Statuetka drzewo na 30-lecie Zakładów Mięsnych Piekarscy

Ogromna, ciężka i efektownie wyglądającą statuetka drzewo została specjalnie zamówiona z okazji 30-lecia istnienia firmy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 70 cm
Szerokość: 65 cm
Waga: 9 kg

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Malowanie proszkowe

Duża statuetka drzewo na specjalną okazję

Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowej oprawy. W naszej firmie tworzymy niesamowite nagrody i statuetki, które są jednym z elementów tej oprawy. Statuetka drzewo, którą przygotowaliśmy dla Zakładów Mięsnych Piekarscy, jest znakomitym dowodem na to. Ogromna statuetka drzewo ma 70 cm wysokości, 65 cm szerokości i waży prawie 9 kg! Drzewo oraz czarny panel za nim są wykonane z wycinanej laserowo stali, którą następnie pokryliśmy proszkowo farbą. Na metalowych elementach statuetki dodatkowo wykonaliśmy kolorowy nadruk UV z elementami personalizacji. Należą do nich teksty, cyfry oraz elementy graficzne, jak spadające liście.

Statuetka drzewo oczywiście została umieszczona na przygotowanej przez nas drewnianej podstawie. Dzięki niej wszystko stabilnie i pewnie trzyma się na swoim miejscu.
Nagroda z całą pewnością będzie „wisienką na torcie” podczas obchodów jubileuszu 30-lecia istnienia firmy.

Wykonujemy indywidualnie zaprojektowane statuetki na jubileusze

My również możemy pochwalić się 30 latami pracy w branży nagród i trofeów. W tym czasie wykonaliśmy miliony indywidualnie zaprojektowanych nagród, które trafiły do ogromnej ilości osób w Polsce i Europie. Dzięki uporowi i chęci rozwoju stworzyliśmy najnowocześniejszy park maszynowy w branży trofeów. Mając tak bogate zaplecze oraz wykwalifikowaną kadrę ludzi, którzy pracują w naszej firmie, jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą statuetkę na twój jubileusz.

Łączymy materiały, używamy różnych technik personalizacji, a wszystko to robimy szybko, zachowując jednocześnie wysoką jakość końcowego produktu. Skorzystaj z naszego doświadczenia i ciesz się najwyższej jakości produktami, które bez wstydu wręczysz na każdym jubileuszu.

Skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci wyborze i z którym ustalisz dokładne szczegóły swojej wymarzonej jubileuszowej nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!