Zestawy nagród – co dzięki nim zyskasz?

Zamawiając wszystkie potrzebne Ci trofea w jednym miejscu, oszczędzasz przede wszystkim swój czas i pieniądze. Zapomnij o tłumaczeniu kilku różnym dostawcom, czego potrzebujesz i płaceniu za każdy wykonany przez nich projekt. Współpracując z nami, możesz dowolnie skomponować swój zestaw nagród, a my zadbamy o jego design i jakość wykonania. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia otrzymasz od nas gotowy projekt całego zamówienia, który wykonają nasi utalentowani graficy według twoich wytycznych. Dzięki temu cały zestaw nagród będzie kolorystycznie i graficznie ze sobą współgrał. Dodatkowo otrzymujesz od nas indywidualnego opiekuna, z którym załatwisz wszystko – od projektu po wystawienie faktury za wykonane zamówienie. Bez problemów i zbędnych formalność sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces zamówienia. Nie ważne czy potrzebujesz nagrody na sportowe imprezy, czy wydarzenia biznesowe, u nas zawsze dostaniesz, to czego potrzebujesz!

Zamawiaj zestawy nagród biznesowych i sportowych w jednym miejscu

Trudność skompletowania serii spójnych nagród to problem, z którym boryka się wielu organizatorów. Klienci coraz częściej chcą zamówić pakiet nagród, który może składać się z przykładowo pucharu, medalu odlewanego i indywidualnie przygotowanego trofeum. Niewielu dostawców nagród może sprostać temu wyzwaniu i w całości zrealizować przygotowanie takiego zestawu nagród bez zlecenia tego firmom zewnętrznym. Przez to problemem staje się czas wykonania takiego zamówienia, który może się znacznie wydłużyć.

W Tryumf dzięki posiadanemu doświadczeniu, ogromnym możliwością produkcyjnym i świetnemu zespołowi ludzi jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zamówienia, bez udziału podwykonawców. Wszystko wykonujemy sami w największym parku maszynowym w branży. Zlokalizowany na kilku tysiącach metrów kwadratowych powierzchni park maszynowy w Stalowej Woli wyposażony jest w m.in.:

  • własną produkcję szkła,
  • nowoczesną odlewnię, w której precyzyjnie odlewamy medale i trofea w stalowych formach,
  • maszyny do obróbki CNC, formowania metalu, obróbki drewna i drukarki 3D,
  • lasery do cięcia i grawerowania metalu, drewna, pleksy i szkła,
  • drukarki do personalizacji nadrukiem UV z efektem 3D,
  • maszyny do obszywania i personalizacji wstążek.

Nie będziemy mieć więc problemu z wykonaniem nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. Zamawiając zestawy nagród w jednym miejscu oszczędzasz swój cenny czas. Masz pewność, że całe zamówienie będzie wykonane terminowo i zgodnie z twoim pomysłem. Ponadto otrzymane nagrody będą ze sobą spójne graficznie i kolorystycznie.

Zapomnij o katalogowych nagrodach. Stwórz z nami wyjątkowe nagrody w zestawie

Organizatorzy wydarzeń sportowych czy biznesowych bardzo często nie ograniczają się, jeśli chodzi o wręczane nagrody. Na tym samym wydarzeniu mogą zostać wręczone zarówno puchary, medale, dyplomy czy statuetki. Warto więc zadbać, aby wszystkie te nagrody miały wspólny motyw przewodni dla lepszego efektu. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy wykonać dla Ciebie praktycznie każdy możliwy do wykonania projekt. Połączysz w nim trofeum w indywidualnej formie, medal odlewany czy produkt z katalogu, które są dostępne w dużych ilościach.
Stwórz razem z nami coś oryginalnego i niepowtarzalnego w skali kraju i Europy. Łącz materiały, wzory, kolory i rodzaje trofeów. Wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji i stwórz niesamowite zestawy nagród, które wręczysz na organizowanym przez siebie wydarzeniu.

Przedstaw nam swój pomysł, a my pomożemy Ci go zrealizować!

Co klienci mówią o nas?

Marcin Kawka
Marcin Kawka
 
Bardzo rzetelna firma, wszystko jest na czas i według wytycznych. Produkty wysokiej jakości! Polecam serdecznie 🙂
Dariusz Lamorski
Dariusz Lamorski
 
Bardzo dobry i szybki zakup. Oby tak dalej.
OLIMP Trofea Sportowe
OLIMP Trofea Sportowe
 
Jestem totalnie oczarowany współpracą z korporacją Tryumf :D Łatwo, lekko i przyjemnie, a z każdym rokiem coraz lepiej.
Basia Gliwice
Basia Gliwice
 
Firma z którą współpracuję prawie na co dzień, doskonały kontakt z Iwonka i Paulinką cudowne dziewczyny. Logistyka na dużą 5 natomiast kontrola jakości do poprawy. Choć mam uwagi do pucharów słabo skręcone i po rozpakowaniu wszystko lata.
Jarek Mazuś
Jarek Mazuś
 
Błyskawiczna realizacja. Towar dobrze zabezpieczony .
qfel belzebuba
qfel belzebuba
 
Realizacja zamówienia błyskawiczna. Na drugi dzień już grawerowaliśmy medale. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi i medali.
Marta Mistewicz
Marta Mistewicz
 
Świetna obsługa, szybka dostawa, produkt dobry jakościowo. Zamawiałam pierwszy raz ,ale z pewnością nie nie ostatni.
Mikołaj Wydra
Mikołaj Wydra
 
Bardzo mila i profesjonalna obsluga. Wykonanie i jakosc najwyzszej klasy. Polecam
Agencja Reklamowa Printer
Agencja Reklamowa Printer
 
Towar szybko do nas dotarł , zgodnie z zamówieniem. Polecam :)
Koło PZW Busko-Zdrój
Koło PZW Busko-Zdrój
 
Gorąco polecamy. Szybko, sprawnie i nigdy nie było problemu. POLECAMY

Zapomnij o katalogowych nagrodach. Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Stwórz razem z nami coś oryginalnego i niepowtarzalnego w skali kraju i Europy. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji. Stwórz niesamowite trofea, które wręczysz na pamiątkę odpowiednim osobom.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!