12. Szczecińska Dywizja Zmechanizowana

Dwustronne statuetki ze stali na drewnianej podstawie. Wyróżniają się kolorowym nadrukiem UV, który z przodu prezentuje treści w języku polskim, natomiast z tyłu w angielskim.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 13 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

12. Szczecińska Dywizja Zmechanizowana – jednostka z misją

Wojsko jako organizacja została powołana do tego, aby bronić obywateli swojego kraju. Ma więc swoją misję, której jest wierne oraz wartości, według których postępuje. 12. Szczecińska Dywizja Zmechanizowana im. Bolesława Krzywoustego jest tego częścią, a w jej szeregach służą oddani żołnierze. Wojsko to również nagrody, które trafiają do najbardziej zasłużonych. Nagrody w wojsku są więc wyróżnieniem, o które żołnierze starają się przez okres trwania całej swojej służby. Dobrze wiedzą o tym władze szczecińskiej dywizji, która zamówiła u nas unikalne nagrody dla wojska. Nasza firma przygotowała te trofea na zamówienie, korzystając z autorskiego projektu zaakceptowanego przez Klienta.

Dwujęzyczne nagrody dla wojska w Szczecinie

Nagrody, które przygotowaliśmy dla 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej to symboliczne statuetki z metalu, które umieściliśmy na drewnianej podstawie. Ich design opiera się na prostym kształcie, przypominającym herb jednostki. Jednak każda statuetka dla żołnierza wyróżnia się dwustronnym nadrukiem z napisami oraz godłem. Co więcej, przednią część wykonaliśmy w języku polskim, natomiast tylną w angielskim, dzięki czemu trofeum stanowi ponadczasowy symbol zrozumiały również dla osób spoza naszego kraju. Całość pokryta jest kolorowym nadrukiem UV, dodającym całości wyrazu.

Tryumf – Twój producent nagród na każdą okazję

Nasza firma produkuje trofea okolicznościowe, statuetki sportowe oraz nagrody biznesowe. Wśród nich znajdują się również nagrody dla wojska, które dzięki indywidualnemu podejściu i specjalnie przygotowanemu projektowi idealnie wpisują się w klimat każdej okoliczności. Do produkcji naszych nagród wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które poddajemy obróbce we własnym, najnowocześniejszym parku maszynowym w branży. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdą naszą realizacją. Zobacz nasze pozostałe projekty, skontaktuj się z doradcą i zamów trofeum dla siebie!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!