Statuetka drzewo na 30-lecie Zakładów Mięsnych Piekarscy

Ogromna, ciężka i efektownie wyglądającą statuetka drzewo została specjalnie zamówiona z okazji 30-lecia istnienia firmy.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Duża statuetka drzewo na specjalną okazję

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. W naszej firmie tworzymy niesamowite nagrody i statuetki, które są jednym z elementów tej oprawy. Statuetka drzewo, którą przygotowaliśmy dla Zakładów Mięsnych Piekarscy, jest znakomitym dowodem na to. Ogromna statuetka drzewo ma 70 cm wysokości, 65 cm szerokości i waży prawie 9 kg! Drzewo oraz czarny panel za nim są wykonane z wycinanej laserowo stali, którą następnie pokryliśmy proszkowo farbą. Na metalowych elementach statuetki dodatkowo wykonaliśmy kolorowy nadruk UV z elementami personalizacji. Należą do nich teksty, cyfry oraz elementy graficzne, jak spadające liście.

Statuetka drzewo oczywiście została umieszczona na przygotowanej przez nas drewnianej podstawie. Dzięki niej wszystko stabilnie i pewnie trzyma się na swoim miejscu.
Nagroda z całą pewnością będzie „wisienką na torcie” podczas obchodów jubileuszu 30-lecia istnienia firmy.

Wykonujemy indywidualnie zaprojektowane statuetki na jubileusze

My również możemy pochwalić się 30 latami pracy w branży nagród i trofeów. W tym czasie wykonaliśmy miliony indywidualnie zaprojektowanych nagród, które trafiły do ogromnej ilości osób w Polsce i Europie. Dzięki uporowi i chęci rozwoju stworzyliśmy najnowocześniejszy park maszynowy w branży trofeów. Mając tak bogate zaplecze oraz wykwalifikowaną kadrę ludzi, którzy pracują w naszej firmie, jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą statuetkę na twój jubileusz.

Łączymy materiały, używamy różnych technik personalizacji, a wszystko to robimy szybko, zachowując jednocześnie wysoką jakość końcowego produktu. Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się najwyższej jakości produktami, które bez wstydu wręczysz na każdym jubileuszu.

Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci wyborze i z którym ustalisz dokładne szczegóły swojej wymarzonej jubileuszowej nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!