Statuetka szkolnictwo

Ciekawa statuetka o klasycznym kształcie litery V przełamanym elementami nawiązującymi do szkolnictwa.

Czas realizacji

10

dni roboczych*

Wymiary:

Wysokość: 22 cm
Szerokość: 14 cm

Wykorzystane materiały:

Marmur
Metal

Użyte techniki personalizacji:

Cięcie laserowe

Szkolnictwo z nagrodami najwyższej jakości

W trakcie nauki szkolnej uczniowie mają masę możliwości, aby ponadprogramowo poszerzać swoją wiedzę. Zwykle w ramach różnego rodzaju konkursów. Zarówno tych sportowych, jak i naukowych. Jednak szkolnictwo to nie tylko nauka, ale również nagrody dla uczniów, którzy wyróżniają się w danej dziedzinie. Organizatorzy w konkursach szkolnych dla uczniów najczęściej wręczają statuetki. Dlatego przygotowaliśmy naszą propozycję oryginalnej statuetki dla uczniów. Nasze statuetki wykonujemy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu zyskują one unikalnego charakteru. Jest to ważny aspekt, ponieważ pozwala podkreślić wagę i istotę osiągnięcia.

Oryginalne nagrody dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkolnych

Szkolnictwo obejmuje również dorosłych, którzy każdego dnia dbają o to, aby młode pokolenie zdobywało nową wiedzę. Dlatego nauczyciele i pracownicy szkolni bywają wyróżniani z okazji Dnia Nauczyciela czy też na koniec roku szkolnego. Pomysły na nagrody dla nich bywają bardzo zróżnicowane, jednak z naszego doświadczenia wynika, że statuetki idealnie pasują na tę okazję. Przykładem może być statuetka, którą wykonaliśmy na zakończenie roku szkolnego. Przypomina ona kształtem literę V, jednak została przełamana zdobieniami z motywem szkolnym. Główna część nagrody składa się z dwuwarstwowego panelu metalowego, który pokryliśmy kolorowym nadrukiem UV. Całość można uzupełnić spersonalizowaną dedykacją.

Unikalne nagrody w Twoim zasięgu

Bardzo często budżet szkolny jest do pewnego stopnia ograniczony. Przez to rada szkoły często zmuszona jest wręczać uczniom i nauczycielom standardowe nagrody. Wyszliśmy temu naprzeciw i tworzymy nagrody, które dopasowane są do Twoich możliwości finansowych. Możesz wybrać formę, kształt, materiały czy też kolorystykę trofeum, a jego cena zależeć będzie od poziomu skomplikowania Twojego projektu. Możesz zatem w oryginalny sposób wyróżnić najlepszego ucznia czy też nauczyciela, dbając jednocześnie o zasoby swojego portfela. Sprawdź nasze możliwości i skontaktuj się z doradcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Przejrzyj całą naszą ofertę

W Tryumf poza statuetkami tworzymy także medale na zamówienie. Kilka różnych rodzajów do wyboru, różne materiały i możliwe sposoby personalizacji sprawiają, że każdy znajdzie medal dopasowany do swoich potrzeb i budżetu.
Posiadamy także setki produktów w różnych, gotowych kształtach, które można poddać nieco mniejszej personalizacji. Wszystkie dostępne produkty znajdziesz w sklepie Tryumf.

Nasze paczki są nie tylko starannie zapakowane, ale również perfekcyjnie zabezpieczone, zapewniając Twoim zakupom ochronę na najwyższym poziomie!

Dlaczego nasze zabezpieczenia są wyjątkowe?
Indywidualne dopasowanie: Każda paczka jest precyzyjnie dopasowana do zawartości, eliminując luzy i minimalizując ryzyko uszkodzeń w trakcie transportu.
Solidne materiały ochronne: Nasze zabezpieczenia to nie tylko opakowania – to również wysokiej jakości materiały ochronne, które skutecznie absorbują wstrząsy i chronią przed przypadkowymi uszkodzeniami.
Testowane i sprawdzone rozwiązania: Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze zabezpieczenia sprostają najwyższym standardom bezpieczeństwa.

Korzyści dla Ciebie:
Spokój ducha: Otrzymasz swoje zamówienie w nienaruszonym stanie, dzięki naszym solidnym zabezpieczeniom.
Bezpieczne zakupy online: Skup się na radości z zakupów, a o resztę zadba nasze perfekcyjne zabezpieczenie.
Ochrona środowiska: Dbamy nie tylko o Twoje zamówienie, ale również o planetę – nasze opakowania są zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Tryumf dostarcza przesyłki na całym świecie. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich od wielu lat.
Miesięcznie wysyłamy ok 10 000 paczek na cały świat.

Proces zamówienia

1

Przedstaw nam swoje potrzeby

Opowiedz nam o statuetce, którą chcesz abyśmy zaprojektowali i wykonali. Będziemy potrzebować podstawowe informacje na temat terminu realizacji, ilości statuetek oraz szacunkowego budżetu.

2

Przygotujemy propozycję

Przygotujemy dla Ciebie kilka koncepcji, zgodnych z twoimi oczekiwaniami. Wybierzesz najbardziej dopasowane rozwiązanie. Następnie w ciągu 1 dnia roboczego przygotujemy wycenę nagrody.

3

Wykonamy projekt statuetki

Na przygotowanie projektu potrzebujemy około 48h.

4

Rozpoczniemy produkcję

Po akceptacji projektu i spełnieniu określonych warunków współpracy podamy Ci dokładny czas produkcji Twojej nagrody. W zależności od ilości nagród może on wynieść minimum 3 dni robocze.

5

Nagroda gotowa

Gotowe trofea, zabezpieczamy i przygotowujemy do wysyłki firmą kurierską UPS. Poinformujemy Cię o dacie wysyłki towaru, a wszystkie niezbędne informacje otrzymasz drogą mailową.


Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze mną.
Odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące trofeów!