30 lat Folmag

Metalowa statuetka z ażurami oraz okrągłymi elementami pokrytymi kolorowym nadrukiem. Idealna jako prezent na jubileusz firmy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 18 cm
Szerokość: 17 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

30 lat Folmag – okazja, którą warto świętować

Firma Folmag zajmuje się produkcją i dostarczaniem akcesoriów meblowych do hurtowni i fabryk meblowych. W tym roku obchodziła swoje 30-lecie istnienia, które upamiętniły statuetki okolicznościowe przygotowane przez naszych specjalistów. Nie tylko stanowiły one idealne zwieńczenie uroczystości, ale również świetnie sprawdziły się jako niezwykły prezent na jubileusz firmy. Dzięki nim ta ważna okazja z pewnością została odpowiednio uhonorowana.

Prezent na jubileusz firmy – statuetka z personalizacją

W naszej galerii znajdziesz wiele przykładów nagród, które wykonaliśmy na różne jubileusze. Wszystkie je możesz modyfikować i personalizować, dzięki czemu nabiorą one osobistego charakteru. W przypadku nagrody na 30 lecie firmy Folmag było podobnie. Nasz Klient wybrał wzór, a my dostosowaliśmy go do jego potrzeb. Prace produkcyjne rozpoczęliśmy od przygotowania i wycięcia kształtu, będącego harmonijnym połączeniem kilku okrągłych elementów. Następnie pokryliśmy je kolorowym nadrukiem z grafikami nawiązującymi do branży, w jakiej działa firma. Nie mogło zabraknąć również napisu, podkreślającego, że jest to 30-lecie istnienia firmy. Całość umieściliśmy na drewnianej podstawie, która dodała nagrodzie naturalnego akcentu.

U nas zamówisz nagrodę na każdą okazję!

Nasza firma wie, jak projektować i produkować unikalne nagrody biznesowe, sportowe i okolicznościowe. Zajmujemy się tym już od ponad 30 lat i dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży. Nasze statuetki na zamówienie stanowią idealny prezent na każdą okazję. Świetnie sprawdzą się jako prezent na jubileusz firmy, nagroda za zdobycie pierwszego miejsca czy upominek dla bliskiej osoby. Skontaktuj się z naszym doradcą i poznaj wszystkie nasze możliwości. Zamówienia realizujemy już od 1 sztuki!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!