Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej

Biało - czerwone statuetki metalowe o ciekawym kształcie. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, dzięki któremu idealnie odwzorowaliśmy logo szkoły, będącej organizatorem konkursu.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 22 cm
Szerokość: 10 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Szkolny Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej dla uczczenia Konstytucji 3 Maja

W szkołach organizuje się wiele uroczystości, których celem jest upamiętnienie ważnych dla Polaków dat i wydarzeń. Najczęściej odbywają się one w formie akademii lub przedstawień. Niekiedy jednak organizowane są konkursy, podczas których główną rolę odgrywa recytowanie wierszy. Jednym z takich wydarzeń był Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej, którą zorganizowała szkoła podstawowa w Warszawie. Nagrody dla dzieci za udział w konkursie przygotowała nasza firma, która od lat projektuje i produkuje statuetki na zamówienie.

Pamiątkowa nagroda dla dzieci za recytowanie wierszy patriotycznych

Pomysł na nagrody dla uczniów, recytujących patriotyczne wiersze przewidywał stworzenie unikalnych i eleganckich statuetek okolicznościowych z logo szkoły. Finalnie nagrody dla dzieci uzupełniliśmy również o patriotyczne akcenty takie jak biało – czerwone barwy czy fragment piosenki ,,Witaj majowa jutrzenko”. Wszystkie zdobienia wykonaliśmy, stosując kolorowy nadruk UV, dzięki któremu całość nabrała wyrazistości i idealnie wpisała się w klimat patriotycznych uroczystości. Trofeum dodatkowo wyróżnia się niecodziennym kształtem, który przypomina rozwiane wiatrem flagi. Nagrodę umieściliśmy na marmurowej podstawie, która sprawia, że całość jest solidna i trwała.

Tryumf – oryginalne pomysły na piękne nagrody

Nasza firma znana jest z produkcji nagród sportowych i statuetek biznesowych. Jednak to również u nas zamówisz trofea na każdą okazję. Z nami zrealizujesz swój pomysł na nagrody dla uczniów czy też dla bliskiej Ci osoby. Zamówienie możesz złożyć już od jednej sztuki, a cena produktu zależy od poziomu skomplikowania projektu. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz nagrody na każdą kieszeń. Przekonaj się o tym sam i skontaktuj z naszym doradcą, który pomoże Ci wcielić pomysł na trofeum w życie.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!