Skrzydła

Elegancka statuetka metalowa z kolorowym nadrukiem dostępnym w dwóch wersjach oraz inspirującym cytatem. Z pewnością zmotywuje każdego do osiągania dalszych sukcesów.

Czas realizacji

10

do dni roboczych*

Świętowanie sukcesu ze statuetką ,,Skrzydła”

Statuetki okolicznościowe są doskonałym wyrazem uznania na każdą okazję. Podkreślają one istotność wydarzenia, na którym są wręczane, a nawet dodają mu prestiżu. W Tryumf tworzymy unikalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb statuetki na zamówienie. Jednym z naszych ponadczasowych i inspirujących produktów jest statuetka ,,Skrzydła”. Ta oryginalna statuetka z cytatem, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych, symbolizuje wzniosłość, piękno, a przede wszystkim sukces w każdej dziedzinie.

Ponadczasowy design statuetki ,,Skrzydła”

Statuetka ,,Skrzydła” zdecydowanie wyróżnia się w naszej ofercie. Jej oryginalny design opiera się na kształcie skrzydeł precyzyjnie wyciętych za pomocą lasera. Statuetka z cytatem dostępna jest również w dwóch rozmiarach, dzięki czemu może zostać wręczona nie tylko zdobywcom pierwszych miejsc. Całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem, który mieni się w różnych tonacjach barw, nadając statuetce wyjątkowego charakteru. U dołu statuetki umieściliśmy również motywujący cytat, który z pewnością zainspiruje obdarowanego do osiągania kolejnych sukcesów.

Razem stworzymy trofeum, o jakim marzysz!

Nasza firma jest liderem w dziedzinie tworzenia statuetek. Nasz zespół specjalistów złożony z doświadczonych projektantów i rzemieślników, jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w wyborze idealnej statuetki – okolicznościowej, biznesowej czy sportowej. Współpracując z nami, zyskujesz pewność, że Twoja statuetka z cytatem stanie się czymś więcej niż tylko ozdobą. Będzie to niepowtarzalny artefakt, który upamiętni wyjątkowy moment lub osiągnięcie, przetrwa test czasu i stanie się cenną pamiątką na lata. Dlatego, skontaktuj się z nami i zrealizuj swoją wizję idealnej nagrody.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Jak wygląda proces zamówienia?


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!