Podziękowania za współpracę dla Partnerów

Indywidualnie zaprojektowane statuetki dla twoich partnerów w interesach. Podziękuj im za współpracę!

Statuetka biznesowa

Innowacyjna produkcja

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam stworzyć niemal każdy kształt.

Wysoka jakość

Każdy element statuetki, na każdym etapie produkcji jest pod naszą stałą kontrolą.

Najlepszy produkt

Statuetki biznesowe stworzone przez Tryumf za każdym razem zachwycają obdarowane nimi osoby!

Świetna obsługa klienta

Doświadczeni i pomocni konsultanci pomogą Ci w wyborze, oraz w stworzeniu statuetek.

Detal statuetki zaprojektowanej indywidualnie Statuetka zaprojektowana indywidualnie na zamówienie

Czy podziękowania za współpracę są ważne?

Oczywiście, że tak! W tym celu idealnie sprawdzą się podziękowania za współpracę w formie statuetki. Skierowane do osób, z którymi na co dzień współpracujesz będą idealną formą podziękowania. Ważne jest, aby podziękowania za współpracę były odpowiednio spersonalizowane. W końcu otrzymując nagrodę w ramach podziękowań, każdemu zależy na tym, aby dostać ją prosto od serca z myślą o konkretnej osobie.

Idealny pomysł na podziękowanie za współpracę

Standardową nagrodą na podziękowanie za współpracę dla partnera może być bukiet, kosz prezentowy lub niewielki upominek. Podziękowanie za współpracę z klientem to z kolei często zniżka lub jakaś specjalna oferta. Jednak to nic wyjątkowego. Dlatego wybierając upominek na podziękowanie za współpracę, powinniśmy stawiać na oryginalne rozwiązania. Szczególnie gdy są one skierowane do osoby lub organizacji, która wiele wniosła do naszej firmy. W tym celu najlepiej sprawdzą się statuetki na zamówienie.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o swojej firmie i nagrodach, które chciałbyś wręczyć jako podziękowanie za współpracę. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h. Co więcej, możesz skorzystać z opcji wykonania prototypu, dzięki któremu zobaczysz, jak nagroda będzie prezentować się w rzeczywistości.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej statuetki. W zależności od skomplikowania projektu może on wynieść minimum 6 dni roboczych.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.

Podziękowania za współpracę — tworzymy niesamowite statuetki

Elegancki design, precyzyjne wykonanie i indywidualna dedykacja. To trzy elementy, które wyróżniają nasze statuetki. Podziękowania dla współpracowników w tej oryginalnej formie z pewnością będą się wyróżniać.

Każda statuetka jest tworzona przez nasz doświadczony zespół. Indywidualne podejście oraz najnowocześniejszy park maszynowy w branży umożliwiają nam tworzenie nagród z różnych materiałów. Możemy wykonać nagrody na podziękowanie za współpracę w różnych kształtach, rozmiarach oraz w bogatej kolorystyce. Na powierzchni statuetki możemy umieścić dowolny nadruk kolorowy lub grawerowany tekst. Możliwości jest naprawdę wiele, a ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!

Rocznie produkujemy

2 500 000

nagród

Rocznie dostarczamy

140 000

nagród w całej Europie

Obsłużyliśmy już ponad

1 000

klientów biznesowych

Ponad

30

lat doświadczenia

Nagrody, które stworzyliśmy

Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Wspólnie możemy stworzyć oryginalną i niepowtarzalną statuetkę. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!