Nagroda na zakończenie sezonu 2023

Masywna statuetka metalowa w kształcie litery ,,X", która została osadzona na marmurowej podstawie. Dzięki niej całość nabiera odpowiedniego ciężaru, symbolizującego wagę osiągniętego sukcesu.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 35 cm
Szerokość: 31.5 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Imponująca nagroda na zakończenie sezonu 2023

Osoby, które aktywnie uprawiają jakąś dyscyplinę sportową, wiedzą jak ważnym wydarzeniem jest zakończenie sezonu sportowego. Wydarzenie to stanowi idealną okazję do tego, aby podsumować całoroczne osiągnięcia sportowców. To również czas na piękne nagrody, którymi nagradzani są najlepsi z najlepszych. Sezon 2023 obfitował w sukcesy sportowe wielu zawodników. Potwierdzeniem tego są liczne gale i uroczystości, na których pojawiali się najwybitniejsi sportowcy w swoich dziedzinach. Otrzymywali oni przepiękne nagrody na zakończenie sezonu, wśród których znalazły się nasze statuetki na zamówienie.

Zakończenie sezonu 2023 w wielkim stylu!

Jedną z przygotowanych przez nas nagród na koniec sezonu 2023 była ta spektakularna statuetka sportowa. Wykonaliśmy ją z metalu o grubości 2 mm, który wycięliśmy w kształt litery X. Całość wyróżnia się swoim spektakularnym rozmiarem oraz imponującym ciężarem, który osiągnęliśmy poprzez dodanie solidnej, marmurowej podstawy. Trofeum ma piękny, złoty kolor, który kojarzy się ze zwyciężaniem. Co więcej, na samej górze trofeum umieściliśmy personalizację wykonaną techniką nadruku UV. Podkreśla ona okoliczność wręczenia nagrody, czyli podsumowanie sezonu 2023.

Oryginalna nagroda o zaskakującym rozmiarze i kształcie

Marzysz o trofeum, które zapiera dech w piersi? Możesz je zdobyć, zgłaszając się do naszego doradcy, który pomoże Ci zrealizować to pragnienie. Nasza firma to doświadczony producent nagród, który zamówienia wykonuje już od jednej sztuki. Co więcej, dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w branży, dzięki czemu nasze nagrody mogą mierzyć nawet 120 cm wysokości i 80 cm szerokości! Oznacza to, że możesz zamówić u nas spektakularną nagrodę, którą wykonamy specjalnie dla Ciebie. Zainspiruj się naszymi dotychczasowymi realizacjami i stwórz z nami coś zupełnie nowego!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!