Nagroda specjalna Protea AntiAging

Elegancka statuetka wykonana z drewna i pokryta metalem z ozdobnymi wycięciami. Całość pokryta nadrukiem UV ze spersonalizowaną dedykacją oraz datą, upamiętniającą konferencję 25-lecia marki.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 22 cm
Szerokość: 8 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Konferencja naukowa z okazji 25-lecia marki Protea AntiAging

Protea AntiAging to firma, będąca wyłącznym przedstawicielem światowych marek kosmetycznych. W tym roku obchodziła 25 – lecie marki, które uhonorowała konferencja naukowa poświęcona medycynie estetycznej. Wzięło w niej udział wielu wybitnych przedstawicieli z różnych dziedzin beauty. Organizatorzy zadbali o każdy aspekt imprezy, czego dowodem jest ta prestiżowa nagroda specjalna, którą wykonała nasza firma.

Nagroda specjalna w innowacyjnej odsłonie

Tegoroczna nagroda na konferencji Protea AntiAging to symbol prestiżu i elegancji. Dlatego wykonaliśmy ją z najlepszej jakości materiałów, które po połączeniu tworzą ponadczasowy design. Ta nagroda biznesowa składa się z kilku elementów. Główną część stanowi naturalne drewno, które pokryliśmy białym metalem, stanowiącym tło pod wszystkie zdobienia. Dzięki szerokim możliwościom personalizacyjnym tego materiału mogliśmy wykonać w nim ażury, które przykuwają uwagę. Ponadto, przednia część pokryta jest kolorowym nadrukiem z dedykacją oraz datą, upamiętniającą wydarzenie. Boczne części stanowią z kolei przykład nowoczesnego designu, wykorzystującego trójwymiarowe napisy, które wycięliśmy za pomocą lasera. Całość sprawia, że ta nagroda specjalna z pewnością wyróżnia się na tle innych.

Ponadczasowe nagrody na Twoją imprezę!

Nasza firma od wielu lat tworzy statuetki na zamówienie, które trafiają do utalentowanych osób na całym świecie. Nasi Klienci wykorzystują je zarówno w sporcie, biznesie, jak i na prywatnych uroczystościach czy jubileuszach. Wszystko dlatego, że trofea wykonujemy już od jednej sztuki. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na to, aby jego wydarzenie było odpowiednio uhonorowane. Skontaktuj się z naszym doradcą i wybierz trofeum, spełniające Twoje oczekiwania!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!