SportSporty walki

Judo Kyodai

Poręczna statuetka w złotym kolorze, który kojarzy się ze zwyciężaniem. Wykonaliśmy ją z metalu, który następnie pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV. Dzięki niemu trofeum uzupełnia duże zdobienie z logo imprezy.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 20 cm
Szerokość: 9 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Złota statuetka dla najlepszych uczestników Judo Kyodai

Sztuki walki to dyscyplina, która kształtuje zarówno sylwetkę, jak i charakter. Dlatego na uprawianie tego sportu decyduje się coraz więcej osób. Jedną z imprez, która z roku na rok zyskuje na popularności jest Judo Kyodai. To międzynarodowy turniej judo, podczas którego zarówno zawodnicy, trenerzy, jak i publiczność świętują judo. Wszyscy starają się wykazać nie tylko swoje umiejętności techniczne, ale także ducha walki fair play. Atmosfera podczas turnieju jest zatem niesamowicie elektryzująca, a emocje sięgają zenitu podczas finałowych starć na macie. Szczególnie że na najlepszych uczestników turnieju judo czekają wspaniałe statuetki na zamówienie, które wykonała nasza firma.

Kolorowe trofeum na międzynarodowy turniej judo

Poziom merytoryczny i przygotowanie zawodników, biorących udział w turnieju judo z roku na rok rośnie. Dlatego organizator imprezy stawia na unikalne nagrody, które jako producent jesteśmy w stanie samodzielnie zaprojektować i wyprodukować. Jedną z takich nagród jest statuetka sportowa w złotym kolorze, którą wykonaliśmy z metalu i umieściliśmy na marmurowej podstawie. O unikalności trofeum świadczy jego nietypowy kształt urozmaicony ażurami oraz zdobieniem z gwiazdką. Co więcej, w górnym punkcie nagrody przewidzieliśmy specjalną przestrzeń na logo imprezy. Dzięki niemu całość jednoznacznie kojarzy się z łotewskim turniejem judo, a przez to jeszcze mocniej zapada w pamięć.

Ponadczasowa pamiątka uczestnictwa w zawodach

Statuetki okolicznościowe to jedne z tych nagród, które mają dla sportowców niezwykle ważne znaczenie. To dlatego, że najczęściej wręczane są wyłącznie najlepszym i najwybitniejszym uczestnikom zawodów. W Tryumf zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie nasze nagrody tworzymy na indywidualne zamówienie. Dzięki temu każda z nich nabiera unikalnego charakteru, który idealnie wpisuje się w klimat każdej imprezy. Oprócz tego nie stawiamy naszym Klientom ograniczeń i realizujemy zamówienie już od jednej sztuki! Sprawdź nasze możliwości i skontaktuj się z naszym doradcą, który opowie Ci więcej o naszych nagrodach!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!