SportTriathlon

Triathlon Poznań

Nowoczesna statuetka metalowa o oryginalnym kształcie wyciętym laserowo. Zdobienia wykonane za pomocą kolorowego nadruku UV idealnie oddają klimat zawodów triathlonowych w Poznaniu.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 22 cm
Szerokość: 11 cm

Wykorzystane materiały:

Metal
Marmur

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe
Nadruk UV

Triathlon Poznań – jedna z najbardziej znanych imprez w Polsce

Zawody triathlonowe to świetna okazja do tego, aby sportowcy mogli sprawdzić swoje umiejętności. Idealną okazją do tego jest triathlon Poznań – impreza uznawana za jedną z najpopularniejszych w kraju. Nasza firma na życzenie jej organizatora przygotowała kilka niesamowitych nagród sportowych dla najlepszych zawodników. Wszystkie wykonane przez nas statuetki na zamówienie znajdziesz w naszej galerii, w której dostępne są zarówno zdjęcia, jak i charakterystyka produktów.

Unikalne statuetki na 5i50 triathlon w wielkopolsce

Te wyjątkowe trofea na zawody IronMan wykonaliśmy na podstawie indywidualnego projektu. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy metal oraz solidną, marmurową podstawę. Część metalową poddaliśmy obróbce, wykorzystując cięcie laserowe, które jest niezwykle precyzyjne. Dzięki niemu jesteśmy w stanie odtworzyć niemal każdy kształt znajdujący się w projekcie. W tym przypadku dokładne odtworzenie kształtów było niezwykle istotne. Jest on bowiem integralną częścią tego wyjątkowego projektu. Oprócz tego całą nagrodę na zawody triathlonowe pokryliśmy kolorowym nadrukiem z logo oraz zdobieniami, przypominającymi koziołki – symbole Poznania. Całość jest spójna i pięknie się prezentuje, zapadając w pamięć obdarowanym.

Tryumf – zamówienia realizujemy już od jednej sztuki!

Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić statuetki triathlonowe, czy też trofea okolicznościowe na inną okazję – możesz szybko i sprawnie zrobić to u nas! Jesteśmy ekspertem w dziedzinie nagradzania, który działa w tej branży już od ponad 30 lat. Nasze doświadczenie i najnowocześniejszy park maszynowy w branży stanowią gwarancję najwyższej jakości, o której przekonały się już setki tysięcy Klientów na całym świecie. Zobacz sam, jakie to proste i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci zrealizować Twoją wymarzoną nagrodę.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!