Jubileusze firmowe

Statuetki na najważniejsze jubileusze firmowe będą doskonałą pamiątką z tego wydarzenia.

Statuetka biznesowa

Innowacyjna produkcja

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam stworzyć niemal każdy kształt.

Wysoka jakość

Każdy element statuetki, na każdym etapie produkcji jest pod naszą stałą kontrolą.

Najlepszy produkt

Statuetki biznesowe stworzone przez Tryumf za każdym razem zachwycają obdarowane nimi osoby!

Świetna obsługa klienta

Doświadczeni i pomocni konsultanci pomogą Ci w wyborze, oraz w stworzeniu statuetek.

Detal statuetki zaprojektowanej indywidualnie Statuetka zaprojektowana indywidualnie na zamówienie

Jubileusz firmy — jedno z najważniejszych wydarzeń każdej organizacji

Jubileusz firmowy to szczególny powód do dumy. Świadczy o stabilnej sytuacji firmy oraz przyczynia się do poprawy jej wizerunku jako godnej zaufania. Dlatego jubileusz w firmie to bez wątpienia okazja do świętowania i stanowi idealną okazję do podsumowań. To także idealny czas, aby złożyć serdeczne podziękowania pracownikom i klientom oraz wręczyć pamiątkowe wyróżnienia.

Jaka pamiątka będzie idealna z okazji jubileuszu firmy?

Eleganckie gale, w których udział biorą pracownicy, partnerzy oraz inne ważne dla życia firmowego postacie są doskonałą okazją do wręczenia pamiątkowych nagród. Statuetki biznesowe, które tworzymy na indywidualne zamówienie doskonale wpiszą się w każdy jubileusz firmy. Stworzona przez nas statuetka z pewnością zachwyci każdego i stanie się wyróżniającym elementem jubileuszu.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o swojej firmie i statuetce, którą chcesz wręczyć na jubileuszu firmy. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h. Co więcej, możesz skorzystać z opcji wykonania prototypu, dzięki któremu zobaczysz, jak nagroda będzie prezentować się w rzeczywistości.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej statuetki. W zależności od skomplikowania projektu może on wynieść minimum 6 dni roboczych.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.

Stworzymy piękne statuetki na każdy jubileusz firmy

Każda tworzona przez nas statuetka jest indywidualnie personalizowana. Możemy umieścić na niej indywidualną dedykację, logotypy, elementy graficzne etc. Z całą pewnością drugiej takiej samej statuetki nigdzie nie znajdziesz!

W naszej ponad 30 letniej tradycji tworzenia nagród zawsze stawiamy na wysoką jakość i oryginalność. Sami projektujemy większość naszych produktów z udziałem doświadczonych grafików i artystów. Każda statuetka na jubileusz firmy jest wykonywana przez nas w 100% — od projektu aż po produkcję. Największy i najnowocześniejszy park maszynowy w branży zlokalizowany jest w Stalowej Woli. U nas bez problemu zamówisz nawet jedną statuetkę!

Rocznie produkujemy

2 500 000

nagród

Rocznie dostarczamy

140 000

nagród w całej Europie

Obsłużyliśmy już ponad

1 000

klientów biznesowych

Ponad

30

lat doświadczenia

Nagrody, które stworzyliśmy

Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Wspólnie możemy stworzyć oryginalną i niepowtarzalną statuetkę. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!