Teatralny Festiwal Amatorski Żmichowskiej – TFAŻ

Designerska statuetka akrylowa w kształcie przypominającym profil twarzy. Trofeum pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, który podkreśla zarys tego unikalnego kształtu. Całość umieściliśmy na drewnianej podstawie.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 24 cm
Szerokość: 15 cm

Wykorzystane materiały:

Akryl
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Scena młodych, czyli Teatralny Festiwal Amatorski ŻmichowskiejTFAŻ

TFAŻ, czyli Teatralny Festiwal Amatorski Żmichowskiej to coroczne wydarzenie, które organizują uczniowie XV Liceum Ogólnokształcącego im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie. Inicjatywa ta, trwającą od 2006 roku, ma na celu rozwijanie umiejętności teatralnych wśród młodzieży. W tym roku festiwal teatralny TFAŻ odbył się pod hasłem balu maskowego, który zwieńczały piękne statuetki okolicznościowe. Ich zaprojektowaniem i przygotowaniem zajęła się nasza firma, która od lat tworzy profesjonalne trofea na zamówienie.

Nagrody aktorskie w kształcie twarzy

Teatralny Festiwal Amatorski Żmichowskiej znany jest pod symbolem twarzy, do której nawiązuje w drugiej części swojej nazwy. Jednak symbol ten wykorzystaliśmy również podczas tworzenia nagród, nadając trofeum właśnie ten kształt. Co więcej, statuetkę wykonaliśmy z akrylu, który jest przezroczysty i elegancki. Całość umieściliśmy na drewnianej podstawie, dodającej stabilności i stanowiącej idealną przestrzeń na personalizację w formie tabliczki. Oprócz tego trofeum TFAŻ wypełniliśmy kolorowym nadrukiem UV, który podkreśla zarys i formę wyciętego kształtu. Wszystko to sprawia, że statuetki stanowią piękne wyróżnienie i wyjątkową pamiątkę, o której obdarowani uczniowie będą długo pamiętać. Co ważne, wielu z nich zdobycie tej nagrody zmotywowało do dalszego rozwoju w kierunku aktorstwa.

Nagrody dla najlepszych tylko od producenta

Nasza firma znana jest z tego, że produkuje nagrody sportowe i trofea biznesowe. Jednak w naszej ofercie znajdują się również realizacje, które uświetniają różne okazje – od konkursów poprzez prywatne okazje. Wszystkie je przygotowujemy na indywidualne zamówienie, które realizujemy już od jednej sztuki. Oznacza to, że z nami każdy może pozwolić sobie na uhonorowanie ważnej okazji pięknym trofeum. Skontaktuj się z naszym doradcą i przekonaj się, jakie to proste!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!