Podziękowanie za współpracę dla hurtowni PAAK

Metalowa statuetka z motywem pucharu, którą wykonaliśmy z dwóch metalowych paneli oraz drewnianej podstawy. Całość zyskuje osobistego charakteru za sprawą nadruku UV z logiem.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 26 cm
Szerokość: 18 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Hurtownia PAAK – długotrwała współpraca, która zasługuje na wyróżnienie

Nasza firma ma przyjemność współpracować z hurtownią sportową PAAK od 1999 roku. Współpraca ta zawsze była dla nas źródłem wielkiej satysfakcji, ponieważ dzięki niej mogliśmy docierać do jeszcze większej liczby osób. Aby uczcić lata efektywnej współpracy, postanowiliśmy wręczyć naszemu partnerowi biznesowemu wyjątkowe podziękowanie za współpracę. W tym celu zaprojektowaliśmy oraz wyprodukowaliśmy jedyne w swoim rodzaju trofeum. Hurtownia PAAK otrzymała je w uznaniu za jej wkład w nasz wspólny sukces.

Unikalne podziękowanie dla ważnego partnera w biznesie

Nasze statuetki na zamówienie to symbol wielu istotnych wydarzeń, również podziękowania za lata lojalnej współpracy. Trofea biznesowe, które przygotowaliśmy dla hurtowni PAAK są połączeniem dwóch metalowych paneli i solidnej drewnianej podstawy. Panele, precyzyjnie wycięte laserem, mają kształt przypominający puchar, co doskonale podkreśla charakter naszej współpracy. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem z naszym logo oraz logo partnera i personalizacją, co dodaje nagrodom indywidualnego charakteru.

Postaw na indywidualne podejście, wybierz Tryumf!

Nasze trofea metalowe to doskonały sposób na wyrażenie uznania i podziękowania dla partnera biznesowego. Każda z naszych statuetek na zamówienie jest wyjątkowa, stworzona z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Niezależnie od okazji, na którą przygotowujemy nagrodę, dbamy o to, aby w pełni oddawała ona charakter współpracy i była trwałym symbolem osiągnięć. Nasze doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że możesz być pewien, iż trofea, które dla Ciebie wykonamy, staną się niezapomnianym elementem każdej uroczystości. Dlatego nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych statuetkach i szerokich możliwościach ich personalizacji.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!