Podziękowanie dla nauczyciela

Elegancka statuetka szklana z grawerem, która idealnie sprawdzi się jako podziękowanie dla nauczyciela.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 15 cm
Szerokość: 8 cm

Wykorzystane materiały:

Szkło

Użyte techniki personalizacji:

Grawerowanie laserem

Podziękowanie dla nauczyciela – prezent, o którym nie zapomni

Nauczyciele pełnią niezwykle istotną rolę w społeczeństwie. Dlatego ich cenna praca zasługuje na docenienie i podkreślenie. Jest ku temu wiele okazji – od uroczystości szkolne przez Dzień Nauczyciela aż po indywidualne podziękowanie nauczycielowi na koniec roku szkolnego. Jednak jak zrobić to najlepiej? Według nas świetnie sprawdzą się w tym celu statuetki, będące eleganckim symbolem wdzięczności. Stwarzają one możliwość wyrażenia szacunku, dzięki czemu serdeczne życzenia dla nauczyciela nabierają głębszego znaczenia.

Idealna nagroda dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

Nasze statuetki na zamówienie są idealnym wyrazem szacunku dla tych, którzy poświęcają swoje życie, aby przekazać wiedzę młodym pokoleniom. Te wyjątkowe nagrody okolicznościowe wykonaliśmy z pięknego, gładkiego szkła o klasycznym kształcie prostokąta. Dzięki niemu emanują elegancją i stylem. Co więcej, każda statuetka jest wygrawerowana, co nadaje jej indywidualny charakter i sprawia, że życzenia dla nauczyciela zyskują na unikalności. Statuetki dla nauczyciela na koniec roku pokryte są grawerem z dedykacją oraz personalizacją, dzięki czemu przez długi czas przypominać będą obdarowanym o ich nieocenionej pracy i zaangażowaniu.

Tryumf – producent nagród na każdą okazję

Tryumf to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, która tworzy nagrody na różne okazje, odpowiadając na potrzeby każdego klienta. Z dumą oferujemy nasze usługi dla tych, którzy chcą wyrazić swoją wdzięczność i szacunek dla nauczycieli. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na wykonanie nawet pojedynczych sztuk nagród, umożliwiając nam dostosowanie się do każdego indywidualnego zamówienia. Skontaktuj się z naszym doradcą, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zobaczyć, jak możemy pomóc Ci stworzyć niezapomniane podziękowanie dla nauczyciela na koniec roku.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!