SportInne

Stalowowolskie Zawody Balonowe

Kolorowe trofeum w kształcie unoszących się w powietrzu balonów. Ich cechą charakterystyczną jest duży rozmiar i niepowtarzalna forma, która idealnie nawiązuje do charakteru zawodów. Co więcej, trofeum uzupełniliśmy o logo z nazwą sponsora.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 35 cm
Szerokość: 25 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Podniebne zawody balonowe w Stalowej Woli

Nasza firma działa na terenie całego kraju, a nasze trofea na zamówienie znane są również poza granicami Polski. Jednak miejscem, z którego się wywodzimy, jak i serce naszych działań ulokowane są w Stalowej Woli. To tutaj znajduje się nasz najnowocześniejszy park maszynowy w branży, dzięki któremu możemy tworzyć jedyne w swoim rodzaju nagrody. Dlatego wspieramy lokalne wydarzenia i wyposażamy je w wyjątkowe nagrody okolicznościowe, które przygotowujemy na indywidualne zamówienie. Jedną z takich realizacji były te unikalne statuetki sportowe, które wykonaliśmy na Stalowowolskie Zawody Balonowe.

Fenomenalne nagrody na Stalowowolskie Zawody Balonowe

Nagrodami, które przygotowaliśmy na Stalowowolskie Zawody Balonowe, zostały statuetki metalowe z wysokiej jakości materiałów. Ich najbardziej wyróżniającą się cechą jest duży rozmiar oraz nieszablonowy kształt przypominający unoszące się w powietrzu balony. Forma ta idealnie nawiązuje do tematyki imprezy i z pewnością przyciąga wzrok. Oprócz tego całość pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV, którego wyraziste barwy nadają nagrodzie niepowtarzalnego charakteru. Trofeum spersonalizowaliśmy również o napis z logo firmy ABL Technic, która była jednym ze sponsorów zawodów. Całość umieściliśmy na solidnej, marmurowej podstawie, która idealnie dopełnia design nagrody.

Unikalne trofea w wielu różnych odsłonach

W Tryumf nie boimy się wychodzić poza schematy. Dlatego umożliwiamy naszym Klientom wykonanie nawet najbardziej nieoczywistych projektów. To u nas zrealizujesz niemal każdy projekt – niezależnie jaką przybierze on formę. Co więcej, zamówienia realizujemy już od jednej, dzięki czemu każdy może zamówić u nas trofeum, o jakim marzył. Przekonaj się o tym i skontaktuj z naszym doradcą!

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!