Jubileusz / staż pracy

Świętuj jubileusz pracy razem ze swoimi pracownikami. Zadbaj o odpowiednią statuetkę z tej okazji.

Statuetka biznesowa

Innowacyjna produkcja

Nowoczesny park maszynowy pozwala nam stworzyć niemal każdy kształt.

Wysoka jakość

Każdy element statuetki, na każdym etapie produkcji jest pod naszą stałą kontrolą.

Najlepszy produkt

Statuetki biznesowe stworzone przez Tryumf za każdym razem zachwycają obdarowane nimi osoby!

Świetna obsługa klienta

Doświadczeni i pomocni konsultanci pomogą Ci w wyborze, oraz w stworzeniu statuetek.

Detal statuetki zaprojektowanej indywidualnie Statuetka zaprojektowana indywidualnie na zamówienie

Nagrody na jubileusz pracy. Symbol docenienia stażu pracowniczego

Jubileusz w pracy i wręczane z tej okazji nagrody to jedne z najbardziej tradycyjnych form premiowania pracowników. Nagrody jubileuszowe swoje korzenie mają w czasach kiedy lojalność wobec jednego pracodawcy była bardzo ceniona. Dziś są nieco rzadziej spotykane, jednak nadal mają swoje miejsce w kulturze korporacyjnej.

Zmiana pracy co kilka lat jest obecnie normą, dlatego pracodawcy muszą być elastyczni i dostosowywać się do nowych realiów. Aby zatrzymać doświadczonych pracowników, sięgają po różne formy nagród jubileuszowych.

Alternatywne podejście do nagród jubileuszowych

Niektóre nowoczesne firmy rezygnują z tradycyjnych nagród jubileuszowych na rzecz innych form uznania, takich jak elastyczne godziny pracy, programy rozwoju, premie za osiągnięcia czy specjalnie wykonane statuetki na zamówienie. Każda z tych nagród ma swoje zalety, a wybór odpowiedniej zależy już od upodobań pracownika, jak i pracodawcy.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o swojej firmie i okazji na której, chciałbyś wręczyć statuetkę. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48 h. Co więcej, możesz skorzystać z opcji wykonania prototypu, dzięki któremu zobaczysz, jak statuetka będzie prezentować się w rzeczywistości.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej statuetki. W zależności od skomplikowania projektu może on wynieść minimum 6 dni roboczych.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.

Świętuj jubileusze w pracy wręczając statuetki Tryumf

Z naszego 30-letniego doświadczenia wiemy, że jubileusze w pracy, to świetna okazja do przygotowania pamiątkowej statuetki. Przygotowaliśmy do tej pory setki indywidualnie spersonalizowanych nagród dla pracowników z różnym stażem pracy i pracujących w różnych branżach gospodarki. Wspólnie z nami możesz stworzyć trofea, które będą doskonałą nagrodą z okazji okrągłego jubileuszu, stażu pracy twoich pracowników.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i potrzebujesz indywidualnych nagród jubileuszowych, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej formy nagrody oraz zaprojektujemy i stworzymy ją dla Ciebie!

Rocznie produkujemy

2 500 000

nagród

Rocznie dostarczamy

140 000

nagród w całej Europie

Obsłużyliśmy już ponad

1 000

klientów biznesowych

Ponad

30

lat doświadczenia

Nagrody, które stworzyliśmy

Często Zadawane Pytania (FAQ)

Zdecydowanie najpopularniejszymi nagrodami są vouchery, statuetki, bony oraz bonusy pieniężne.

Wszystko zależy od upodobań zarówno pracodawcy jak i pracownika. Po wielu latach wspólnej pracy, pracodawcy będzie zdecydowanie łatwiej wybrać rodzaj nagrody. Forma pieniężna lub pamiątkowa statuetka sprawdzą się w większości przypadków.

Oczywiście, że tak. Odpowiednio doceniony pracownik poczuje się bezpiecznie i komfortowo w miejscu pracy. Dzięki temu bardzo możliwe, że będzie chciał w nim zostać na dłużej.

Stwórz z nami wyjątkową statuetkę

Wspólnie możemy stworzyć oryginalną i niepowtarzalną statuetkę. Łącz materiały, wzory i kolory, wybieraj spośród dostępnych technik personalizacji.

Przedstaw nam swoją wizję, a my pomożemy Ci ją urzeczywistnić!


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!