Statuetka szkolnictwo

Ciekawa statuetka o klasycznym kształcie litery V przełamanym elementami nawiązującymi do szkolnictwa.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

22

wysokość
(cm)

140

szerokość
(mm)

Wykorzystane materiały:

Marmur
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe

Szkolnictwo z nagrodami najwyższej jakości

W trakcie nauki szkolnej uczniowie mają masę możliwości, aby ponadprogramowo poszerzać swoją wiedzę. Zwykle w ramach różnego rodzaju konkursów. Zarówno tych sportowych, jak i naukowych. Jednak szkolnictwo to nie tylko nauka, ale również nagrody dla uczniów, którzy wyróżniają się w danej dziedzinie. Organizatorzy w konkursach szkolnych dla uczniów najczęściej wręczają statuetki. Dlatego przygotowaliśmy naszą propozycję oryginalnej statuetki dla uczniów. Nasze statuetki wykonujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zyskują one unikalnego charakteru. Jest to ważny aspekt, ponieważ pozwala podkreślić wagę i istotę osiągnięcia.

Oryginalne nagrody dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkolnych

Szkolnictwo obejmuje również dorosłych, którzy każdego dnia dbają o to, aby młode pokolenie zdobywało nową wiedzę. Dlatego nauczyciele i pracownicy szkolni bywają wyróżniani z okazji Dnia Nauczyciela czy też na koniec roku szkolnego. Pomysły na nagrody dla nich bywają bardzo zróżnicowane, jednak z naszego doświadczenia wynika, że statuetki idealnie pasują na tę okazję. Przykładem może być statuetka, którą wykonaliśmy na zakończenie roku szkolnego. Przypomina ona kształtem literę V, jednak została przełamana zdobieniami z motywem szkolnym. Główna część nagrody składa się z dwuwarstwowego panelu metalowego, który pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV. Całość można uzupełnić spersonalizowaną dedykacją.

Unikalne nagrody w Twoim zasięgu

Bardzo często budżet szkolny jest do pewnego stopnia ograniczony. Przez to rada szkoły często zmuszona jest wręczać uczniom i nauczycielom standardowe nagrody. Wyszliśmy temu naprzeciw i tworzymy nagrody, które dopasowane są do Twoich możliwości finansowych. Możesz wybrać formę, kształt, materiały czy też kolorystykę trofeum, a jego cena zależeć będzie od poziomu skomplikowania Twojego projektu. Możesz zatem w oryginalny sposób wyróżnić najlepszego ucznia czy też nauczyciela, dbając jednocześnie o zasoby swojego portfela. Sprawdź nasze możliwości i skontaktuj się z doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Produkty powiązane

Okolicznościowe

Park maszynowy

Największy park maszynowy

Zamawiaj od 1 sztuki

Zamawiaj już od 1 sztuki

Indywidulany projekt

Indywidualny projekt

Przystępna cena

Przystępna cena

Czas realizacji

Szybki czas realizacji

Możliwość domówień

Możliwość domówień

Jak wygląda proces zamówienia

Potrzebujesz pomocy w doborze nagrody?

Chciałbyś wiedzieć więcej na temat customizacji naszych nagród?
Odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące trofeów!

Trofea i statuetki na zamówienie