Nagroda dla agenta ubezpieczeniowego UNIQA

Minimalistyczne trofeum metalowe z ażurem oraz kolorowym nadrukiem UV. Charakteru dodają jej eleganckie zdobienia, nawiązujące do logo firmy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 21 cm
Szerokość: 9 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Drewno

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV
Nadruk UV 3D

Elegancka i prosta nagroda dla agenta ubezpieczeniowego UNIQA

UNIQA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych, która obsługuje miliony Klientów na całym świecie. Co więcej, w jej strukturach zatrudnionych jest tysiące agentów, którzy co roku zapraszani są na firmowe spotkania. W ich trakcie każdy agent UNIQA może pochwalić się swoimi sukcesami i podzielić się doświadczeniem z innymi. Podczas ostatniej takiej imprezy do uczestników trafiła nagroda dla agenta ubezpieczeniowego, która stanowiła oryginalne podziękowanie za udział w spotkaniu. Przygotowaniem tego trofeum zajęła się nasza firma, która od wielu lat produkuje nagrody biznesowe.

Trofeum jako wyjątkowe podziękowanie za udział

Statuetki, które wykonaliśmy to piękne symbole uczestnictwa w prestiżowej imprezie branżowej. Wszystko dlatego, że każda nagroda dla agenta ubezpieczeniowego została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Trofea cechują się minimalizmem, który przejawia się prostym, geometrycznym kształtem. Co więcej, na samym szczycie nagrody umieściliśmy zdobienie w postaci ażuru. Dodaje ono całości charakteru oraz nawiązuje do logo. Poniżej widnieją zdobienia wykonane przy pomocy kolorowego nadruku UV, który można poczuć w dotyku. Wszystko to wycięliśmy w metalu i umieściliśmy na klasycznej, drewnianej podstawie.

Statuetki, które wyróżnią Twoją imprezę biznesową

Nasza firma od wielu lat tworzy statuetki na zamówienie. Nasi Klienci wręczają je na prywatnych imprezach, konkursach sportowych, jak i wydarzeniach biznesowych. Wszystko dlatego, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pasją. Nasi graficy to doświadczeni zawodowcy, którzy z każdego pomysłu uczynią wyjątkową nagrodę. Ponadto, dysponujemy własnym parkiem maszynowym, dzięki czemu samodzielnie realizujemy każdy projekt. Zobacz, jak piękne trofeum stworzymy dla Ciebie i skontaktuj się z naszym doradcą!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!