Plebiscyty, gale branżowe

Tworzymy niezwykłe statuetki, które wręczysz na organizowanym plebiscycie lub gali.

Statuetka biznesowa

Innowacyjna produkcja

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam stworzyć niemal każdy kształt.

Wysoka jakość

Każdy element statuetki, na każdym etapie produkcji jest pod naszą stałą kontrolą.

Najlepszy produkt

Statuetki biznesowe stworzone przez Tryumf za każdym razem zachwycają obdarowane nimi osoby!

Świetna obsługa klienta

Doświadczeni i pomocni konsultanci pomogą Ci w wyborze, oraz w stworzeniu statuetek.

Detal statuetki zaprojektowanej indywidualnie Statuetka zaprojektowana indywidualnie na zamówienie

Statuetki na Gale i Plebiscyty. Sztuka doceniania i motywowania

Statuetki to nie tylko przedmioty — to symbole pełne znaczenia. Stanowią one konkretne uwydatnienie osiągnięć, sukcesów, a czasem nawet życiowych postaw. W kontekście gal i plebiscytów, statuetki nabierają jeszcze większego znaczenia. Stanowią symbol docenienia i wyróżnienia w środowisku oraz działają motywująco na laureatów i innych uczestników. Nagrody na plebiscyty i gale są też doskonałym sposobem na zbudowanie wartościowej marki. Prestiżowe nagrody przyciągają uwagę i podnoszą renomę organizatora.

Nagrody na plebiscyty — jak wywrzeć niezapomniane wrażenie

Na wydarzenia tego typu statuetki powinny być nowoczesne, luksusowe oraz eleganckie. Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie odgrywają bardzo ważną rolę. Kolejną kwestią jest ich unikalność i oryginalność. Warto skorzystać z pomocy specjalistów i wybrać oryginalne i nietypowe rozwiązania, które będą spójne z tematyką i charakterem wydarzenia. Dzięki temu jest duże prawdopodobieństwo, że tak stworzona statuetka może stać się wizytówką Twojej gali.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o swojej firmie i statuetkach, które chciałbyś wręczyć. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48 h. Co więcej, możesz skorzystać z opcji wykonania prototypu, dzięki któremu zobaczysz, jak statuetka będzie prezentować się w rzeczywistości.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej statuetki. W zależności od skomplikowania projektu może on wynieść minimum 6 dni roboczych.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.

Niezapomniane nagrody na plebiscyty i gale od Tryumf

Statuetki na gale i plebiscyty to potężne narzędzia w rękach organizatorów. Mogą znacząco wpłynąć na postrzeganie wydarzenia, motywację uczestników i wartość marki. Wybierając nagrody na plebiscyty, warto zastanowić się nad kilkoma kluczowymi aspektami (budżet, rodzaj materiału, personalizacja i termin realizacji) i znaleźć odpowiedniego i doświadczonego producenta nagród. Pamiętaj, że dobrze dobrana statuetka biznesowa może zrobić naprawdę duże wrażenie i zostać w pamięci na długo.

Jeżeli więc, planujesz galę czy plebiscyt i chcesz, aby były one naprawdę wyjątkowe, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci stworzyć idealne statuetki dopasowane do charakteru i formy wydarzenia.

Rocznie produkujemy

2 500 000

nagród

Rocznie dostarczamy

140 000

nagród w całej Europie

Obsłużyliśmy już ponad

1 000

klientów biznesowych

Ponad

30

lat doświadczenia

Nagrody, które stworzyliśmy

Często Zadawane Pytania (FAQ)

Tak, oferujemy możliwość wykonania prototypu statuetki przed sfinalizowaniem zamówienia.

Metal , szkło, odlew i drewno to najpopularniejsze materiały.

Tak, każdą statuetkę można niemal dowolnie personalizować, np. przez dodanie graweru czy wykonanie kolorowego nadruku metodą Luxor Jet.

Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Wspólnie możemy stworzyć oryginalną i niepowtarzalną statuetkę. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!