25 lat Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Jubileuszowa nagroda wręczona w Zamku w Baranowie Sandomierskim z okazji 25-lecia TSSE. Przyznana w sześciu kategoriach statuetka to połączenie drewna, metalu i nadruku UV, która została umieszczona w dedykowanym etui.

Czas realizacji

20

do dni roboczych*

Jubileuszowa rocznica 25 lat od powstania Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Powstanie TSSE 9 września 1997 roku przyczyniło się do rozwoju przemysłu w obrębie strefy. Szereg korzyści, które oferuje ARP S.A w Tarnobrzegu przyciąga nowych przedsiębiorców, którzy są gotowi ulokować swoją działalność na terenie strefy. Dzięki TSSE prace znalazło tam ponad 33 000 osób.
Jubileusz 25 lat istnienia strefy był okazją do podsumowań i wręczenia wyróżnień w 6 kategoriach:

– duża firma
– średnia firma
– mała firma
– działania na rzecz rozwoju gospodarczego obszaru TSSE
– największe inwestycje samorządowe
– samorządowy partner strefy

W ręce wyróżnionych trafiły stworzone przez nas jubileuszowe statuetki.

Fotorelacja z wręczenia nagród

Statuetka na rocznicę 25 lat TSSE

Przygotowana przez nas statuetka powstała z połączenia elementów drewnianych i wyciętych laserem elementów z czarnej stali, które następnie pokryliśmy nadrukiem UV. Na statuetce szczególnie wyróżniają się sześciokątne elementy nawiązujące do marki ARP S.A. oraz specjalne etui, które dla niej przygotowaliśmy. Etui idealnie pasuje do kształtu statuetki, a dodatkowo wykonany napis na frontowej części etui sprawia, że nagroda nabiera większego prestiżu.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!