70 lat SEP

Nowoczesna statuetka z metalu upamiętniająca 70 lat Zakładowego Koła SEP. Jej wyjątkowy design i kolorowy nadruk dodają całości eleganckiego charakteru.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 17 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

70 lat SEP – niezwykła okazja upamiętniona nagrodami

W 2022 roku Koło SEP Stalowa Wola (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) obchodziło swoje 70 – lecie. Taki jubileusz to wyjątkowa okazja do tego, aby podsumować dotychczasowe osiągnięcia i wyrazić radość z odniesionych sukcesów. Dlatego też Stowarzyszenie Elektryków Polskich zorganizowało specjalną uroczystość, podczas której uczczono wiele lat wspólnej pracy. Pamiątkami z tego spotkania zostały statuetki okolicznościowe, które przygotowała nasza firma. Wykonaliśmy je na specjalne zamówienie, dzięki czemu idealnie pasowały na obchody 70 lat SEP.

Personalizowane trofeum na 70 – lecie istnienia

Tworząc projekt nagrody dla Stowarzyszenia Elektryków Polskich, zależało nam na tym, aby uwzględnić w nim wszystkie ważne dla tej organizacji elementy. Dlatego postawiliśmy na nowoczesną i elegancką formę, składającą się z sześciokątów. Na każdym z nich umieściliśmy różne informacje – logo oraz nazwę. Co więcej, na samej górze wycięliśmy liczbę ,,70″, która dodatkowo podkreśla okazję wręczenia trofeum. Całość umieściliśmy na drewnianej podstawie, która sprawiła, że statuetki biznesowe nabrały jeszcze większego szyku.

Nagrody jubileuszowe od doświadczonego producenta

Nasza firma od wielu lat projektuje i tworzy statuetki na zamówienie. Wykorzystujemy w tym celu nasz najnowocześniejszy park maszynowy, do którego mamy wyłączny dostęp. Stale się rozwijamy i opracowujemy innowacyjne rozwiązania, które każdego dnia wprowadzamy w życie. Zajrzyj do naszej galerii, a sam zobaczysz, jak różnorodne są nasze nagrody. Zamów którąś dla siebie i wręcz bliskiej Ci osobie. Z pewnością wyróżni się ona na tle innych podarunków!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!