Statuetka medyczna World Champion of Endodontics

Drewniane trofeum kolumnowe z metalowymi elementami ozdobnymi pokrytymi kolorowym nadrukiem UV.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 28 cm
Szerokość: 13 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Elegancka statuetka medyczna dla specjalisty

W każdej branży znajdzie się kilka wybitnych jednostek, które zmieniają oblicze swojej dyscypliny. Są to specjaliści, którzy poświęcili wiele lat swojego życia, szlifując talent i ucząc się od najlepszych. Takie osoby są często wyróżniane na różnych konkursach czy galach, podczas których otrzymują pamiątkowe upominki. Jednym z rodzajów takich wyróżnień są nagrody dla lekarzy, które są eleganckie i zwykle nawiązują do specjalizacji, którą zajmuje się obdarowany. Tak było też tym razem, kiedy to nasza statuetka medyczna pełna gustownych zdobień stomatologicznych trafiła do specjalisty zajmującego się leczeniem endodontycznym zębów.

Wyjątkowa statuetka dla lekarza na specjalne zamówienie

Nagroda, którą przygotowaliśmy dla stomatologa, składa się z kilku części. Głównym elementem jest drewno, które stanowi solidny trzon, na którym opiera się cały projekt. Oprócz tego statuetka biznesowa posiada dwa metalowe zdobienia. Jedno z nich pokrywa drewnianą część i stanowi tło pod kolorowy nadruk UV z logotypami firm medycznych, będących częścią imprezy. Z kolei drugi element to precyzyjnie wycięty fragment przedstawiający ząb. Całość pięknie się ze sobą łączy, a dzięki trójwymiarowym elementom oddziałuje również na zmysł dotyku. Wyjątkowy prezent dla stomatologa został również spersonalizowany. U dołu dodaliśmy bowiem napis z imieniem i nazwiskiem obdarowanego.

Zamów u nas prezent dla stomatologa i innych specjalistów!

Niezależnie od tego, czy organizujesz dużą galę, czy szukasz upominku dla ważnej dla Ciebie postaci – eleganckie nagrody znajdziesz właśnie u nas! Nasza firma od wielu lat projektuje i produkuje statuetki na zamówienie, które możesz zamówić już od jednej sztuki. Dzięki temu nie musisz się ograniczać i możesz pozwolić sobie na nagrodzenie każdej bliskiej Ci osoby. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces tworzenia Twojej spersonalizowanej nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!