Statuetki okolicznościowe

, czyli nagrody na ważne wydarzenia w życiu

Symboliczne nagradzanie osiągnięć drugiego człowieka ma znaczenie nie tylko w sporcie czy biznesie, ale również w wielu innych sferach naszego życia. Jest formą docenienia dotychczasowych osiągnięć oraz motywacją do osiągania kolejnych sukcesów. Statuetki okolicznościowe w naszym wykonaniu będą na pewno świetnym wyborem. Personalizowane trofea, są tworzone według wytycznych, potrzeb oraz pomysłu klienta. Z całą pewnością możemy zapewnić, że będą to niepowtarzalne nagrody.

Statuetki okolicznościowe na jubileusze, rocznice i inne uroczystości

Okolicznościowe uroczystości to świetna okazja do spotkań i rozmów, ale także do podsumowań i wspomnień. Oczywistą rzeczą jest, że chcemy aby te spotkania, okrągłe rocznice lub jubileusze zostały upamiętnione. Nagrody okolicznościowe będą idealnie pasować do tego celu. Wyjątkowy prezent w naszym wykonaniu, obok którego nie przejdziesz obojętnie. Każda tego typu statuetka to indywidualnie zaprojektowana i wykonana nagroda. Różne materiały, techniki personalizacji oraz kształty sprawiają, że trofea okolicznościowe będą wyjątkowym elementem każdej uroczystości.

Nagrody okolicznościowe, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Potrafimy docenić piękno i indywidualny charakter wręczanych nagród, dlatego tak zależy nam na ich oryginalności i niepowtarzalności. Wiele lat doświadczeń w branży, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wykwalifikowani specjaliści w swoich dziedzinach. To właśnie są nasze mocne strony, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć nawet najbardziej skomplikowane statuetki okolicznościowe.

Poprowadzimy Cię przez cały proces zamówienia, dzięki czemu z łatwością i w krótkim czasie otrzymasz swoje wymarzone trofeum.

Dzięki indywidualnemu projektowi, który dla Ciebie stworzymy sprawisz, że każda okazja będzie wyjątkowo oprawiona unikalną nagrodą. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci zrealizować każdy, nawet najbardziej skomplikowany pomysł.

...

prestige

Typ nagrody dla najbardziej wymagających, szukających niepowtarzalnych i wyszukanych trofeów. Posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości, które pozwalają nam na stworzenie niesamowitych nagród.
Łączymy różne typy materiałów, formujemy metal, stosujemy nadruki teksturowe i tworzymy formy przestrzenne. Wybierając trofea PRESTIGE nie musisz się ograniczać!

standard

Łącząc metal, drewno, szkło lub kryształ w różnych konfiguracjach, jesteśmy w stanie stworzyć imponujące projekty nagród. Nieszablonowe rozwiązania, których nie znajdziesz nigdzie indziej wykonujemy w czasie około 6 dni roboczych od potwierdzenia projektu. Wybierz trofea STANDARD, które łączą oryginalny design i przystępną cenę!

...
...

economy

Świetne rozwiązanie dla tych, którzy dysponują niewielkim budżetem, ale mimo to potrzebują indywidualnego trofeum. Wykorzystując statuetki Amber, Vision lub łącząc szkło i metal z marmurową podstawą możemy stworzć naprawdę ciekawe projekty. A wszystko to w niskiej cenie i w czasie nawet 2 dni roboczych od zaakceptownia projektu! Wybierz trofea ECONOMY jeśli szukasz niedrogich, szybkich w wykonaniu, indywidualnych nagród!

NASZA PRACA

Trofea, które wykonaliśmy

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!

NASI KLIENCI

Zaufali nam