Podziękowanie za współpracę dla hurtowni PAAK

Metalowa statuetka z motywem pucharu, którą wykonaliśmy z dwóch metalowych paneli oraz drewnianej podstawy. Całość zyskuje osobistego charakteru za sprawą nadruku UV z logiem.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Hurtownia PAAK – długotrwała współpraca, która zasługuje na wyróżnienie

Nasza firma ma przyjemność współpracować z hurtownią sportową PAAK od 1999 roku. Współpraca ta zawsze była dla nas źródłem wielkiej satysfakcji, ponieważ dzięki niej mogliśmy docierać do jeszcze większej liczby osób. Aby uczcić lata efektywnej współpracy, postanowiliśmy wręczyć naszemu partnerowi biznesowemu wyjątkowe podziękowanie za współpracę. W tym celu zaprojektowaliśmy oraz wyprodukowaliśmy jedyne w swoim rodzaju trofeum. Hurtownia PAAK otrzymała je w uznaniu za jej wkład w nasz wspólny sukces.

Unikalne podziękowanie dla ważnego partnera w biznesie

Nasze statuetki na zamówienie to symbol wielu istotnych wydarzeń, również podziękowania za lata lojalnej współpracy. Trofea biznesowe, które przygotowaliśmy dla hurtowni PAAK są połączeniem dwóch metalowych paneli i solidnej drewnianej podstawy. Panele, precyzyjnie wycięte laserem, mają kształt przypominający puchar, co doskonale podkreśla charakter naszej współpracy. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem z naszym logo oraz logo partnera i personalizacją, co dodaje nagrodom indywidualnego charakteru.

Postaw na indywidualne podejście, wybierz Tryumf!

Nasze trofea metalowe to doskonały sposób na wyrażenie uznania i podziękowania dla partnera biznesowego. Każda z naszych statuetek na zamówienie jest wyjątkowa, stworzona z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Niezależnie od okazji, na którą przygotowujemy nagrodę, dbamy o to, aby w pełni oddawała ona charakter współpracy i była trwałym symbolem osiągnięć. Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że możesz być pewien, iż trofea, które dla Ciebie wykonamy, staną się niezapomnianym elementem każdej uroczystości. Dlatego nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych statuetkach i szerokich możliwościach ich personalizacji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!