Statuetki Biznesowe

Zaprojektujemy i wykonamy statuetki na każdą biznesową galę i okazję.
Spersonalizowane dokładnie tak jak potrzebujesz.

Statuetka biznesowa

Innowacyjna produkcja

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam stworzyć niemal każdy kształt.

Wysoka jakość

Każdy element statuetki, na każdym etapie produkcji jest pod naszą stałą kontrolą.

Najlepszy produkt

Statuetki biznesowe stworzone przez Tryumf za każdym razem zachwycają obdarowane nimi osoby!

Świetna obsługa klienta

Doświadczeni i pomocni konsultanci pomogą Ci w wyborze, oraz w stworzeniu statuetek.

Prestiżowe statuetki biznesowe

Idealnym sposobem na to, aby docenić profesjonalizm pracowników, kontrahentów oraz partnerów biznesowych będą statuetki biznesowe.

Symbolizują one osiągnięcie sukcesu w branży, oraz mogą poprawić Twoje stosunki zarówno z pracownikami, jak i z firmami zewnętrznymi, z którymi współpracujesz.

Wykonane przez nas statuetki mogą przybrać dowolny kształt i być wykonane z jednego lub kilku połączonych ze sobą materiałów.

Indywidualna dedykacja z dopasowanym motywem graficznym dodatkowo wyróżni Twoją statuetkę!

Dlaczego nagrody w biznesie są ważne?

Z czego tworzymy statuetki biznesowe?

Nasze nagrody biznesowe wykonujemy z kilku materiałów, które mogą przybrać różne kształty i rozmiary. Dzięki temu i indywidualnej personalizacji statuetki biznesowe stają się unikalnymi i atrakcyjnie wyglądającymi upominkami, które są idealnie dopasowane do identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Niezależnie czy potrzebujesz dużego zestawu nagród na galę, czy jednej statuetki dla zasłużonego pracownika — możesz nam zaufać.
Gwarantujemy, że otrzymasz produkt najwyższej jakości i zawsze na czas!

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o swoim wydarzeniu oraz trofeum, jakie chciałbyś na nim wręczyć. Przekaż nam podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę.

3

Wykonamy projekt statuetki

N a przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h. Co więcej, możesz skorzystać z opcji wykonania prototypu, dzięki któremu zobaczysz, jak statuetka prezentuje się w rzeczywistości.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej statuetki. W zależności od skomplikowania projektu może on wynieść minimum 6 dni roboczych.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.

Statuetki na wydarzenia i eventy biznesowe

Planujesz zorganizować ważną dla pracowników, partnerów imprezę firmową, event lub galę? Chciałbyś wręczyć im z tej okazji wyróżnienia w postaci statuetki?

W takim razie koniecznie skorzystaj z naszej pomocy i zamów oryginalne nagrody biznesowe. Jesteśmy doświadczoną firmą, która od lat działa na polskim i europejskim rynku. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i znamy ich największe problemy, z którymi się borykają. Coraz częściej klienci potrzebują oryginalnej i niepowtarzalnej statuetki biznesowej, której cena jest wartością drugorzędną. W ten sposób chcą, aby indywidualnie stworzona statuetka biznesowa stała się niepowtarzalnym wyróżnieniem.

W produkcji statuetek biznesowych stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i pełną satysfakcję z otrzymanego produktu końcowego. Dzięki naszemu doświadczeniu i nowoczesnym rozwiązaniom, które stosujemy, możesz być pewien, że zaprojektowana wspólnie statuetka biznesowa w 100% spełni twoje oczekiwania.

Rocznie produkujemy

2 500 000

nagród

Rocznie dostarczamy

140 000

nagród w całej Europie

Obsłużyliśmy już ponad

1 000

klientów biznesowych

Ponad

30

lat doświadczenia

Idealne okazje do wręczenia statuetki

Nagrody, które stworzyliśmy

Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Wspólnie możemy stworzyć oryginalną i niepowtarzalną statuetkę. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!