Eventy firmowe

Statuetki na eventy firmowe to idealne nagrody, którymi wyróżnisz i docenisz obdarowane nimi osoby.

Statuetka biznesowa

Innowacyjna produkcja

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam stworzyć niemal każdy kształt.

Wysoka jakość

Każdy element statuetki, na każdym etapie produkcji jest pod naszą stałą kontrolą.

Najlepszy produkt

Statuetki biznesowe stworzone przez Tryumf za każdym razem zachwycają obdarowane nimi osoby!

Świetna obsługa klienta

Doświadczeni i pomocni konsultanci pomogą Ci w wyborze, oraz w stworzeniu statuetek.

Detal statuetki zaprojektowanej indywidualnie Statuetka zaprojektowana indywidualnie na zamówienie

Eventy firmowe z nagrodami

Imprezy oraz eventy firmowe to doskonałe okazje, aby zintegrować zespół, podziękować pracownikom za ich ciężką pracę i wzmocnić motywację do dalszych działań. Często w takich momentach pojawiają się indywidualne wyróżnienia dla pracowników. W Tryumf tworzymy i dostarczamy na takie okazje wyjątkowe statuetki.

Jakie statuetki sprawdzą się na evencie firmowym?

Z naszego doświadczenia wynika, że na takich wydarzeniach szczególnie sprawdzają się szklane statuetki. Eleganckie, szybkie w realizacji i dostępne w ponad 70 wzorach. Dzięki nim każda impreza firmowa z nagrodami nabiera unikalnego charakteru.

Każde nasze trofeum to świetna nagroda dla pracownika, którą możesz spersonalizować za pomocą kolorowego nadruku, graweru czy tabliczki umieszczonej na podstawie. U nas zamówisz nawet 1 sztukę!

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o swojej firmie i nagrodach, które chciałbyś wręczyć w trakcie firmowego eventu. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h. Co więcej, możesz skorzystać z opcji wykonania prototypu, dzięki któremu zobaczysz, jak nagroda będzie prezentować się w rzeczywistości.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej statuetki. W zależności od skomplikowania projektu może on wynieść minimum 6 dni roboczych.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.

Nasze nagrody uświetnią Twój firmowy event

Możemy wykonać niemal każdy projekt statuetki. Wystarczy, że podasz nam swoje wytyczne i określisz elementy, które koniecznie mają się znaleźć w projekcie (logo, tekst etc.) Doświadczony zespół projektantów wykona propozycję nagrody, którą następnie wspólnie omówimy.

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, indywidualne podejście do projektu i wysoką jakość wykonanych produktów. Jeśli więc planujesz organizację imprezy firmowej, na której wręczysz wyróżnienia w formie statuetek, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci przygotować niesamowite nagrody!

Rocznie produkujemy

2 500 000

nagród

Rocznie dostarczamy

140 000

nagród w całej Europie

Obsłużyliśmy już ponad

1 000

klientów biznesowych

Ponad

30

lat doświadczenia

Nagrody, które stworzyliśmy

Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Wspólnie możemy stworzyć oryginalną i niepowtarzalną statuetkę. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!