Skrzydła

Elegancka statuetka metalowa z kolorowym nadrukiem dostępnym w dwóch wersjach oraz inspirującym cytatem. Z pewnością zmotywuje każdego do osiągania dalszych sukcesów.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 15 cm
Szerokość: 12,5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Świętowanie sukcesu ze statuetką ,,Skrzydła”

Statuetki okolicznościowe są doskonałym wyrazem uznania na każdą okazję. Podkreślają one istotność wydarzenia, na którym są wręczane, a nawet dodają mu prestiżu. W Tryumf tworzymy unikalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb statuetki na zamówienie. Jednym z naszych ponadczasowych i inspirujących produktów jest statuetka ,,Skrzydła”. Ta oryginalna statuetka z cytatem, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, symbolizuje wzniosłość, piękno, a przede wszystkim sukces w każdej dziedzinie.

Ponadczasowy design statuetki ,,Skrzydła”

Statuetka ,,Skrzydła” zdecydowanie wyróżnia się w naszej ofercie. Jej oryginalny design opiera się na kształcie skrzydeł precyzyjnie wyciętych za pomocą lasera. Statuetka z cytatem dostępna jest również w dwóch rozmiarach, dzięki czemu może zostać wręczona nie tylko zdobywcom pierwszych miejsc. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem, który mieni się w różnych tonacjach barw, nadając statuetce wyjątkowego charakteru. U dołu statuetki umieściliśmy również motywujący cytat, który z pewnością zainspiruje obdarowanego do osiągania kolejnych sukcesów.

Razem stworzymy trofeum, o jakim marzysz!

Nasza firma jest liderem w dziedzinie tworzenia statuetek. Nasz zespół specjalistów złożony z doświadczonych projektantów i rzemieślników, jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w wyborze idealnej statuetki – okolicznościowej, biznesowej czy sportowej. Współpracując z nami, zyskujesz pewność, że Twoja statuetka z cytatem stanie się czymś więcej niż tylko ozdobą. Będzie to niepowtarzalny artefakt, który upamiętni wyjątkowy moment lub osiągnięcie, przetrwa test czasu i stanie się cenną pamiątką na lata. Dlatego, skontaktuj się z nami i zrealizuj swoją wizję idealnej nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!