Super agent

Szklane trofeum z nadrukiem dla najlepszego agenta ubezpieczeniowego. Jego prosty i elegancki design trafia w gusta nawet najbardziej wymagających.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 22 cm
Szerokość: 8 cm

Wykorzystane materiały:

Szkło

Użyte techniki personalizacji:

Nadruk UV

Super agent – nagroda dla skutecznych agentów Generali

Generali to międzynarodowa instytucja, która działa w sektorze ubezpieczeniowym i finansowym. Zaufało jej setki tysięcy Klientów, a zatrudnieni agenci stale poszerzają tę grupę. Ci, którzy osiągnęli w zeszłym roku najlepsze wyniki mogli liczyć na specjalną nagrodę – statuetkę ,,Super agent„. Ta wyjątkowa nagroda dla agenta ubezpieczeniowego stanowi zarówno wyróżnienie, jak i utwierdza Klientów w przekonaniu, że trafili na odpowiednią osobę. Jej wykonaniem zajęła się nasza firma, która specjalizuje się w tworzeniu statuetek na zamówienie.

Ponadczasowa nagroda dla agenta ubezpieczeniowego

Nasza firma produkuje różne nagrody, w tym statuetki dla pracowników. Jedną z naszych ostatnich realizacji jest nagroda dla agenta ubezpieczeniowego, która została w całości wykonana ze szkła. Materiał ten cechuje się elegancją i ponadczasowym designem, który pięknie się prezentuje w każdych okolicznościach. Co więcej, szkło pokryliśmy kolorowym nadrukiem, przedstawiającym logo, napis ,,Super agent” oraz krótkie podziękowanie. Całość jest spójna i estetyczna, przez co zachwyca swoim wyglądem.

Trofea dla firm, pracowników oraz wiele innych dostępnych na zamówienie!

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie produkcji nagród. W naszej ofercie znajdziesz statuetki biznesowe, okolicznościowe oraz sportowe, które indywidualnie dostosowujemy do każdej okazji. Wykorzystujemy w tym celu potencjał naszego najnowocześniejszego parku maszynowego, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy projekt. Zajrzyj do naszej galerii i zobacz, jakie trofea udało nam się zrobić do tej pory. Z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!