25 lat Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Jubileuszowa nagroda wręczona w Zamku w Baranowie Sandomierskim z okazji 25-lecia TSSE. Przyznana w sześciu kategoriach statuetka to połączenie drewna, metalu i nadruku UV, która została umieszczona w dedykowanym etui.

Czas realizacji

20

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 40 cm
Szerokość: 15 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV 3D
połączone materiały

Jubileuszowa rocznica 25 lat od powstania Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Powstanie TSSE 9 września 1997 roku przyczyniło się do rozwoju przemysłu w obrębie strefy. Szereg korzyści, które oferuje ARP S.A w Tarnobrzegu przyciąga nowych przedsiębiorców, którzy są gotowi ulokować swoją działalność na terenie strefy. Dzięki TSSE prace znalazło tam ponad 33 000 osób.
Jubileusz 25 lat istnienia strefy był okazją do podsumowań i wręczenia wyróżnień w 6 kategoriach:

– duża firma
– średnia firma
– mała firma
– działania na rzecz rozwoju gospodarczego obszaru TSSE
– największe inwestycje samorządowe
– samorządowy partner strefy

W ręce wyróżnionych trafiły stworzone przez nas jubileuszowe statuetki.

Fotorelacja z wręczenia nagród

Statuetka na rocznicę 25 lat TSSE

Przygotowana przez nas statuetka powstała z połączenia elementów drewnianych i wyciętych laserem elementów z czarnej stali, które następnie pokryliśmy nadrukiem UV. Na statuetce szczególnie wyróżniają się sześciokątne elementy nawiązujące do marki ARP S.A. oraz specjalne etui, które dla niej przygotowaliśmy. Etui idealnie pasuje do kształtu statuetki, a dodatkowo wykonany napis na frontowej części etui sprawia, że nagroda nabiera większego prestiżu.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!