Gala Desporto de Setúbal

Stylowe trofeum o spektakularnym rozmiarze, które wykonaliśmy łącząc naturalne drewno, solidny metal i nowoczesny akryl. Całość zapada w pamięć i zachwyca.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 50 cm
Szerokość: 25 cm

Wykorzystane materiały:

Drewno
Metal
Akryl

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Prestiżowa Gala Desporto de Setúbal już za nami

Świat sportu przekracza granice zwykłej rywalizacji i emocji towarzyszących przełamywaniu osobistych ograniczeń. Jest to środowisko, w którym honoruje się zwycięzców z różnorodnych obszarów. Jednym z wydarzeń, które gromadzi wyjątkowe postacie ze świata sportu, jest niewątpliwie Gala Desporto de Setúbal. To właśnie podczas tej uroczystości dokonuje się wyboru wybitnych sportowców, trenerów, organizacji oraz inicjatyw związanych ze sportem, które wyróżniły się w promowaniu i rozwoju dyscyplin sportowych. Za osiągnięcia w dziedzinie sportu oraz działalność aktywistyczną, laureaci otrzymują od organizatorów unikatowe trofea okolicznościowe. Po raz kolejny ich przygotowaniem zajęła się nasza firma, która tworzy unikalne statuetki na zamówienie.

Spektakularny zestaw designerskich nagród dla sportowców

Tegoroczne nagrody, które zwieńczyły Galę Desporto de Setúbal to prawdziwe arcydzieła. Wykonaliśmy je z naturalnego drewna, któremu nadaliśmy nowoczesny i stylowy kształt. Dodatkowo, część nagrody pokryliśmy lśniącym w świetle, metalowym panelem o srebrnym kolorze. Całość spaja ze sobą okrągły element z akrylu, który pokryty jest nadrukiem z nazwą imprezy. Oprócz tego, trofeum wykonaliśmy w trzech rozmiarach. Największa nagroda mierzy aż 5o cm, z kolei najmniejsza ma 25 cm wysokości. Wszystkie mają dopracowane szczegóły, dzięki którym zachwycają i zapadają w pamięć. Dzięki temu obdarowani ją sportowcy oraz osoby ze środowiska sportowego zyskali nagrody, obok których nie można przejść obojętnie.

Stylowe nagrody na każdą okazję

Nasza firma od wielu lat projektuje i produkuje nagrody sportowe oraz trofea biznesowe, które trafiają do utalentowanych osób na całym świecie. Tworzymy je, wykorzystując najnowszą technologię oraz innowacyjne rozwiązania, które opracowali nasi specjaliści. To dzięki nim nasze trofea mogą mierzyć nawet 120 cm wysokości! Co więcej, nie stawiamy naszym Klientom żadnych wymagań co do wielkości zamówienia. Oznacza to, że możesz u nas zamówić nawet jedną statuetkę, którą dostosujesz do swoich potrzeb! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie to proste!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!