międzynarodowe z udziałem światowej klasy zawodników, przysparzają nam podobne ilości emocji. W obydwu przypadkach razem ze sportowcami wzruszamy się, przeżywamy ich błędy oraz cieszymy się z odniesionych zwycięstw. Warto więc zadbać, aby wyjątkowa chwila miała wyjątkową oprawę w postaci indywidualnie stworzonego sportowego trofeum dla zawodników. Zapomnij o katalogowych statuetkach, które może mieć każdy. Stwórz razem z nami coś oryginalnego i niepowtarzalnego w skali kraju i Europy. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji i stwórz niesamowite statuetki sportowe, które wręczysz najlepszym sportowcom za ich trud oraz wysiłek.

Przedstaw nam swój pomysł, a my pomożemy Ci go zrealizować!

Co klienci mówią o nas?

Marcin Kawka
Marcin Kawka
 
Bardzo rzetelna firma, wszystko jest na czas i według wytycznych. Produkty wysokiej jakości! Polecam serdecznie 🙂
Dariusz Lamorski
Dariusz Lamorski
 
Bardzo dobry i szybki zakup. Oby tak dalej.
OLIMP Trofea Sportowe
OLIMP Trofea Sportowe
 
Jestem totalnie oczarowany współpracą z korporacją Tryumf :D Łatwo, lekko i przyjemnie, a z każdym rokiem coraz lepiej.
Basia Gliwice
Basia Gliwice
 
Firma z którą współpracuję prawie na co dzień, doskonały kontakt z Iwonka i Paulinką cudowne dziewczyny. Logistyka na dużą 5 natomiast kontrola jakości do poprawy. Choć mam uwagi do pucharów słabo skręcone i po rozpakowaniu wszystko lata.
Jarek Mazuś
Jarek Mazuś
 
Błyskawiczna realizacja. Towar dobrze zabezpieczony .
qfel belzebuba
qfel belzebuba
 
Realizacja zamówienia błyskawiczna. Na drugi dzień już grawerowaliśmy medale. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i medali.
Marta Mistewicz
Marta Mistewicz
 
Świetna obsługa, szybka dostawa, produkt dobry jakościowo. Zamawiałam pierwszy raz ,ale z pewnością nie nie ostatni.
Mikołaj Wydra
Mikołaj Wydra
 
Bardzo mila i profesjonalna obsluga. Wykonanie i jakosc najwyzszej klasy. Polecam
Agencja Reklamowa Printer
Agencja Reklamowa Printer
 
Towar szybko do nas dotarł , zgodnie z zamówieniem. Polecam :)
Koło PZW Busko-Zdrój
Koło PZW Busko-Zdrój
 
Gorąco polecamy. Szybko, sprawnie i nigdy nie było problemu. POLECAMY

Zapomnij o katalogowych nagrodach. Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Stwórz razem z nami coś oryginalnego i niepowtarzalnego w skali kraju i Europy. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji. Stwórz niesamowite trofea, które wręczysz na pamiątkę odpowiednim osobom.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!