Rywalizacja jest wpisana w nasze geny i bardziej lub mniej lubimy ze sobą konkurować. Sport jest świetną okazją do sprawdzenia swoich umiejętności, siły i wytrwałości w różnych dyscyplinach.
Nie bez znaczenia są więc trofea sportowe, które stają się symbolem odniesionego sukcesu i zwycięstwa nad innymi. Statuetki na zamówienie w sportowej formie, bezpośrednio powiązane tematycznie z daną dyscypliną będą najlepszym wspomnieniem z konkretnego wydarzenia sportowego.

Indywidualne statuetki sportowe, które zaprojektujemy tylko dla Ciebie

Coraz większym wyzwaniem dla organizatorów imprez sportowych jest stworzenie wyjątkowej nagrody sportowej. Od wielu lat trofea sportowe wręczane zawodnikom nieznacznie różniły się od siebie. Nadszedł czas, aby to zmienić!
Chcemy, aby statuetki sportowe podkreślały indywidualny charakter zawodnika oraz dyscypliny, w której startuje. Dzięki temu wygląd takiej nagrody zapadnie w pamięć i będzie świetną sportową nagrodą dla każdego zawodnika. Zaprojektujemy według twojego pomysłu wspaniałe nagrody, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Przyciągaj uczestników wyjątkową jakością medali i statuetek Custom. Zamawiaj trofea sportowe w jednym miejscu

Jako doświadczona firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że w sporcie najważniejszy jest zawodnik. Z tego powodu chcemy, aby trofea sportowe, które otrzyma, wyróżniały się niepowtarzalnością oraz jakością wykonania. Powiększyliśmy nasz park maszynowy, dzięki czemu możemy dla Ciebie stworzyć w zasadzie każde sportowe trofeum, które jest technicznie wykonalne. Odlewany w formach wysokociśnieniowych, tniemy i formujemy metal, obrabiamy drewno i szkło, malujemy, drukujemy kolorem na twardych powierzchniach z efektem 3D, a także drukujemy na drukarkach 3D. Tak szeroki zakres możliwości sprawia, że możesz zamówić u nas zarówno medale, jak i indywidualne statuetki, a na katalogowych pucharach kończąc.

Zapomnij o katalogowych nagrodach. Stwórz z nami wyjątkowe statuetki sportowe

Ważne wydarzenia sportowe należy odpowiednio celebrować i upamiętniać. Zawody szkolne czy imprezy międzynarodowe z udziałem światowej klasy zawodników, przysparzają nam podobne ilości emocji. W obydwu przypadkach razem ze sportowcami wzruszamy się, przeżywamy ich błędy oraz cieszymy się z odniesionych zwycięstw. Warto więc zadbać, aby wyjątkowa chwila miała wyjątkową oprawę w postaci indywidualnie stworzonego sportowego trofeum dla zawodników. Zapomnij o katalogowych statuetkach, które może mieć każdy. Stwórz razem z nami coś oryginalnego i niepowtarzalnego w skali kraju i Europy. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji i stwórz niesamowite statuetki sportowe, które wręczysz najlepszym sportowcom za ich trud oraz wysiłek.

Przedstaw nam swój pomysł, a my pomożemy Ci go zrealizować!

Zapomnij o katalogowych nagrodach. Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Stwórz razem z nami coś oryginalnego i niepowtarzalnego w skali kraju i Europy. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji. Stwórz niesamowite trofea, które wręczysz na pamiątkę odpowiednim osobom.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!